Arnica Süpürge: Kullanıcı Yorumları, Şikayetler ve İndirimli Fiyatlar

Arnica Süpürge: Kullanıcı Yorumları, Şikayetler ve İndirimli Fiyatlar Galeri

Arnica, Senur A.Ş'nin 2001 yılında gidilen ciddi revizyon sonucu kurulmuş markasıdır. Ürettiği sağlam, kaliteli, uzun ömürlü ürünleri kullanıcılar tarafından beğenilmiş ve en çok tercih edilen ürün olmuştur. Özellikle Elektrikli Ev Aletleri sektöründe lider bir konuma yükselmiştir. Türkiye'nin yanı sıra dünyada da bir çok ülkede ürünlerini satmıştır. Aynı zamanda DWS teknolojisi ilk defa Arnica Süpürgelerinde kullanılmıştır. Temizlik sırasında tozu suya hapsederek tekrar etrafa saçılmasını önleyen bu teknoloji özellikle hanımların işlerini kolaylaştırmış ve büyük beğenisini toplamıştır. Su filtreli Arnica süpürgelerin hepsinde bu teknoloji bulunmaktadır. Bora 4000 adlı ürün ile 2011 yılında "Türkiye'nin en çok tercih edilen ve satılan ürün" ünvanını almıştır. Çalışanların sağlığına ve güvenliğine dikkat eden firmalara verilen OHSAS 18001, çevreye minimum zararı veren çalışmaları ile ISO 14001 ve kaliteli çalışmalarını sürdüren firmalara verilen ISO 9001 sertifikalarına sahiptir.

Arnica Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Arnica Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Arnica süpürge; su filtreli, toz torbalı, halı yıkama, dikey, şarjlı ve ıslak-kuru olmak üzere 6 farklı kategoriye ait ürünler sunuyor. Su filtresi kategorisine giren ödüllü ürünü olan Bora 4000'in yanı sıra Bora 5000, Hydra, Hydra Plus, Jumbo ve Jumbo Plus'da bu kategoriye giriyor. Çekiş gücüne göre farklılık gösteren ürünlerde ortak olan bir çok özellik bulunuyor. Koltuk temizleme aparatları, özel olarak parke zeminler için süpürme başlığı, su filtresinin yanında hepa filtre, otomatik kablo sarıcı, turbo fırçası ve odanıza koku yayması için özel aromatik özelliği sizleri ürünlerinde bekliyor. Toz torbalılar artık her ne kadar tercih edilmese de Lotus Turbo 2400 adlı ürünü bu modeli sevenler için üretilmiştir. Özel bez torbası ve mikroaktif karbon filtresi bulunuyor. Bunun yanında 5'li filtre sistemi de ürünün diğer özelliğidir. Sadece halı yıkama özel olan Hydra Rain, üstün özellikleri ve etkin çekiş gücü ile halılarınızı tertemiz yapıyor. Dikey süpürgeleri arasında iki model yer almaktadır. Süpürgeç ve Merlin daha basit temizleme modelleridir. Şarjlı süpürgeler arasında yer alan Jüpiter ve Merkür 2 farklı çekiş gücü ile üretilmiştir. Islak-kuru modeller için ise Tayfun adı altında bir ürün bulunmaktadır. Islak emiş gücü, bez filtresi ve bir çok özelliği bulunmaktadır.

Alternatif Ödeme Seçenekleri Burada!

Arnica süpürge modellerin Evimister.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve cazip indirimler sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra Evmanya.com, Webdenal.com, 724tikla.com üzerinden de birbirinden farklı modellere sahip olabilirsiniz. Kredi kartına ödeme imkanları ile bütçenize fazla yük olmaz. Ürünlerin özelliklerine ve resimlerine buradan ulaşabilirsiniz. Kredi kartını kullanmaktan çekinenlere ise kapıda görüp ödeyebilme imkanı sunan bir hizmet sunuluyor. Modeller ile alakalı yorumları okuyabilir, bilgi edinebilirsiniz. Türkiye'de bir çok ev hanımın tercih ettiği modeller sizleri burada bekliyor. Bunun yanı bir çok Arnica markası altında küçük ev aletlerine de ulaşabilirsiniz. Telefon ile bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
  • WebdenAl
  • 724tikla.com
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları