Arenas Of Glory: Ücretsiz Türkçe Olarak Oynamak İçin Hemen Tıkla

Arenas Of Glory: Ücretsiz Türkçe Olarak Oynamak İçin Hemen Tıkla Galeri

Arenas of Glory, arenada gladyatör olarak savaşma temasını ele alan bir online yapımdır. Ücretsiz olarak oynanmaktadır. 14 dil seçeneği mevcuttur. Türkiye'de de Türkçe olarak bu yapımı oynayabilirsiniz. Oyun size farklı bir heyecan sunmaktadır. Bu heyecan ile arenayı dolduran halkı coşturmak için uğraşacaksınız.

Arenas Of Glory, Karakterler ve Oyun Rehberi

Arenas Of Glory, Karakterler ve Oyun Rehberi

Karakter seçimlerinde size 3 farklı karakter sunuyorlar. Magnus karakteri ile göze çarpan bazı özellikler mevcut. Cesur olması en büyük özelliğidir. Versus karakteri de bir başka seçeneğinizdir. Çok hızlı olan bu karakter çok fazla tercih edilenler arasındadır. Priscus ise diğer gladyatörlere nazaran güçlü olması ile dikkat çeker. Artık yapmanız gereken tek şey tercihinizi yapmak ve arenayı kanla doldurmak. Bu işlemden sonra sizi direk kamp yeri adı altına bir bölüme geçireceklerdir. Burada sizin seçtiğiniz karakter için silah alabilirsiniz. Ayrıca antrenman yapmak içinde bu bölgede olmanız gerekir. Pazar yerine de gidebilirsiniz. Burada silah da satabilirsiniz silah da alabilirsiniz. Tamir ettirme seçeneğiniz de mevcuttur. Pazarda karakterin ile alakalı her tür seçeneği bulabilirsin. Zırh gibi değişik bir çok eşyayı buradan satın alabilirsin. Kalkan,kolluk da ihtiyacınız olan diğer eşyalardır. Oyunun en güzel alanı ise savaş alanlarıdır. Burada kendini geliştirebilirsin. Gladyatör ligleri adı olan ligde direk 6.ligden giriyorsunuz. Ne kadar fazla rakip yenersen bir sonraki lige geçebilme imkanın oluyor ve böylece en sonunda 1.lig e çıkabiliyorsunuz. Aynı zamanda bağlı olduğunuz bir grup içinde de savaşma imkanınız var. En iyi oyuncular en iyi takımlarda olur. Bir başka seçenek ise görevler seçeneğidir. Görevleri yapabilir ve böylece kendinizi daha da geliştirebilir, ödüller kazanabilirsiniz. 6 tane lig olduğundan bahsetmiştik. 6 tane lig içinde 1.lig de olmak için seviyenizin 85 civarında olması lazım. 1.lig de en iyi 500 tane oyuncu yer alır. Kendinizi geliştirmenin bir başka yolu ise altın satın almak. Altın aldığınız taktirde daha hızlı gelişme kaydedersiniz. Pazardan sizi daha güçlü kılacak itemlere sahip olursunuz. İkramiye adı altında size sunulan güzel bir proje mevcuttur. Kullanıcılara sürpriz hediye vermek için kurulmuş bu olayda size verilen adımları atarsanız siz de ikramiye de yerinizi alabilirsiniz.

Arenas Of Glory Oyun Kuralları ve Ücretsiz Üyelik

Arenas Of Glory oyununa ücretsiz üye olmak için tek yapmanız gereken, Bigpoint veya Gamesultan sitesinde bir hesap açmak. Açtığınız hesap ile hem oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz, hem de oyun içerisinde çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kuralların başında her yapımda olduğu gibi bot kullanmak kesinlikle yasaktır. Eğer açık bir bug var ise o bugdan yararlanmak da yasaktır. Sürekli kullanıcı açıp o kullanıcıyı asıl karakter ile kesip puan kazanmak da yasaklar arasında. Kullanıcıları tehdit etmek, hakaret etmek de yasaktır. Hesabınız süresiz olarak durdurulabilir. Kurallara uymaz iseniz en az 1 gün en fazla ise sınırsız olmak üzere banlanırsınız. arenasofglory.com üzerinden oyuna giriş yapabilir ve ücretsiz olarak web browser üzerinden oynayabilirsiniz. Bu heyecana katılmak için yapmanız gereken sadece üye olmak. Sizde üye olun ve arena da yerinizi alın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gamesultan
  • Bigpoint
  • Arena
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları