Arlight: Aydınlatma Sistemleri İndirimli Fiyatlarla Online Alışverişte

Arlight Galeri

Yaşadığımız çevrede bulunduğumuz her mekânın bir aydınlatma sistemine ihtiyacı vardır. Ev, okul, bahçe, sokak, alışveriş merkezleri ve bunun haricinde akla gelebilecek her mekân bir ışık sistemine sahip olmaktadır. Bir ortamın güzel görünür olmasının en önemli özelliklerinden biri olan sahip olduğu aydınlatmadır. Geniş ve ferah gözükmesinin sebebidir. Günümüzde mekân aydınlatması için kurulmuş olan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar olağanüstü tasarımları ve teknolojik imkânların en üst seviyede kullanıldığı ticari kuruluşlardandır. Bunlardan biri de Arlight aydınlatma sistem firmasıdır.

Arlight Aydınlatma Ürünlerinin Özellikleri

1991 yılında kurulan firma, ışığı iç ve dış mekânlara taşımaya devam etmektedir. Ankara’da bulunan fabrika içinde, firma bünyesinde çalışan uzman kadro tasarımlarına hayat vermektedir. Üretime geçirilen aydınlatma ürünleri tüketici ile buluşmaktadır. Fabrika 10.000 m²‘lik bir kapalı alana, 14.000 m²‘lik açık alana sahiptir ve Ankara Sarayköy mevkisinde bulunmaktadır. Tasarımı yapılan ve üretime geçirilen ürünler, Arlight firmasına ait mağazalarda satılmaktadır. Birbirinden farklı ve özel üretilen ürünler ile firma kendini önemli bir noktaya başarı ile taşımaktadır. Dış pazar dünyasında da adını duyurmuş olan Arlight, gelecekteki dünyaca önemli olan firmalardan biri olmak için son sürat çalışmaya devam etmektedir. İnsanların bir aydınlatma firmasından arzu ettiği hizmeti, satış ve satış sonrasında profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Büyük bir aile olan firma, bitmek bilmeyen enerjisi ve gücü ile hizmette sınır tanımıyor. Üretimi gerçekleşen her ürün, ulaştığı her mekânla bir bütün oluşturmaktadır. Her yapının mimarisine uygun bir şekilde üretim yapılmaktadır. Arlight, gün geçtikçe aydınlığını ve kalitesini daha çok mekânla buluşturmaktadır. Firma bünyesinde her türlü aydınlatma sistemi düşünülmüştür. Kaliteli malzemeler ve kalite standartlarına uygun şekilde üretimi gerçekleşen ürünler ile ihtiyaçları eksiksiz karşılamaktadır. Ürünler arasında; LED aydınlatma sistemleri, lineer armatürler, sıva altı ve sıva üstü aydınlatma armatürleri, sıva altı ve sıva üstü spotları, sıva altı ve sıva üstü aplikler bulunmaktadır. Çok geniş ürün yelpazesi bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Ayrıca; zemin ve basamak armatürleri, yüksek tavanlar için tasarlanmış armatürler, hastane gibi büyük mekânlar için aydınlatma armatürleri, dış mekânlara özel armatürler, bant ve etanj tipi armatürler bulunmaktadır. Bütün bu ürünler çok farklı ve modern tasarımlar ile hayat bulmaktadır.

Aydınlatma Sistemleri İndirimli Fiyatlarla

Bütün bu üretilen ürünler için Arlight bünyesinde özel laboratuar bulunmaktadır. Tübitak projesi ile kurulmuş olan bu laboratuarda, her türlü aydınlatma testleri yapılmaktadır. Ayrıca bu özel kuruluş Türkiye’nin ilk ve tek aydınlatma laboratuar özelliğini taşımaktadır. Arlight firması birçok ödüle de layık görülmüştür. En 2010 en iyi tasarım ödülü, 2009 en estetik tasarım ödülü, 2006 en iyi endüstriyel tasarım ödülünü almaya hak kazanmış ve ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Aydınlatma ürünleri satın alırken bu çok özel firmanın tasarımlarını görmenizi tavsiye ediyoruz. Evim.net gibi online sitelerden bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları