Aöf Çıkmış Sorular: Kaçırılmaz kampanya fiyatlarıyla

Aöf Set Galeri

Türkiye'de oldukça büyük bir kesim Açık Öğretim Fakültesi'nde okumaktadır. Özellikle üniversite mezunu olmayan isteyen kişilerde yaş aralığı bulunmaması ve örgün eğitim verilmemesi de bu kadar büyük ilgi çekmesinin başlıca sebepleri. Belirli bir sistemi ve mantığı olan bu fakültede sınavlar cumartesi-pazar olmak üzere 3-4 ay aralıklarla yapılmaktadır. Bunun yanında işletme, iktisat gibi birçok farklı fakülte bulunmakta ve eğitimleri de buna göre vermektedir. İşletme ve İktisat ise en çok ilgi görenlerden. Muhasebe, Matematik, İngilizce gibi birçok ders de yine burada size veriliyor. Özellikle okula gelip gitme olayı olmadığından dolayı her yıl yüz binlerce kayıt almaya da devam ediyor.

Bütün Sınıflara Ait Derslerde Çıkmış Sorular ve Çözümleri!

Bütün Sınıflara Ait Derslerde Çıkmış Sorular ve Çözümleri!

Sınavda çıkan sorular ise geçmiş zamanda çıkmış sorular ile benzerlik gösteren ve aynı mantığı içeren konulardan gelmektedir. Her ne kadar örgün bir eğitim olsa da sınavlara çalışmadan dersi geçmek pek mümkün değil. Zamanı olmayan adaylar için ise Aöf çıkmış sorular adı altında düzenlenen soru kitapçıkları oldukça büyük bir kaynak teşkil ediyor. Bu kitapçıklar daha önceki yıllarda çıkmış soruları gerek çözümlü anlatımları gerek test halinde size sunuyor ve bir nevi sınava hazırlanmanıza yardımcı oluyor. Kitapyurdu, Açık Öğretim Fakültesi'nde okuyanlara özel olarak hazırlanan farklı yayın evlerinin kitapçıklarını tek bir sayfada topluyor ve size sunuyor. Farklı alanlara ait olan bu kitaplar çok uygun fiyatlar ile karşınıza çıkıyor. Siteyi ziyaret ettiğiniz zaman 1, 2, 3 ve 4.sınıf olmak üzere bölüme göre farklı kitapçıklar bulunuyor. Genel olarak en çok satılanlar arasında ise İşletme ve İktisad yer alıyor. 2005-2010 ya da 2007-2012 gibi farklı yıllara ait testlere böylece kolayca ulaşılabiliyor. En zor ders olarak görülen Devlet Bütçesi, İdare Hukuku, Türk Vergi Sistemi, Para Teorisi ve Politikası gibi derslere ait kitaplara ulaşabilirsiniz. idefix sitesi de size gerek kitap halinde gerekse yaprak test şeklinde birçok farklı alternatif sunuyor. Yaprak test halinde satılanlar sizi gerçek bir sınavdaymış hissi uyandırmak için hazırlanmış. Sadece çıkmış sorular değil aynı zamanda özenle hazırlanmış birçok çalışmaya da yine ulaşabilirsiniz. Yine Maxkitap'da size birçok avantaj ve indirimli fiyat sunanlar arasında. Diğerlerinden farklı olarak ödeme seçenekleri de bariz bir şekilde arttırmış durumda. Kredi kartına taksit ,kapıda ödeme, havale, paypal ve telefondan sms şeklinde oldukça geniş bir ödeme şeklini size sunuyor. İstediğiniz ödeme sistemini seçerek dilediğiniz kitaba ulaşıyorsunuz.

%30 İndirimin Yanında Hediye Çeki ve İndirim Kuponu

Aöf çıkmış soruların olduğu kitapların yanında yerli ve yabancı birçok esere yine Kitapyurdu, MaxKitap ve Idefix üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde size sunduğumuz fırsat kodlarını kullanarak dilediğiniz kitapta ek indirimler sağlamak mümkün. Bunun için sitemizde bulunan güncel fırsat kodlarını takip etmeniz ve yararlanmanız. Size sunulan ek indirimlerin yanında birçok avantaj bu sayede sizi bekliyor olacak. Size sunulan bu fırsatları kaçırmayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kitapyurdu
  • idefix
  • Maxkitap
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları