Arçelik Set Üstü Ocak: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Arçelik Set Üstü Ocak: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Fiyatlar Galeri

Arçelik markası ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam ediyor. Tasarladığı ürünler ile evinize şık bir dekor ürünü katar gibi ihtiyaçlarını giderecek beyaz eşya, ankastre ürünler, küçük ev aletleri ve ısıtma soğutma sistemleri sunuyor. Bunun yanında elektrik tasarrufu ile de adından söz ettiriyor. Beyaz eşya grubunda bulunan birçok ürün A++ enerji sınıfı ve üstü ile üretilmiş, size hem elektrik hem su tasarrufu sağlıyor. Ayrıca beyaz eşya grubuna giren Arçelik set üstü ocaklarda farklı modelleri ile karşınıza çıkıyor.

İhtiyacınıza Uygun Ürünler Arçelik'te!

İhtiyacınıza Uygun Ürünler Arçelik'te!

Arçelik markası yıllardan beri mutfağınız için en yeni çözümleri sunmaya devam ediyor. İhtiyaçlarınıza karşılık vermek için alternatif ürünler ve ekonomik fiyatlardan başlayan modelleri ile sizlere hizmet vermekte. Bunun bir örneğini de set üstü ocaklarda görebiliriz. Klasik olarak genelde bu ürünler gazla çalışır. Gazla çalıştığı zamanlarda genellikle tüp kullanılmakta idi. Ancak daha sonra çıkan elektrikli modeller piyasada en fazla kullanılan ürünler arasına girdi. Doğalgazın yaygın olarak Türkiye'de kullanılması ve en ücra köşelere bile altyapının düzenlenmesi ile gaz devri yeniden başladı. Arçelik markası da gerek sadece gaz gerekse hem gaz hem de elektrik ile çalışan modellerini size sunuyor. Gaz ile çalışan sistemler standart olarak dört tane farklı boyutlarda olan gözlerden oluşuyor. Yavaş ve hızlı pişirmek istediğiniz yemekler için uygun sistem devrede. Gümüş, beyaz ve inoks renk tercihlerinden birini seçebilirsiniz. Gazlı sistemde emniyete oldukça önem verilmiş. Bu yüzden üretilen bütün modellerde gaz emniyetine önem verilmiş. Farklı boyutları ile fiyatlar değişmekte yalnız birbirine de oldukça yakın durmakta. Hem gaz hem de elektrik ile çalışan sistemlerde bir o kadar ilgi çekici ve daha kullanışlı. Doğalgaz sistemine uyumlu 3 gaz ve 1 elektrik gözü ile birbirinden farklı birkaç tane model bulunmakta. Emniyet sistemi bu modellerde de var ayrıca cam kapağı ile oldukça hoş bir tasarıma sahip. Paslanmaz ve uzun ömürlü olması, açma ve kapamayı sağlayan göz kapaklarının sağlam olması da size uzun yıllar boyu bu ürünü sorunsuz kullanma imkanı veriyor. Bunun yanında yine tüm modellerde düğmeden ateşleme sistemi bulunmakta.

Hemen Sipariş Verin!

Bu marka set üstü ocaklara internet üzerinden ulaşmak da mümkün. Markanın resmi sitesi olan Arcelik.com.tr adresinden bu ürünün siparişini hemen verebilirsiniz. Kredi kartına sunmuş olduğu 3 taksit imkanı ve ücretsiz kargo fırsatı ile ürüne sahip olmak mümkün. Ayrıca Hizlial.com'u da ziyaret ederek taksit imkanlarından daha fazla yararlanabilirsiniz. 12 taksit imkanı ve aynı gün kargoya verilmesi de ürüne hızlıca ulaşmak isteyenler için sunulan avantajlar. Ayrıca özel kampanya ve fırsatlardan da yararlanmak mümkün. Indirimlr.com'u ziyaret ederek hediye çeki ya da indirim kuponlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanında servis noktaları ve bayilerin adreslerine de resmi siteyi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları