Apple Store: Son Apple Ürünleri, Satış Noktaları ve İndirimli Fiyatlar

Sizin de Bir Iphone Telefonunuz Olacak Galeri

Cep telefonları, artık günümüzün olmazsa olmaz mobil cihazlarından olmuştur. Gittiğiniz her yere rahatlıkla taşıyabildiğiniz bu mobil ve taşıması kolay cihazlar, zamanla teknolojinin gelişmesine bağlı olarak ek özelliklerle karşımıza çıkmaktadır. Bugün kameralı telefonlar, müzik çalara sahip telefonlar ve dokunmatik cihazlar kullanıcılara pek de yabancı gelmemektedir. Ancak, Apple Store bünyesinde son teknolojinin son imkanlarıyla üretilmiş ürünler, artık dudakları uçuklatan cinsten. Dünyanın en geniş mobil uygulama koleksiyonuna sahip bu marka ürünler, çok etkileyici olduğu kadar aynı zamanda cezbedicidir de. Oldukça şık tasarıma sahip bu muazzam incelikteki ürünler, son zamanlarda mobil cihaz satışlarında en ön sıralarda yer almaktadır. Iphone serisi olarak bilinen ürünlerin tek bir çatı altında toplandığı Apple Store, sadece Amerika'da değil; dünyanın her köşesinde sesini duyurmuş, ve satış rekorlarına imza atmıştır. İmkansız denilen bir çok ek özellik ve uygulamalara yer verilen bu cihazlarda aklınıza gelebilecek her türlü kolaylık sağlanmıştır. Diğer cihazlardaki tüm özellikleri tek bir cihazda toplayan bu marka, gün geçtikçe daha da büyümekte ve yaygınlaşmaktadır.

Apple ile Siz de Teknolojiyi Yakından Takip Edin

Sadece iphone olarak değil, aynı zamanda ipad ve ipod olarak da ürün üretimi yapan Apple Store, yıllardır gelişim gösterdiği dalda, çeşitli teknolojik ürünlere imza atmıştır. Dünya genelinde ele alınan istatistiklere baktığımızda, en çok web sayfası kullanan cihaz olarak iphone 5 göze çarpmaktadır. Yine öylesine ilginçtir ki, Apple Store ürünlerinde artık şarj bitimi sorunu ortadan kalkmıştır. Birkaç ay önce geliştirilen özel bir teknik sayesinde, artık bu ürünler, hareket enerjisini elektriğe dönüştürerek sürekli kendi bataryalarını yenileyecekler. Dahası, üreticiler hareket etmenin de önemli olmadığını, birkaç sallamanın bile neredeyse yarım saate yakın bir süre kadar görüşme sağlayacağını keşfetmişlerdir. Bu markanın ürünleri yurt dışında üretilip, ülkemize dağıtıcı firma aracılığıyla sokulduğu için, son modeli birkaç ay öncesinde üretilmiş olsa bile, henüz dağıtıcı firma ülkemize tanıtımını yapmamıştır. Ancak buna rağmen, şu an Türkiye'de bu markanın en son modellerine binlerce kişide rastlamanız mümkündür. Bu da ülkemizde ne denli talep gördüğüne kanıttır. Bu markanın son ürettiği ürünler, 3G özelliğinin ve navigasyon özelliğinin yanı sıra, Nano sim kart denilen, normal sim kartlara göre %40 daha küçük olan sim kartlarla çalışmaktadır. Bu özellikle ürünlerine hem daha şık hem de daha zarif bir görünüm getiren bu marka, teknolojinin son imkanlarıyla ürün üretimine devam etmekte ve görünen o ki, rakiplerinin hep bir adım önünde olmaya devam edecek...

Son Apple Ürünleri, Satış Noktaları ve İndirimli Fiyatlar

Son Apple Ürünleri, Satış Noktaları ve İndirimli Fiyatlar

Apple ürünler ülkemize dağıtıcı firma tarafından getirildiği için, son ürünleri yerel mağazalarda bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Bu yüzden, online alışveriş yöntemlerini kullanarak, ürünlere hem daha kolay yoldan hem de en uygun fiyatlarla sahip olma imkanını yakalamış olursunuz. Yeni çarşım ve Gold Bilgisayar gibi bu alanda uzman sanal dükkanlardan alacağınız ürünlerde, ücretsiz kargo seçeneklerinden yararlanarak, ürünlerinizin ücretsiz kapınıza kadar gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları