Arçelik Çamaşır Makinası Fiyatları: İndirimli ve Kampanyalı Beyaz Eşya

Arçelik Çamaşır Makinası Fiyatları: İndirimli ve Kampanyalı Beyaz Eşya Galeri

Beyaz eşya sektöründe lider markalardan biri olan Arçelik, her evin ihtiyacı olan ürünlerde bu yıla özel kampanyalar ile karşınıza çıkıyor. Enerji tasarrufu sağlayan modeller ile bütçenize destek olduğu gibi üstün özellikleri ile de hayatı sizin için daha yaşanılabilir kılıyor. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak birçok modelinde bulunan akıllı çözümler ile daha pratik, kolay, hızlı bir kullanım sizi bekliyor. Beyaz eşyalarda size sunulan indirimli ve kampanyalı fiyatlar ile evinizi yeniden dizebilir, yeni nesil şık tasarıma sahip eşyalar ile daha dekoratif görüntüye ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Ürünler Uygun Fiyatlarla Sizleri Bekliyor!

Yeni Nesil Ürünler Uygun Fiyatlarla Sizleri Bekliyor!

Arçelik çamaşır makinesi fiyatları modellerin özelliklere göre değişiyor. İhtiyaca göre üretilen farklı ürünler arasından bütçenize göre bir modele son derece uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 5, 6, 7,8 ve 9 kiloluk özel çamaşır kapasitesi ile çekirdek aileden geniş aileye kadar her kesim için uygun ürünler var. Fiyatları etkileyen tek özellik sadece kapasiteleri değil aynı zamanda sıkma hızı, su giriş yolları gibi diğer özelliklerdir. Daha çok tek başına ya da bir kaçkişi ile beraber yaşayan ve çamaşır makinesini sıklıkla kullanmayanlar için 5 kilo kapasiteye sahip ürünler son derece ideal bir tercih gibi duruyor. Ancak daha geniş bir aileye sahip olan ve çamaşır problemini tek seferde halletmek isteyenler için özel olarak tasarlanan 9 kilo kapasiteye sahip ürünler sizlere mükemmel bir performans veriyor. Çamaşırlar yıkanırken yıkamanın hangi aşamada olduğunu gösteren ve hazır, yıkama, durulama, sıkma ve bitti komutları ile sizlere bilgi veren elektronik program takip göstergesi size bilgi veriyor. Özel led gösterge tipi ve çocukların yıkamaya engel olmasını engelleyen çocuk kilidi ile sorunsuz bir biçimde yıkama tamamlanıyor. Çamaşır makinesi kullananların en büyük problemi olan gürültülü bir şekilde çalışması ve yüksek ses çıkarması da tarihe gömülüyor. Üstün özelliklere sahip yeni nesil modellerde kullanılan özel motor dizaynı ile sizlere mükemmel bir sessizlik vadediliyor. Yeni nesil modellerde bulunan sarı, pembe, mor, kırmızı, mavi, siyah gibi farklı renk seçenekleri ile bulunduğu ortama renk katmak istenmiş. 8127 serisi modelleri özellikle teknoloji ve yeni nesil tasarımın eşsiz bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Teknolojinin getirdiği diğer hassas ayarlardan olan akıllı sensörler ve dokunmatik ekran mucizesi bu ürünlere de yansımış durumda. Multi sensörleri ile çamaşırları algılar ve maksimum enerji ve su tasarrufu sağlar.

Online İndirimler, Kampanyalar ve Cazip Ödeme Koşulları!

Arçelik markasına ait bütün ürünlere markanın resmi sitesi olan Arcelikal.com'dan ulaşabilirsiniz. Arçelik çamaşır makinesi fiyatlarındaki indirimler ve özel kampanyalar ile yakın zamanda kendine yeni bir beyaz eşya almayı düşünen kişiler için oldukça ideal fırsatlar barındırıyor. Kredi kartına sunmuş olduğu taksit imkanları ile bütçesi düşük ya da yüksek olan her evin ihtiyacını karşılamaya, birbirinden özel tasarımlarını geniş kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları