Antalya Oteller: İndirimli Online Fiyat, Erken Rezervasyon Fırsatları

Antalya Oteller: İndirimli Online Fiyat, Erken Rezervasyon Fırsatları Galeri

Türkiye’nin turizm başkenti olan bu şehir, sıcak havası, eşsiz kumsalları ve deniziyle daima yükselen bir trendtir. Şehir, turizm alanındaki yatırımları ve tatil anlayışına verdiği değerle dünyanın en önemli tatil merkezlerinden biri olmuştur.

Antalya Otellerinde Kalma Zevki

Doğusunda Alanya, batısında da Kemer omak üzere şehir, tatil yapılanmasında ikiye ayrılabilir. Alanya’ya gelmeden Belek, Side, İncekum, Gündoğmuş ve Konaklı gibi tatil beldeleri vardır. Kemer tarafında ise Beldibi, Göynük, Tekirova, Kiriş, Çıralı, Adrasan, Kaş ve Kalkan gibi başlıca tatil beldeleri mevcuttur. Bu beldelerde olan tatil köyleri ve tesisler lüks, konforlu ve güzel bir tatil yapabilmeniz için özenle yapılmışlardır. Tesis çalışanlarından, çeşitli tatil aktivitelerine içinde her şey düşünülmüştür. Çok yüksek standartlarda olan bu tesisler, her yıl yüksek oranda yabancı turist ve yerli turist ağırlamaktadır. Her şey dâhil sistemde yapılan tatillerde gün içinde sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, ikindi atıştırmalıkları ve akşam yemeği, içecekleriniz dâhil ödeme yaptığınızdan tesis içinde özgürlüğünüz vardır. Ayrıca tesislerde olan sauna, fitness, kapalı havuz, spor salonu, tenis ve futbol sahalarını kullanabilirsiniz. Tatiliniz için seçiminiz bir tatil köyü ise, içinde bulunan çocuk kulüpleri sayesinde aileler rahat tatil yapabilmektedirler. Çocukların günlük aktivitelerini, diğer çocuklarla birlikte oyun oynamasını ve havuza girmelerini, profesyonel bakıcılar koordine etmektedir. Tatil köylerinde bulunan alış veriş merkezleri sayesinde, tatil anısı olarak ve sevdikleriniz için alış veriş yapabilir, saçlarınızı düzelttireceğiniz kuaför hizmeti alabilir veya tatil köyü marketinden eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca eğlenceli aktivitelere dâhil olabilirsiniz. Tesisinizin size sağladığı su sporları imkânlarından faydalanabilir, Akdeniz sahili boyunca jetski’ye binebilir, paraşüt, tüplü dalış gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Antalya’da otel dediğinizde çok fazla seçeneğiniz vardır. Ultra lüks ve yedi yıldız tabir edilen tesislerin yanı sıra, 5 yıldızlı lüks ve 3 yıldızlı tesislerden pansiyonlara dek geniş bir yelpazedir. Her bütçeye, uygun tatil seçeneğini yaşayabileceğiniz Antalya otellerinden seçim yapmak daima zor olmuştur.

Antalya Otelleri ve Erken Rezervasyon Fırsatları

En uygun fiyatlar ile en güzel tatil fırsatlarını Gruppal, Günün Tatili, Yakala Co, Grupanya, Grupfoni, Semt Fırsatı ve Gezex'te bulabilirsiniz. Dünyanın en lüks tesisleri arasında ilk sıralara giren Mardan, Antalya Kundu’dadır. Otel, yedi yıldız standardında olup bahçesinde bulunan havuzun ortasında, İstanbul’daki Kız Kulesi birebir ölçüleri ile yapılmıştır. Havuzun büyüklüğü ve çeşitli deniz akvaryumları, tesisin aktiviteleri ve gösterişi bu bölgede tatile geldiyseniz ve Mardan’da kalmıyorsanız bile mutlaka görülmesi gereken bir ihtişamlıktadır. Antalya otelleri içinde olan bir diğer tesis ise Hillside Su'dur. Tesisin ilginç olmasının sebebi lobi dahil, tüm koridor ve eşyaların beyaz olması ve odaların farklı tonlarla döşenmesidir. Konyaaltı sahilde, Beach Park üstünde olan tesis, farklılığı ve olağan üstü görselliği ile kalınması gereken tesisler sıralamasında en önlerdedir. Ayrıca, Rixos, Falez, Ramada, Talya, Dedeman Resort bunlar 5 yıldızlı şehir içi Antalya otelleridir. Venezia, Wow Oteller Grubu, Titanik, Kervansaray, Marco Polo, Queen Elizabeth, Rixos Tatil Köyü, Sueno, Robinson Otel grupları ise, Kemer ve Alanya taraflarının en iyi tesisleridir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupfoni
  • Grupanya
  • Semt Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları