Arow Ayakkabı Modelleri

Arow Ayakkabı Modelleri: En Yeni Modeller ve İndirimli Fiyatları Galeri

Arow, sektöre ilk olarak 2000 yılı ilkbahar-yaz sezonunda girdi. Sektöre ilk girdiğinde; sadece terlik ve sandalet üreterek tüketiciye hitap ediyordu , zamanla ürün sayısını önemli ölçüde arttırmış ve yapmış olduğu piyasa ve müşteri talebine dayalı araştırmalarla yeni bir vizyon geliştirerek, bir sonraki sezonuyla birlikte hem uygun fiyatı hem de tasarımlarıyla göz doldurmuş, aynı zamanda rahatlıkla şıklığı başarılı bir şekilde harmanlamıştır.Tüm bu çalışma ve geliştirmeleri sonucu Türkiye'de abiye, fantezi ayakkabı ve çizme modasında tartışmasız lider konuma gelmiştir. Arow Ayakkabı Modelleri, geniş renk ve tasarım örnekleriyle 7'den 70'e her kesime hitap ederek kısa zamanda popüler hale gelmiştir. Kısa zamanda gelen bu başarısını tasarımlarını devamlı güncellemesine, fiyat konusunda ise müşteriyle dost olup uygun fiyatlar sunmasına ve daima kalitesinden ödün vermeyen hizmet anlayışına borçludur. Arow koleksiyonları kendi moda tasarımcıları tarafından tasarlanmakta ve bununla birlikte tasarımlarını Avrupa’nın moda merkezi olan Fransa ve İtalya’daki modaevleri ile işbirliği içerisinde yürütmektedir. En ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan Arow Modelleri tam ortopedik tabana sahip olmasıyla birlikte bu özelliğini, alanında dünyaca bilinen bir otorite olan ”İsviçre Ayak Sağlığı Merkezi” tarafından onaylatarak kalitesini belgeletmiştir. Her sezon koleksiyonlarını yenileyen, özgün ve konforlu ayakkabılar üretmek için özveriyle çalışan firma ”Tek benzeri öteki teki” sloganıyla özgünlük ve kalitesini ifade etmiştir.

Arow Ayakkabı Modelleri

Arow Ayakkabı Modelleri

Arow, her sezon modayı takip ederek yeni ayakkabı modelleri üretip, hem marka olarak kendini geliştiriyor, hem de yeni ürünler sunarak tüketiciyi modaya uygun ve yeni tasarımlarla buluşturuyor. Her zevke hitap eden ayakkabılar üreten Arow, ürettiği ayakkabılarda rahatlık ve estetiği bir araya getirerek özellikle bayan müşterilerin şık görünmek için rahatsız olmak zorunda kalmasını engelleyerek her türlü modelde ortopedik taban sunup aynı zamanda şıklıktan ödün vermeyen özgün modeller ortaya çıkarıyor. Fiyat olarak da fazla aşırıya kaçmayıp tüketici yanlısı davranarak her yönden çekici bir marka haline geliyor.

Arow Satış Noktaları

Arow, birçok ilde faaliyet gösteren mağazalarıyla müşterileriyle buluşuyor. Sezonluk ürünlerde dahi güzel indirimler yapan şirket tüketicilerde fiyat ve performans oranı yapıldığında büyük memnuniyet bırakarak, başarılı bir fiyat politikası yürüttüğünü gösteriyor. Mağazalarının yanında online alışveriş seçeneği de sunan arow kendi sitesi olan arow.com.tr üzerinden büyük indirimler düzenliyor. İndirimli ürünlerde dahi 100 TL ve üzerine kargo ücreti almayan site 3 gün içerisinde adrese teslim garantisi veriyor. Aynı zamanda banka havalesi, kredi kartı gibi ödeme seçenekleri sunarak müşteriyle dost bir yapılanma olmaya gayret ediyor. Kendi sitesi dışında da online satış mağazalarında satılan Arow'u zidaya, morhipo, pabbuc gibi sitelerde bulmak da mümkün. İstediğiniz modeli belirleyerek ister şehrinizdeki mağazalardan ister online alışveriş sitelerinden araştırarak indirimli fiyata satın alabilirsiniz. Online alışveriş sitelerini tek bir site altında takip ederek zamandan tasarruf etmek ve ürünü en ucuza bulabilmek için de indirimlr.com'a mail listesine veya facebook sayfasına üye olup indirimleri takip edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları