Araba Yarış Oyunları: Ücretsiz ve En Zevkli yarış Oyunları Burada

Araba Yarış Oyunları: Ücretsiz ve En Zevkli yarış Oyunları Burada Galeri

Araba yarış oyunları bilgisayar başında sıkılanlar için en eğlenceli oyun deneyimi sunan yapımlardan. Oynanışının kolay olması, öğrenilmesi gereken pek fazla ayrıntının olmayışı, mmorpgler gibi üzerinde uzun süre emek harcanmayı gerektirmemesi gibi avantajlara sahip! Özellikle hız tutkunları ve genel olarak rekabeti sevenler bu türdeki yapımlar ile beklentilerini rahatlıkla karşılayabilirler. Çünkü browser tabanlı pek çok örneğine rastlamak mümkün. Üstelik bunların online olarak oynanma imkanına sahip olmaları, zaten rekabetin hiçbir zaman bitmeyeceği anlamına gelmekte. Genellikle, çeşitli modlarla zenginleştirilen online seçenekler ise bu oyunların daha uzun soluklu oynanışa sahip olmalarını sağlamakta! Bireysel ve takım yarışları gibi örneğin. Bu bağlamda kurulum ve indirme yapmanızı gerektirmeyen, hiçbir ücret ödemeden anında oynayabileceğiniz pek çok yapım bulunmakta ve her birisi elbette kendine has özellikleri ile belli bir kitleye hitap etmekte.

Fast and Furious Fig

Fast and Furious Fig

Kaliteli yapımları ile pek çok kişinin gönlünde taht kurmuş Big Point'in ünlü film serisinden ilham alarak tasarladığı Fast and Furious Fig, web üzerinden ücretsiz oynanabilen araba yarış oyunlarının en popülerlerinden. Olması gereken her türlü ayrıntının unutulmadan eklendiği Fast and Furious Fig, pek çok farklı araca ve modifiye seçeneklerine sahip! Bigpoint, gerçekçiliğe önem vererek hasar sistemi de eklemiş, bu yüzden aracınızın bakımıyla da ilgilenmeniz gerekecek. Bunların haricinde yapmanız gereken pek fazla bir şey yok. Gaza basmayı saymazsak! Dilerseniz anında tekli olarak, ya da takım kurarak yarışlara katılabilir ve yeteneğinizi tüm dünyaya gösterebilirsiniz! Son olarak, bu esnada peşinize takılan aynasızlara da yakalanmamanız gerekecek elbette!

Crashdrive 3D

Sevimli ve canlı renklerden oluşan grafikleri ile dikkat çeken Crashdrive 3D, gerçekçi oynanıştan uzak olsa da zevkli olduğunu inkar etmek güç. Kilitli olanlarla birlikte toplam 51 araç var ve her birisi birbirinden farklı. Otobüslerden tırlara, ATVlerden, ralli arabalarına dek! Yarış boyunca çeşitli rampalardan ve tümseklerden uçarak puan toplamak ilk amacınız. Multiplayer modunda başarılı olmak için azıcık bir alıştırma yeterli gelecektir üstelik! Üç boyutlu olması da arazilerde daha keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor doğrusu!

Pitstopboss

Yarışlara farklı bir açıdan yaklaşan bir yapım bu! Pitstopboss'ta sizden istenen en başarılı Formula 1 takımını oluşturmak ve menajerlik yapmak! Yani, daha çok strateji üzerine kurulu bir yarış deneyimi arayanlar için! En iyi sürücülerle anlaşma imzalamalı, araçlarınızla ilgilenecek iyi bir teknisyen takımına sahip olmalı, yarışları ve sonuçları yakından takip edip iyi analiz edebilmelisiniz. Başarılı olmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Zoru seven, hırslı kişiler için ise oldukça zevkli olduğu bir gerçek!

F1 Online: The Game

Bu oyun henüz tamamlanmadı ancak beta sürümü web siteleri üzerinden yayınlandı bile. Pek çok kişinin merakla beklediği bu yapımın imzası Codemasters'a ait. Yakın zamanda tamamlanması umulan F1 Online: The Game'in beta sürümünü oynayarak nasıl olduğuna dair fikir edinebilirsiniz. Üstelik tamamı yayınlandığında kullanabileceğiniz çeşitli sürpriz hediyeleri de kazanabilirsiniz!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bigpoint
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları