Arena Mayo: Yeni Sezon Mayo ve Bikinilerde İndirimli Online Fiyatlar

Arena Mayo: Yeni Sezon Mayo ve Bikinilerde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Yaz günlerinin sıcak havalarında serinlemek için en iyi yöntem havuz ve denizde vakit geçirmektir. Deniz ve havuz keyfine renk katan en önemli ürünler ise şüphesiz rengarenk desen ve renklerde mayolarla ile diğer yüzme kıyafetleridir. Erkekler ve bayanlar için birçok farklı modelde hazırlanan deniz kıyafetleri birçok farklı marka tarafından üretilmektedir. Her sezon farklı modellerde mayo, bikini, mayokini gibi birçok ürün satışa sunulmaktadır. Her sezon kaliteli ve farklı ürün hazırlayan markalardan biri de Arena Mayo firmasıdır.

Kısaca Arena Mayo Markası ve 2012 Yaz Koleksiyonu

Kısaca Arena Mayo Markası ve 2012 Yaz Koleksiyonu

Arena Markası, Adidas markasının kurucusu Hassler tarafından kurulan bir firmadır. Firmanın, 1972 Münih Olimpiyatlarında Hassler tarafından kurulmasına karar verilmiş ve 1973 yılında ticari hayatına başlamıştır. Markanın asıl kurulma amacı yüzme yarışlarında giyilmek üzere yüzücü mayoları üretmektir. Yıllar içinde ürün yelpazesini genişleten firma günümüzde yüzme sporunun en tanınan ve ürünleri kullanılan markalarından biridir. Firma, yüzme sporu için ürettiği özel tasarımların yanında, deniz kenarı için modeller, iç çamaşırı, antreman ürünleri gibi birçok tasarım hazırlamaktadır. Markanın her sezon tasarımını yaptığı ürün koleksiyonu çok beğenilmekte ve özellikle yüzme sporuyla yoğun şekilde ilgilenenler tarafından takip edilmektedir. 2012 sezonu için hazırlanan koleksiyonda yine özel tasarımlar yer almaktadır. Canlı renkler, mavi, pembe, fuşya, yeşil, turuncu gibi tonlar koleksiyonda yer almaktadır. Ayrıca geometrik desenler ve farklı çizgiler modellerde dikkat çekmektedir. Markanın ürünleri kendi satış şubelerinden, büyük spor malzemeleri satış mağazalarından alınabilir. Bir başka seçenek ise internet üzerinden hizmet veren online mağazalardır.

Arena Mayo Modellerinde İndirim Fırsatları ve Kampanyalar

Arena Mayo Modellerinde İndirim Fırsatları ve Kampanyalar

Arena mayo markası kendi web sitesinde oldukça geniş bilgi veren bir firmadır. Spor Arena adlı resmi web sitesinde ürün çeşitlerine göre koleksiyon ayrıntıları, markanın satışının yapıldığı ülke ve bölgeler ile online alışveriş imkanı bulunmaktadır. Bu şekilde markanın kendi internet adresinden güvenli şekilde alışveriş yapmak ve tüm modelleri incelemek mümkündür. Arena mayo modelleri başka online mağazalarca da satılmaktadır. Hepsi Burada, Zidaya, Sporena, Sporcum gibi online mağazalardan marka ürünlerini satın almak mümkündür. Yaz günlerini yaşadığımız şu günlerde marka sezon satışları arttığından çeşitli kampanya ve indirimler uygulamaktadır. Ayrıca, online mağazalar genellikle piyasa rakamlarının daha avantajlı rakamlara ürün satışı yaptığından alışveriş cazip hale gelmektedir. 2012 Londra Yaz Olimpiyatlarının yaklaştığı şu günlerde markanın bu yarışmalar için özel olarak hazırladığı modellerde göz atmak da yerinde olacaktır. Online mağazalar uygun taksitli ödeme imkanlarıyla da dikkat çekmektedir. Uzun vadeli cazip ödeme avantajlarıyla kadın, erkek ve çocuk mayolarından seçerek ailecek alışveriş yapılması da olasıdır. Online mağazalardan yapılan alışverişlerde ürün değişim imkanı bulunduğundan, sipariş alınan üründe herhangi bir beden yanlışlığı veya hasar varsa hemen iadesi yapılabilir. Özellikle yüzme sporuna meraklı olanlar ve hem şık hem de konforlu ürünler arayanlar için Arena Mayo tercih edilmesi gereken bir markadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Arena
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları