Altis Koşu Bandı: İndirimli Online Satış Fiyatı ve Müşteri Yorumları

Altis Koşu Bandı: İndirimli Online Satış Fiyatı ve Müşteri Yorumları Galeri

Sağlıklı bir yaşam için doğru beslenmek, stresten uzak kalmak ve spor yapmak şart. Teknolojinin ilerlemesi ile insan gücüyle yapılan işlerin azalması, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi makinelerin temizliği yapması, asansörler, yürüyen merdivenler ve daha bir çok durum insanları farkında olmadan hareketsiz bir hayata mahkum ediyor. Uzun mesai saatlerinde 8 saatten fazla oturarak çalışmak ise en korkunç olanı. Tüm bu durumlar kalp damar hastalıkları başta olmak üzere pek çok sağlık problemine neden oluyor.

İlk Adımlar ve Küçük Farklar

Bu durumda hareketsiz yaşam nedeni ile sağlığımızı kaybetmekten korunmak için şu anda bir adım atabiliriz. Öncelikle kısa mesafelerde araç kullanmamalı, bazı ev işlerini kendimiz yapmalı, asansör ve yürüyen merdiven yerine normal merdiven kullanmalı, iş yerinde her saat başı kısa bir mesafe de olsa bir başka odaya küçük bir yürüyüş yapmalıyız. Bunlar küçük de olsa bir fark yaratacaktır.

Spor Salonuna Gidemiyorsanız Evinizi Spor Salonu Yapın

Küçük fark yaratmak için adımlar atılmaya başladıktan kısa bir süre sonra bir değişim hissedilmeye başlanır. Vücut hareketlendikçe spor yapma isteği artmaya başlar. Sistemli ve yağ yakımını artıracak, kalp damar hastalıklarından koruyacak bir düzen içinde spor yapmak en doğrusu olacaktır. Bunun için en bir spor salonuna üye olmak maddi açıdan bütçeyi sarsabilir ya da zaman yetersizliği nedeni buna engel olabilir. Bu durumda evinizde spor yapmak için bir odanızı ayırıp bir dolu spor aleti almanıza hiç gerek yok. Sadece bir koşu bandı almak yetecektir. Çünkü uzmanlara göre en güzel koruyucu spor yürüyüş. Kilo vermek ve yağ yakmak için de saatlerce aletlerle çalışmak yerine en az 40 dakika yürümek ya da koşmak en etkili çözüm.

Altis Koşu Bandı İle İnce ve Sağlıklı Günlere Bir Adım Atın

Altis Koşu Bandı İle İnce ve Sağlıklı Günlere Bir Adım Atın

Kararı verildi ve sağlıklı yaşam için koşulacak. Altis koşu bandı farklı model ve fonksiyonları ile evlerde yerini almaya hazır bekliyor. Spear Koşu Bandı markanın en çok fonksiyonlu ve kaliteli ürünü. Ağırlık taşıma kapasitesi 130 kg olan üründe 12 adet otomatik program seçeneği var. Led ekranında mesafe, hız, zaman, nabız, eğim ve yakılan kalori görüntülenen ürünün 0 ile 15 arasında eğimi bulunuyor. Yürüken komşuları rahatsız etmemek için ise Cushion Deck olarak adlandırılan tartan ve darbe emici zemini bulunuyor. Bu model bütçeye fazla geliyorsa Spear’ın yarı fiyatından da düşük bütçeli bir model olan Supermax alınabilir. Masaj özelliği de olan üründe eğim 2 kademeli ve manuel. 10 hazır programı olan üründe twister, mekik çekme aparatı ve 2 adet dambıl bulunmaktadır. Bütçenizi hiç yormadan sadece haftalık mutfak masrafı kadar çok düşük bir ücrete Parana modeli satın alınabilir. Motorsuz manyetik ürünün zemininin bakımı için yağ hediyesi bulunuyor. Katlanabilen ürün, 8 kademe ayarlı ve lcd ekranında mesafe, hız, zaman, yakılan kalori ve nabız atışını gösteriyor.

Online İndirimli Mağazalar

Sporena.com markanın tüm ürünlerini online satıyor. Ücretsiz kargo ve 30 gün içinde ürün değişim iade garantisi sunuyor. Hepsiburada.com, Markafoni.com, Spordunyasi.com, Ticaretmerkezi.com, Hizlial.com gibi bir çok mağazadan onlien indirim kampanyaları ile satın alınabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Sporena
  • Hepsiburada.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları