Armine Giyim


Armine Giyim tesisleri Bursa'da bulunup, altı bin metrekarelik kapalı alanda üretimini sürdürmektedir. İlk olarak Armine, 1994'te Kamer Tekstil'in koleksiyonundaki ipek eşarpların markasıydı ve kısa bir süre içerisinde beğeni kazanarak öne çıkan bir isim oldu. 2006 yılı itibari ile Armine Giyim, ürün gamını genişleterek, baştan aşağı bayan giyimi (eşarp, etek, bluz, gömlek, pardesü ve aksesuarlar...) üzerine üretim yapmaya başladı.

Armine Giyim Misyonu

En modern teknolojiyi takip ederek, modayı geleneksel değerler ile harmanlayarak, en kaliteli bayan giyimi ve ipek eşarp üretmek. Ürün ve hizmet anlayışını, müşteri memnuniyetini maksimize etmek için sürekli yenilemek. Sadece Türkiye değil, eşarp kullanılan diğer ülkelerde de yeni markalar üretmek.

Armine Giyim Vizyonu

Armine Giyim Vizyonu

Dünyanın moda merkezleri ile ortak projeler geliştirmek, kendi sektöründe modayı belirleyen firmalardan biri olmak. Ürün çeşitliliğini arttırmak, yeni markalar oluşturmak. Eşarp kullanan bir kişiye mutlaka Armine Giyim'in markalarından birini ulaştırmak. Yeni üretim alanları ile mevcut tesis alanını genişletmek, rakipleri arasında lider konuma gelerek, üretime katkıda bulunmak.

Armine Giyim 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Merakla beklenen Armine Giyim 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu çıktı. Koleksiyonda kahverengi ve bej tonlardaki Armine Giyim Pardesüler dikkat çekiyor. Ayrıca turuncu, puantiye ve deri detayları da koleksiyonda göze çarpıyor. Armine Giyim 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu'nda bir çok ürün için, bir çok yeni model bulunuyor. Armine Giyim 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu'na ünlü modacı Rabia Yalçın katkıda bulundu. Rabia Yalçın'ın kendi tarzını yansıtan çalışmaları Armine Giyim'i klasik çizgilerinin dışına taşıdı.

Armine Giyim Online Alışveriş

Armine online alışverişe imkan tanıyor. Armine Giyim'in online alışveriş sitesine buradan ulaşabilir, Armine Giyim 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu'nu görüntüleyebilir, güvenle alışveriş yapabilir ve dilediğiniz bir ürünün siparişini verebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları