Angora Beach Resort: İzmir Gümüldür'de İndirimli Konaklama Fırsatları

Angora Beach Resort Galeri

Kendinizi özel bir insan gibi hissedebileceğiniz bir turistik yaşam alanı olan Angora Beach Resort, İzmir'in doğal güzellikleri ile ünlü olan Kuşadası ilçesinde bulunmaktadır. Müşterilerine sunduğu konforlu yaşam alanlarından çok sunduğu doğal güzellikleri ile bilinmektedir. İzmir Kuşadası’nın sahip olduğu güzel sahil şeridinin yaklaşık 6 km'lik kısmına sahiptir. Sahilin sahip olduğu özelliklerin uluslararası standartlarda olduğunu belirten mavi bayrağa sahip olması ne denli yüksek bir hizmet kalitesini benimsediğini göstermektedir. Uzun sahil şeridinin yanı sıra örneğine nadiren rastlana bilinecek tesislere sahip olması, kaliteli yaşam standartlarının sunulmak istenmesinin bir göstergesidir. Tam yer olarak Kuşadası ilçesine bağlı olan Gümüldür'de bulunmaktadır. Angora Beach Resort otele ait tüm tesis alanları, ün yapmış mandalina bahçelerinin içerisinde yer almaktadır. Bu yapı tarzı ile müşterilerine doğa ile iç içe olma şansı tanımaktadır. Bir yanında uzayıp giden bir sahil bulunurken diğer yanda mandalina ağaçları ile kaplı alanları ile doğal güzellikleri bir arada barındırmaktadır.

Angora Beach Resort Sunduğu Ayrıcalıklar

Tesislerin üzerine kurulu olduğu araziler toplamda 30 dönüm gibi oldukça geniş bir alandır. 112 adet odası ile hizmet sunan tesislerin konaklama kısımlarında konuklarına konforlu ve modern bir hizmet anlayışı ile hizmet sunulmaktadır. Sunulan hizmetlerin kalitesini arttırmak için en ince ayrıntıya kadar düşünülerek odaların dekorasyonu gerçekleştirilmiştir. Binaların mimari olarak tasarımında doğal yaşam tarzını daha fazla hissettirecek ahşap işçiliğinin en ince tarzları kullanılmıştır. Uygulanan ahşap işçiliğinde geleneksel tarzlara rastlamak mümkündür. Bu şekilde bir dekoratif işçiliğin sunulmasının temel nedeni konuklarına seçkin bir hizmet anlayışı ile hizmetlerin ulaştırılma bilincini gösterebilmektir. Bu nedenle tatil köyü sınıfında yer alan tesislerde özverili bir hizmet anlayışının benimsendiğini belirtmek gerekir. Tatil köyünde 112 oda bulunduğu belirtilmişti. Odaları sundukları hizmet kalitesi çeşitliliklerine göre 2 ana sınıfa ayırmak mümkündür. Standart suitler ve aile odaları olarak sınıflandırılabilen odalarda kapasite bakımından farklı çeşitlilikler bulunmaktadır. Burada adı geçen farklar zemin kaplamalarından odaların iç kısımlarında bulunan küvet, duş, split klima, mini bar ve TV yayınlarının izlenmesini sağlayan tasarımlardan ileri gelmektedir. Angora Beach Resort'da eğlenceye yönelik olarak hizmet veren tesislerin haricinde sağlıklı yaşamak adına çeşitli spor faaliyetlerine katılmanın mümkün olduğu bölümler de bulunmaktadır.

Gümüldür'de Online İndirimli Konaklama Fırsatları

Bilardo ve masa tenisi oynayabilmeniz için alanlar bulunmaktadır. Spor faaliyetleri dışında 120 kişilik bir kapasiteye sahip olan konferans salonu bulunmaktadır. Konferans salonunda kapasite ve imkanlar dahilinde seminer yada sempozyum gibi faaliyetlerin düzenlenmesi mümkündür. Tüm bu imkânlar haricinde sessizlik ve sakinliğin hüküm sürdüğü bir ortamda tatil yapma amacında olan konuklar da düşünülerek çeşitli faaliyetler yapılmaktadır. Ayrıca haftada 4 gün canlı müzik bulunmaktadır. Gezisitesi.com ve Tatil.com gibi online tatil sitelerini kullanarak dilediğiniz otelde erkenden rezervasyon yaptırabilir ve cazip fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları