Angels Never Die: En Son Modeller İndirimli Online Fiyat, Fırsatlarla

Angels Never Die: En Son Modeller İndirimli Online Fiyat, Fırsatlarla Galeri

Giyim kadının ayrıcalığıdır. Dini, dili, ırkı, coğrafyası ve tarih ne olursa olsun kadın her zaman güzel görünmek istemiş, bunun için çağın şartlarını zorlamıştır. Günün değişen trendlerine paralel olarak kadın da değişir. Kimi zaman yazın ışıltısına ayak uydurarak renklenir; kimi zaman sonbahar renklerine bürünür; kimi zaman kışın kapalı günlerine renkleriyle kendini adapte eder, kimi zaman da bu soluk renklere inat giysilerindeki göz alıcı renklerle kendini fark ettirir, adeta varlığını haykırır. Zamanın ve modanın hızlı değişimine ayak uydururken, bir yandan da farklılığını ortaya koymak ister. İşte bir kadının giyimindeki başarı da tam olarak bu noktada kendini gösterir. Moda trendlerini, kendi kimliğinde eritmek; farklılıklarını ve kimliğini de modayla bir bütün haline getirebilmek yalnızca başarılı kadınların işidir.
Bazı markalar vardır, koleksiyonlarına bakarken “sıradan” olmadıklarını anlarsınız. Her parçada sıra dışı bir detay, güçlü bir kimlik vardır. Beğeni çıtanızı öyle yükseğe çeker ki, bir kez tanıştıktan sonra algınızı sıradanlaştırmanıza engel olurlar. İşte “Angels Never Die” markası da bunlardan biri. Her bir parçasında farkını buram buram hissettiriyor.

Angels Never Die

Angels Never Die markası 2000 yılında 2 genç girişimci tarafından yaratılmıştır. Markayı oluştururkenki fikirleri mağazacı arkadaşlarına değişik ve yaratıcı tasarımlar sağlamaktı. Bu girişimleri başarılı oldu ve çok kısa zaman içerisinde yoğun ilgi gören tasarımlarını daha çok sayıda kişiye ulaştırabilmek için üretim sayılarını artırdılar. Büyük hayalleri olan, büyümenin sınırı olmadığına inanan tasarımcılar, bu inançla rakipsiz, sıra dışı ve genel beğeninin aksine sınırlarda tasarımlar yaratarak hem takipçi sayılarını hem de çeşitliliklerini artırdılar. Bu sayede de 30’dan fazla ülkede satış başarısını yakalayarak hayallerine ulaşmış oldular. Her an değişen gençlik kültürüne etnik bir bakış açısı ile yaklaşan marka; 3 tasarımcı ile başladığı macerasına, bugün 30’dan fazla kişi bulunduran bir ekiple, yaratıcılığı zarafetle buluşturarak devam ediyor. 2012 ilkbahar – yaz koleksiyonunu piyasaya sunan marka; farklılığı ve zarif çizgileri ile görüldüğü andan itibaren akılda kalacağını garanti eden şık elbise, tulum, tunik ve bluzlarıyla farklı çizgisini koruyor. Ayrıca birbirinden şık çanta, kemer ve şapkaları ile aksesuar konusunda da adından söz ettiriyor.

Nereden Satın Alabilirsiniz?

Nereden Satın Alabilirsiniz?

Bu markaya ait ürünler her köşe başında kolay kolay bulabileceğiniz türden ürünler değil. Ne taklit ya da benzerleri, ne de orijinal markalı ürünleri alışıldık markalar gibi her an karşımıza çıkmıyor. Biraz da bu sebeple bu ürünlere sahip olmak, bir anlamda ayrıcalık halini alıyor. Siz de markanın kimliğini, koleksiyonlarını ve ürünlerini incelemek ve onlara online alışveriş aracılığı ile sahip olmak isterseniz markanın kendi sitesi olan Anvrdie.com’u kullanabilirsiniz. Ayrıca alışverişleriniz için Zidaya, Markafoni ve Limango internet sitelerini de tercih edebilir, kampanya ve indirimli ürün fırsatlarını yakalama şansını elde edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları