Arçelik Beyaz Eşya: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Arçelik Beyaz Eşyalar Galeri

1955 yılında kurularak beyaz eşya sektörüne adım atan Arçelik markası, zaman içinde ürün çeşitliliğini ve kalitesini artırarak dünyanın en önemli ev elektroniği üreticilerinden biri olmayı başarmıştır. Tüketicilerin bütçeleriyle ve doğayla dost yüksek enerji tasarruflu ürünleri ile olduça beğenilen marka, sadece Türkiye'de değil dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen markalarından biridir. Buzdolabından bulaşık makinesine, ocaktan aspiratöre kadar pek çok ürünün solo ve ankastre modelini geniş ürün kataloğunda bulmak mümkün. Tercihe göre inox ve beyaz renk seçenekleri de bulunan ürünler kalitesi ve dizaynı ile beğeni topluyor.

Beyaz Eşya Sektörünün Önemli Markası Arçelik

Arçelik beyaz eşyalar, teknoloji geliştikçe geliştirilen yeni modelleri ile çağı yakalamayı başarıyor. Markanın son teknoloji ürünü buzdolapları; kırılmaya karşı dayanıklı cam rafları, yüksek enerji tasarrufu sağlama özelliği, bakteri oluşumunu engelleyen bakteri filtresi, sebzelere doğadaki ortamı sağlamaya yardımcı olarak uzun süre tazelik sağlayan mavi ışık teknolojisi ile tüketicilerin beğenisini topluyor. Az enerji harcayan çamaşır makineleri; su jeti fonksiyonu ile üstün yıkama performansı gösterir. Su jeti fonksiyonu ile çamaşırların ortasından su verilerek şok ıslatma yapılır. Etkin yıkama sağlamak için deterjanlı su çamaşırların üstüne püskürtülür. Tek tuşla programlanan bulaşık makineleri ise, Tech Touch teknolojisi ile bulaşıkların kirlilik oranlarını tespit ederek programı otomatik olarak seçer. Ekonomik su harcama özelliği ile elde yıkamaya oranla çok daha az su tüketilerek bulaşıklarınız temizlenir. Markanın multifonksiyonel ocaklı fırınları, 8 farklı pişirme fonksiyonu, gaz emniyetli ocağı ve cam kapağı ile oldukça kullanışlı. Yüksek emiş gücüne sahip aspiratör modelleri, üç kademeden oluşan ayar butonu ile enerji tasarrufuna olanak tanır. Beyaz, inox, solo ve ankastre modellerden mutfağınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Kırmızı renk seçeneği de bulunan kurutma makinesi modellerinde bulunan takip göstergesi ile çamaşırlarınızın hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Havalandırma programı, giysilerinize sinmiş kötü kokuları yok eder. Arçelik beyaz eşyalar, geniş ürün ve model seçeneği ile her ihtiyacınıza cevap verecek donanıma sahiptir.

Arçelik Ürünlerine İndirimli Sahip Olun

Üstün teknolojik özelliklere sahip beyaz eşya modellerine, markanın satış mağazalarından ve teknolojik ürün satışı yapan mağazalardan temin edebileceğiniz gibi online satış yapan e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz. Yılbaşı, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde düzenlenen indirim kampanyalarını takip ederek yüksek kaliteye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca marka, her ay farklı ürün gruplarında özel indirim yapmaktadır. Bu indirimlerin detaylarını satış mağazalarından ve markanın resmi web sitelerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca ürünlere ait aylık fiyat listeleri de web sitesinde bulunuyor. Online alışveriş ile ürünleri temin etmek istiyorsanız markanın online satış bölümü bulunuyor. Online olarak satın aldığınız ürünler de 7 yıl garanti süresine sahip. Ürünler teslim edildikten sonra yetkili servis elemanları belirtilen adrese gelerek ücretsiz olarak ürün kurulumunu yapıyorlar. Ayrıca Darty.com e-ticaret sitesinden de Arçelik markasının ürünlerini uygun fiyat avantajları ile temin etmeniz mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları