Antalya Otel Fiyatları: Erken Rezervasyon İndirimleriyle Tatil Fırsatı

Adonis Hotel Antalya Galeri

Türk Rivierası denilen ve muhteşem doğal ve tarihi güzellikleri sayesinde Akdeniz Bölgesinde önemli bir yere sahip olan Antalya, aynı zamanda en temiz denize de sahiptir. 600 km’den fazla sahili ve olağanüstü güzellikteki plajları ile görenleri hayran bırakır. Şehir, antik limanları ve kentleri, anıt mezarlar, yemyeşil ormanları ve göz alabildiğince uzanan kumsalları, akarsuları ve görülmeye değer dantel gibi koyları ile deniz, güneş, kum ve tarihin olağanüstü bir bileşimidir. Antalya otel fiyatları ve diğer aktiviteleri ile yerli ve yabancı turistlerin de bir çekim noktası olmuştur.

Antalya Otel Fiyatları ve Özellikleri

Antalya Otel Fiyatları ve Özellikleri

Tarihi ve turistik güzellikleri, hem hava hem deniz ve hem de kara yoluyla ulaşılabilmesi sebebiyle yılın her döneminde yerli ve yabancı turistleri ağırlayan Antalya’da, pek çok otel bulunmakta. Bunlardan birisi Latanya City Hotel’dir. Merkez’de ve 1 açık, 1 kapalı havuzu bulunan tesisin denize mesafesi 1 km’dir. Perla Mare Hotel ise merkeze 5 km, denize ise sadece 50 m uzaklıkta. Kendine ait plajı ve 2 açık yüzme havuzu mevcut. Kristal Beach Hotel, Konyaaltı Bölgesinde bulunmakta ve denize 50 metre uzaklıkta. Hem açık hem de kapalı yüzme havuzuna sahip tesiste her türlü aktivite bulunuyor. Bilem High Class Hotel ise Lara’da, kendi plajı çocuk ve yetişkin havuzu, hamam, jakuzi ve saunası, ayrıca her türlü aktiviteleri mevcut. Konyaaltı Plajı’nda bulunan bir başka tesis ise Crowne Plaza Antalya’dır. Mavi bayraklı plajı, açık ve kapalı havuzları, toplantı ve düğün salonları, barları, restoranları, Türk hamamı, Rus hamamı ve Fin hamamı bulunuyor. Merkezde bulunan Cender Hotel’de çocuk ve yetişkin havuzu, spor aktiviteleri, hamam, sauna ve fitness center mevcut. Lara’da bulunan ve ilginç mimari yapısı ile dikkati çeken Delphin Diva Hotel, balayı çiftlerinin tercih ettiği bir tesis. Şehir merkezine ve denize 15km havaalanına ise 11 km uzaklıkta bulunuyor. 3 açık, 1 kapalı ve 2 çocuk havuzu ve aquapark mevcut. Tesis ultra her şey dahil sistemine göre hizmet veriyor. Her türlü spor ve su sporu aktiviteleri animasyonlar ve canlı müzik mevcut. Lara’da bulunan Adonis Hotel’de yetişkin ve çocuk havuzu bulunmakta ve mavi bayraklı plajı ile denize sıfır konumda bulunuyor. Yarım pansiyon veya her şey dahil sistemi ile rezervasyon yaptırılabilmekte ve her türlü aktivite bulunmakta.

Antalya’daki Otellerde Erken Rezervasyon İndirimleri

Tarihi ve doğal güzellikleri, yemyeşil ormanları ve göz alabildiğince uzanan kumsalları ile muhteşem şehir Antalya’daki tüm otellerde, erken rezervasyon yaptırmak suretiyle inanılmaz indirimlerle tatil yapabilirsiniz. Yılın her ayında gidebileceğiniz ve her türlü aktivitelerinden yararlanabileceğiniz Antalya otel fiyatları erken rezervasyonlar ve kampanyalar ile çok cazip bir duruma gelmektedir. İnternetten araştırma yaparak kampanyalı fiyatlarla Gezisitesi.com, Gezinomi ve Tatil.com adlı sitelerden rezervasyon yaptırmak suretiyle unutamayacağınız bir tatile imza atabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitle ödeme yapabilirsiniz. İyi tatiller!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Tatil.com
  • Gezinomi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları