Analiz Yayınları: Ders ve Sınav Hazırlık Kitapları Online Sitelerde

Analiz Yayınları Galeri

Günümüzde eğitim ve öğretimin önemi giderek artıyor. Ebeveynler de artık geçmişe göre daha bilinçli. Her sene kız çocuklarının okuma oranında da artış gözlemleniyor. Kızlar sadece okuma ve yazma öğrenmekle de kalmıyor, öğretimin tüm aşamalarında rol alıyorlar. Alınan eğitim ve öğretimin etkisi ile bayanları pek çok iş alanında aktif olarak görmek mümkün. Eğitim ve öğretim bir toplumun kalkınmasında önemli bir etken oluşturuyor. Bilinçli bireyler öğretim hayatlarına devam ederek kültür, birikim ve mesleki statü kazanıyor. Analiz Yayınları, İlkokul ve ortaokul öğretim seviyesindeki öğrencilerin derslerine yardımcı olmak için ders kitabı, soru bankası ve yaprak test gibi kaynaklar hazırlıyor. Bu kaynaklar ilkokul ve ortaokul derslerinde öğretmenler, veliler ve öğrencilerin kaynak tercihleri arasında üst sıralarda yer alıyor.

Analiz Yayınları Eğitim Kitapları

2002 yılında kurulan Analiz Yayınları, ilkokul ve ortaokul derslerinde öğrencilere yardımcı olmak amacıyla kaynak hazırlama düşüncesi ile yayın hayatına başladı. Alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanan kitaplar öğretmen, öğrenciler ve velilerden tam not almayı başarıyor. Kitap çeşitliliğinin fazla olması her ihtiyaca çözüm sunulmasını kolaylaştırıyor. Analiz Yayınları kaynaklarından en çok tercih edilen kitaplardan biri olan 1. sınıf hızlı okuma kitabı, öğrencilere eğlenceli vakitler geçirerek okumayı ilerletme fırsatı sunuyor. Pek çok öğretmen daha pratik ve seri okumayı sağlamak için bu kitabı öneriyor. Veliler de hızlı okuma kitabından oldukça memnun. 1. sınıflar için hazırlanan güzel yazı defteri de kılavuz çizgileri yardımıyla öğrencilere harfleri doğru yazmayı öğretiyor. Analiz Yayınları, öğrencilerin genellikle en problem yaşadığı ders olan matematik dersi için de pek çok kaynak sunuyor. Eğlenceli matematik kitabı kolay anlaşılır konu anlatımlarıyla dersi daha kolay bir hale getiriyor. Aynı zamanda kitapta öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini sağlayan eğlenceli uygulama ve alıştırmalar da bulunuyor. İlkokul ve ortaokul seviyesinde tüm sınıflar için hazırlanmış tüm derslerle ilgili kaynak içeren setler de bulunuyor. Setler ekonomik olduğu için ve çok sayıda kaynak içerdiği için tercih ediliyor. Analiz Yayınları, yardımcı ders kitapları kadar her sınıfa ve derse özel olarak hazırlanan yaprak testleri ile de tercih ediliyor.

Eğitim Kitaplarında Online Fiyatlar

Online alışverişin oldukça popüler olduğu günümüzde pek çok alanda e-ticaret siteleri tercih ediliyor. Kitap, dvd ve cd satışları da online olarak yapılabiliyor. Türkiye'nin en büyük ve en popüler online kitapçıları arasında yer alan idefix, uygun fiyatları ve geniş ürün seçeneği ile tercih ediliyor. Akademik kitaplardan eğitim kitaplarına, romanlardan çocuk kitaplarına kadar pek çok kategoride ürün piyasa değerinin altında fiyatlarla satışa sunuluyor. Pek çok üründe zaman zaman ekstra indirimler de uygulanıyor. İdefix sitesinde belli dönemlerde sanal kitap fuarı da düzenleniyor. Fuar süresi boyunca pek çok yayın evinin kitaplarında cazip indirimler uygulanıyor. Sitede kitap dışında cd, dvd ve e-kitap satışı da yapılıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları