Arçelik Çaycı: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyat Seçenekleri

Arçelik Çaycı: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyat Seçenekleri Galeri

Güne keyifli bir başlangıç bir bardak sıcacık çayla yapıldığında hem sabah mahmurluğu atılmış oluyor, hem de canlandırıyor. İş yerinde de bütün gün küçük molalarla içilen çay daha dikkatli ve zinde olmayı sağlıyor. Hafta sonu ve akşam yanında lezzetli kurabiyeler ve kekler ile vazgeçilmeyen içecek çay günün her anında adeta bizlere eşlik ediyor. Siyahı, yeşili, bergamot kokulusu ile her damak tadına göre farklı bir çay demleniyor. Bu güzel, uyarıcı ve keyif veren içeceği demlerken çayın kalitesi kadar demlik seçimi de çok önemli.

Mis Kokulu ve Lezzetli Çay Demlemenin Sırları

Çay demlemek çok basit ama ufak püf noktalarını içinde barındıran bir işlem. Çoğu kişinin bu sırrı kendine sakladığı çay demleme layığıyla yapıldığında sonuç mükemmel oluyor. Çayı demlerken çaydanlığın altına bol su konulması, demliğe döküldüğünde de altta kalan suyun devamlı kaynaması ve seviyesinin çok aşağılara düşmememsi gerekiyor. Demledikten sonra alt kısma soğuk su ilave edilirse suyun kaynama noktası birden düşeceğinden çayın o güzel tadı ve kokusu maalesef sekteye uğruyor. Demliğin porselen olması da lezzetini artıran bir detay. Farklı bir koku için üç dört adet çay harmanlandığında ise mükemmel bir lezzet ve koku ortaya çıkacaktır.

Arçelik Çaycı

Arçelik Çaycı

Marka ilk önce çamaşır makinesi üretmiştir. Kurulduğu ve bu ürünleri üretmeye başladığı yıllardan bu güne kalitesinden ödün vermeden marka yolculuğunu sürdüren Arçelik, yeni teknolojileri de tasarımlarına uygulayarak çağın gerisinde kalmıyor. Çay demlemeyi daha kolay ve pratik bir hale getirecek Arçelik çaycıları da çoğu mutfakta yerini aldı. Birbirinden estetik ve fonksiyonel Arçelik çaycıları ile lezzetli bir çay keyfi sunuyor. Arçelik K-3282C Tiryaki modelindeki demlik cam. Demledikten sonra çayın mis gibi kokusunun yanı sıra o güzel kızıl rengini de görmenin zevkini yaşatan ürünün kordonsuz kullanma özelliği de var. K-3282IM Arçelik çaycı modeli paslanmaz çelik, camı kırmaktan korkan ve sağlam bir ürün isteyenler için ideal. Markanın çay tiryakileri ve özel semaveri kalabalık ailesi ve misafirleri olanlar için en kullanışlı ürünler. Alt kısmı porselen, demliği cam olan semaver kordonsuz kullanılabiliyor. 1,2 litre demlik, 2,5 litre de su ısıtıcı kapasitesi bulunan ürün kesintisiz ve uzun süre çay içme keyfini yaşatıyor.

Online Mağazalar

Televizyon, bilgisayar, beyaz eşya, mücevher, kırtasiye, temek gıda gibi pek çok grupta ürün satan büyük online mağaza Yenicarsim.com markanın ürünlerini de satıyor. Birbirinden güzel fırsatlar, indirimler ve kampanyalarla alıcılarını mutlu eden mağaza sık kullanılanlar listesine hemen eklenmeli. Üye olunduğunda bu cazip fırsatların kaçırılmamamsı için e-posta ile bilgilendiren Yenicarsim.com, bir arkadaş davet edildiğinde de 10 TL hediye çeki veriyor. Banka kartlarına taksit imkanı sunarak beğenilen ve yüksek fiyatlı ürünlere de bu şekilde ulaşılıyor. 724tikla.com yeni üyelerine 10 TL hediye çekini anında sunan, birçok ürün grubunu bünyesinde bulunduran online mağaza. Arçelik ürünlerini de satan mağaza indirim fırsatları ile alıcılarını mutlu ediyor. Hizlial.com’da birçok ürünü satan ve fırsatları ile sık ziyaret edilen online mağazalar arasında yer alıyor. Bonus, World, Axess, Maximum, Advantage gibi bankalara 12 taksit imkanı sunan mağazaya üye olunduğunda fırsatlar eposta hesabına düzenli olarak gönderiliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • 724tikla.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları