Altınyıldız Takım Elbise Fiyatları: Online İndirimli Nano Modelleri

Altınyıldız Takım Elbise Fiyatları: Online İndirimli Nano Modelleri Galeri

Altınyıldız markası yıllardan beri Türkiye pazarında oldukça popüler olan bir markadır. Ürettiği kaliteli ürünler ile birçok erkeğin hala hafızasında en iyi markalardan biri olarak kalmayı başarmıştır. 1952 yılında kurulmuş ve yurt içi ve yurt dışına en kaliteli ürünleri vermeyi hedeflemişlerdir. 1992 yılına gelindiğinde ise ISO 9001 kalite sertifikasını alan ilk tekstil markası olarak kayda geçmiştir. Birçok kumaş türünden ürün yapmaya da devam etmektedir. Son yıllarda özellikle tercih edilen ürünler ise nano teknoloji ile üretilmiş modellerdir. Nano teknoloji ile üretilen ürünlerde kir uzun süre elbisenizde durmaz. Ufak bir su ya da yağmur damlası geldiği vakit, elbisenin üzerinde olan kir ile beraber elbisenin üzerinde durmadan akıp gidiyor. Bitkilerden tasarlanarak yapılmış bu kumaş türü son yılların en gözde ve en çok tutulan modellerinden olmuştur. Artık birçok firma ürünlerinde nano teknolojiyi kullanmaktadır.

Altınyıldız Takım Elbise Fiyatlarında İndirim!

Altınyıldız Takım Elbise Fiyatlarında İndirim!

Bu ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşmak için Morhipo.com adlı siteyi ziyaret etmenizde fayda var. Alternatif renk seçenekleri ile sizin için en uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Siyah, lacivert, gri, antrasit, mavi, bej ve kahverengi renklerine sahip birçok model sizleri çok uygun fiyatlar ile burada bekliyor. Klasik ve spor kesim modeller sanal raftaki yerini çoktan almış durumda. Geniş beden seçenekleri ile size göre bir ürün mutlaka burada bulunuyor. Farklı desenler ve kesimler ile çizilmiş, erkekler tarafından oldukça rağbet edilen modeller yine burada. Birbirinden farklı 3 desen bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi çizgili kumaştır. Yıllardan beri Türkiye'de en çok satılan desen türüdür. Bunun yanında genellikle devlet işlerinde çalışan kişiler tarafından tercih ediliyor. Daha resmi bir hava katmaktadır. Uzun boylular için bu model pek önerilmemektedir. Çizgili desenler insanları genellikle daha uzun gösterir. Bunun yanında diğer bir desen türü ise ekose desenlerdir. Son yıllarda ekose desenlere olan ilgi gittikçe artmaktadır. Giyeceğiniz gömleğin rengine göre çizgileri daha belirgin ya da silik olan türlerini seçebilirsiniz. Eskiden yaşlıların kullandığı bu desen türü son bir kaç sezondur yeni tasarımı ile gençler arasında oldukça popüler olmuştur. Düz kumaşlar ise orta yaş erkekler için vazgeçilmez bir model olarak göze çarpıyor. Daha çok gündelik hayatta değil de toplantı, düğün, nişan gibi durumlarda tercih edilmektedir.

Kargonuz 24 Saatte Kapınızda!

Morhipo.com'da Altınyıldız takım elbise fiyatlarında indirim devam ediyor. Takım elbisenin yanında mont, gömlek, ceket, pantolon gibi daha birçok ürüne de buradan ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi ise kredi kartına taksit kullanarak yapma imkanınız var. Kullanmadığınız ürünü 30 gün içinde iade edebilir, başka bir model alabilirsiniz. İstanbul içi kargolar 24, İstanbul dışındaki kargolarınız ise 48-72 saat aralığında size teslim ediliyor. Eğer bir gecikme söz konusu olursa da kargo ücreti ödemiyorsunuz. Bonus, World, Maximum, Axess gibi en çok kullanılan kredi kartlarına 4, 6 ve 8 taksit imkanı bulunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları