Ana Kucağı: Ünlü Markalarda İndirimli ve Kampanyalı Online Fiyatlar

Bebeklerin rahatı ve güvenliği için siz de ana kucağı kullanabilirsiniz. Galeri

Bir bebeğin rahatı ve konforu anne ve babalar için çok önemli bir meseledir. Bu nedenle tercih edilen ürünler özenle ve titizlikte tercih edilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi olan ana kucağı da bebekler ve çocuklar için tasarlanmış olan modern ve kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. Hem yolculukta, hem oyun ve uyku esnasında kolaylık sağlayan ana kucağı aynı zamanda da rahat ve konforlu bir ürün olmaktadır. Üstelik yeni ürünlere eklenen çeşitli ve benzersiz özellikleri ile de ilgi çeken bir ürün olmaktadır.

Rahat ve Konforlu Ana Kucağı Modelleri

Rahat ve Konforlu Ana Kucağı Modelleri

Yeni çıkan pek çok model faklı markaların tasarımları arasında yer almakla birlikte her yeni ürün farklı özellikler taşımaktadır. Öncelikle bebekler ve çocuklar için rahat bir yer oluşturan bu ürünler hem oturma hem de uyku için farklı pozisyonlara ayarlanabilme özelliklerine sahip bulunmaktadır. Kademeli olarak ayarlanabilen pozisyonlar ile bebeğin uyuması ya da oturması ön plana alınmaktadır. Bunun yanı sıra pek çok model sadece ana kucağı olarak değil aynı zamanda araba koltuğu olarak da kullanılabilmektedir. Çok amaçlı kullanılabilen ana kucağı ile seyahatlerde de bebeğin güvenliği ve rahatlığı ön plana alınmaktadır. Bu ürünlerin sahip oldukları bir diğer özellik ise titreşim bulunmasıdır. Bebeği belirli bir hızla sallayabilme kapasitesine sahip olan modeller düzenli ve rahat bir uyku için tasarlanmış modeller arasında yer almaktadır. Ürünlerde bebekler ve çocuklar için hazırlanmış rahatlatıcı müzikler ile de stressiz ve sakin kalmaları amaçlanmaktadır. Bunun dışında bebeğin uyanık olduğu zamanlarda oynayabileceği çeşitli oyuncak aksesuarları da eklenerek bebek için bir oyun alanı haline dönüştürülmektedir. Bu ürünlerde kullanılan malzemeler ise pamuklu ve tekstil kumaşlar olmaktadır. bu sayede bebek için alerjen ya da bakteri taşımadan, hijyenik bir ortam sunulmaktadır. Ürünlerde kullanılan iskelet ya da gövde parçaları ise ahşap, sert plastik gibi dayanıklı ve temizlik açısından kolaylık sağlayacak malzemelerle üretilmektedir. Sadece bebekler için değil altı yaşa kadar bütün çocukların kullanımı için tasarlanmış bu ürünler hem oyun alanı hem de uyku alanı olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra taşımak için özel tasarlanan kulpları ile de büyüklere yardımcı olmaktadır. Kız ve erkek çocukları için hazırlanan renkli tasarımlar ile her zevke göre bir çözüm sunulmaktadır.

Ana Kucağı Online İndirimli Fiyatlarla Mağazalarda

Chicco başta olmak üzere pek çok markanın çeşitli tasarımları yenicarsim.com’da indirimli fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Pek çok özelliğin olduğu ürünler ücretsiz kargo ile gönderilebilmektedir. Bunun dışında da çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilen online alışveriş merkezi ile alışveriş yapmak hem eğlenceli hem de kolay hale gelmektedir. binlerce ürünün yer aldığı yenicarsim.com’sa ödeme için de çeşitli kolaylıklar sağlanmaktadır. Çeşitli indirim fırsatlarının da sunulduğu online alışveriş merkezinde güvenli alışveriş yapma şansı bulunurken pek çok kredi kartına taksit seçenekleri ile ödemelerde uygun şartlar sağlanmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları