Armine Etek: Yeni Sezon Etek Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Armine etek modelleri bu sezon çeşitli aksesuarlarla kombinlenmiştir. Galeri

Özellikle kapalı hanımlarımızın severek giyeceği ve gün içinde şık olacağı modeller tasarlayan Armine, 1994 yılında kurulmuş bir markadır. Marka, kaliteli üretimleriyle tanınan Kamer Tekstil kuruluşu bünyesinde hizmet vermektedir. İlk yıllarda sadece eşarp üretimi yapan marka, zamanla tüm giyim ürünleri üzerinde çalışmaya başlamıştır. Özellikle tesettürlü hanımlarımız başta olmak üzere, tüm hanımların severek giyeceği ürün koleksiyonları hazırlanmaktadır. Marka ülkemizin birçok yerinde olan satış mağazaları ve kendi online mağazası ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Armine Markası Gİyim Ürünleri ve Yeni Sezon Etek Modelleri

Marka, başta eşarp modelleri olmak üzere, pardesü, kap, tunik, elbise, takımlar, triko, gömlek, bluz, pantolon, bodi, ayakkabı, çanta ve etek hazırlamaktadır. Her sezon koleksiyonlar yenilenmekte ve moda çizimler ile renklerle süslenen şık ürünler hazırlanmaktadır. Bu sezon, her dönem olduğu gibi uyum sağlanmakla beraber, özellikle çanta, eşarp ve pardesü renk ile desenlerinde tam uyumlu modeller hazırlanmıştır. Firmanın diğer modelleri de birbiriyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni sezon Armine etek modelleri her sezon olduğu gibi, yine büyük bir titizlikte hazırlanmıştır. Sezonun moda renkleri olan hardal sarısı, asker yeşili, mavi tonları ve bordo başta olmak üzere birçok farklı renk tonunda model bulunmaktadır. 2012 ve 2013 sonbahar ve kış sezonu için tasarlanan modellerde, çeşitli aksesuarlar ve kemerler dikkat .çekmektedir. Armine etek modelleri, markanın genellikle tesettürlü hanımlarımıza hitap etmesi nedeniyle, ayak bileği hizasında veya ayak baldırı hizasında etek boyuyla tasarlanmaktadır. Modeller, kesimine göre, bele oturan ve etek uçlarında doğru bollaşan ürünler ile dar kesimli ürünlerden meydana gelmektedir. Bol kesim ürünler daha çok dar üstler ve kısa ceketler ile kombinlenebilir. Dar kesimli ürünler ise, tunik, uzun ceket veya uzun kazaklar ile şık şekilde giyilebilir.

Ürün Alışverişi Seçenekleri ve Armine Online Mağaza

Armine etek alışverişi için markanın satış mağazaları ve online satış mağazası tercih edilebilir. Sanal alışveriş yapmak, klasik yöntemlere göre, çoğu zaman daha pratik olmaktadır. Marka, her zaman müşteri memnunyetine önem veren bir kuruluş olduğundan, sanal satış mağazasında da tüketiciler lehine birçok avantaj sunulmaktadır. Belirli bir miktarın üzeri ürün alımlarında kargo ücretsizdir. Ayrıca, yurt dışına ürün gönderimlerinde ise yine belli miktarların üzeri ürün alımalarında yurt dışı gönderimi firma tarafından karşılanmaktadır. Markadan alınan iade ve değişimlerin kargolanması de tamamen firmaya aittir. Online mağazada, Armine etek yeni sezon modellerini, uygun rakamlara online mağazasından almak mümkündür. Modeller ayrıntılı resimler, beden seçenekleri ve fiyat aralıkları ile birlikte sitede yer almaktadır. Marka geride bıraktığımız ilkbahar ve yaz sezonu ürünlerinde de son derece cazip rakamlara varan indirimler uygulamaktadır. Bu indirimlerden yararlanarak yeni sezon için de giyebileceğimiz modelleri seçerek çok avantajlı rakamlara almamız mümkündür. Online mağazadan uygun rakamlara sadece markanın etekleri değil, tüm ürünlerinden alarak şık bir sezon geçirmek ve bakımlı olmak mümkün olacaktır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları