Ariston Çamaşır Makinası: Yedek Parça Fiyatları, Modelleri, Şikayetler

Ariston Çamaşır Makinası: Yedek Parça Fiyatları, Modelleri, Şikayetler Galeri

Ev kurmaya kalktığınızda ya da eşyaları yenileme gereği duyduğunuzda, akla ilk gelecek beyaz eşya üreticilerinden biri hiç kuşkusuz Ariston’dur. 1930’lu yılların başında İtalya’da başladıkları serüvenleri, onları günümüze uluslararası başarılı ve güvenilir bir şirket olarak taşımıştır. Avrupa’da, özellikle ürettikleri ısıtma sistemleri ile marka imajlarını en yükseğe taşıyan bu firmanın, küçük ve büyük elektronik ev eşyası üretimleri de azımsanmayacak bir yelpazededir. Bulaşık makinelerinden buzdolabına, çamaşır makinelerinden kurutuculara kadar bir evin ihtiyacı olan her şeyi bu marka adı altında bulmak mümkün.

Ariston Çamaşır Makinası Çeşitleri ve Özellikleri

Ariston Çamaşır Makinası Çeşitleri ve Özellikleri

Devir hızına, kilo kapasitesine, gelişmiş tüm diğer özelliklerine kadar her eve, herkese, her ihtiyaca hitap eden bir Ariston bulmak, bize sunulan onca seçenek arasında oldukça kolay aslında. Kendi fiyatlama sistemindeki en ucuz ürünlerden olan WMF 903 Eu 1000 devirli ve 9 kg.lık hacmi ile, WMF 702 B yine aynı devirde 7kg.lık hacmi ile, ARGXGD 1291 ise 1200 devirlik gücü ve 9 kg.lık kapasitesiyle fiyatlarının çok daha üzerinde bir performans sunuyorlar. Tüm bu ürünlerde çocuk kilidi var. A+++ enerji sınıfında, Ecotech ve süper sessiz teknoloji özelliklerine sahipler. Zaman erteleme ve kolay ütü fonksiyonları ise albenilerini oldukça arttırıyor. Fiyatlandırma sistemindeki orta sınıf ürünlerdense en çok tercih edilenlerin arasında: 1200 devir ve 9kg. hacmi ile AQ93F29Eu, 1000 devirlik gücü ve 8 kg.lık kapasitesiyle WMF 802 Eu sayılabilir. Gelişmiş eco teknolojisinde üretilen bu çamaşır makinelerinin hepsi A+++ enerji sınıfında, pamuklu, sentetik ve hızlı yıkama için ekonomik programları bulunan ve %70’e varan enerji tüketimi sağlayan bekleme moduna sahip modeller. Bu özelliklerinin yanısıra titanyum çelik kazanlarıyla da dikkat çekiyorlar. Son olarak üst fiyat grubundaki ürünlere baktığımızdaysa ARMXXL 129; kurutma opsiyonuna sahip, 1200 devir ve 7 kg. hacmiyle dikkati ilk çeken model oluyor. Yine 1600 devirli 9 kg. hacimli AQLF9D 69 U ve 1200 devirlik 8 kg. kapasiteli Aqualtis AQ8D 292 de göz gezdirilmesi gereken farklı modeller. Ariston ile alakalı olumlu ya da olumsuz bir çok tüketicinin yorumunu barındıran siteler de mevcut. Modellerine göre kullanım kolaylıkları ya da zorluklarıyla ilgili, forumlardan ve online alışveriş sitelerinin tüketici yorumlarının yayınlandığı kısımlarından da faydalanabilirsiniz. Yedek parça içinse, hem geniş bir ağa sahip olan servislerinden yararlanabilir hem de yine internet üzerindeki yedek parça sağlayıcı bir çok firmadan destek talep edebilirsiniz.

Ariston Çamaşır Makinalarında Uygun Fiyatlar, Online Fırsatlar

Ariston Çamaşır Makinalarında Uygun Fiyatlar, Online Fırsatlar

Nasıl ki günlük hayatımızda kullandığımız hemen her şeye internet siteleri sayesinde kolayca ulaşabiliyorsak, Ariston çamaşır makinalarına da aynı şekilde indirimli ve taksit avantajlı olanaklarla ulaşabiliyoruz. Darty, Hepsi Burada, Hızlı Al, Kliksa, İndirimli Hayat gibi bir çok adreste Ariston ürünlerini bulmak ve kampanyalı fiyatlardan yararlanmak mümkün. Üstelik Hepsi Burada gibi geniş ürün gruplarıyla hizmet veren alışveriş sitelerinin hemen hepsinde olduğu gibi, ürünü almadan önce tüm özelliklerini detaylı bir biçimde inceleyebilir ve yapılmış üye yorumlarını okuyabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ariston
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları