Altınbaş

Altınbaş Galeri

Kurulduğu günden bu yana, sürekli kendini yenileyerek yükselmeyi hedefleyen Altınbaş,Türkiye'nin sayılı kuyumcularının arasında yer alıyor. Kalitesi, yaratıcı tasarımları ve yenilikleriyle mücevhere olan ilgiyi canlı tutuyor. 1975 yılında Gaziamtep'te bir aile şirketi olarak kurulan Altınbaş, başarılı ve iyi organize edilmiş sistemleriyle yıldan yıla büyük bir ilerleme kaydederek bugünlere geldi. Son teknoloji ile donatılmış, İstanbul Beylikdüzü'ndeki 15 bin metre kare alanı kapyalayan fabrikasıyla,her daim üretim halinde olan Altınbaş, ISO 9001 belgesiyle de kalitesini kanıtlıyor. Bu fabrika, aynı zamanda Türkiye'nin en büyük altın fabrikası olma özelliğini de taşıyor.


Mücevher Sektörünün Öncüsü

Mücevher Sektörünün Öncüsü

Modern çizgilerin özenli bir tasarım anlayışıyla birleştiği koleksiyonları her sezon yenilenmiş tarzlarıyla sizlerin beğenisine sunuluyor. Altınbaş koleksiyonları, istihdam ettiği altın, mücevher ve takı tasarımında uzman ekibi tarafından, dünyada sektördeki trendler ve yenilikler izlenerek, Türk motiflerinden, evrensel çizgilere uzanan bir estetik anlayışın yorumlanmasıyla ortaya çıkmaktadır. Mücevher sektöründeki birçok yeniliğin ilk adımını atan Altınbaş,sektörde öncü olma misyonunu da yüklenmiş vaziyette. Ürünlerini altn,pırlanta, elmas ve inciyi işleyerek üreten Altınbaş,her üründe özenli bir çalışma ortaya koyuyor. Ürün çeşitliliğinin çok olduğu Altınbaş mağazalarında, takı setleri,bileklik, kolye, küpe,gerdanlık, alyans gibi birçok takıyı bir arada bulabilirsiniz.Yurtiçinde hemen her şehirde satış noktaları ve bayileri bulunan Altınbaş'ın Romanya'da da mağazası bulunuyor.

Geniş Ürün Yelpazesi ve Modelleri

Geniş Ürün Yelpazesi ve Modelleri

Altın, elmas, pırlanta ve inciden tasarlanan Altınbaş ürünleri, geniş koleksiyonu ve farklı tasarımlarıyla sizlerle. Küpe, kolye, gerdanlık, takı setleri, yüzük, tria,lava, alyans,bileklik, kravat iğnesi gibi birçok mücevheri çatısı altında bulunduruan Altınbaş'tan aradığınız her türlü ürüne ulaşmanız mümkün. Altınbaş'ın garantisi altında satılan ürünlerde herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde, en yakın Altınbaş mağazasına giderek yardım alabilirsiniz. Altınbaş'ın online alışveriş sitesi de sizlere hizmet vermekte. Tek bir tıkla Altınbaş'ın geniş ürün yelpazesine ulaşabilir, alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Birçok özel indirim ve kampanyanın da uygulandığı Altınbaş Online alışveriş sitesindeki fırsatları kaçırmayın. Altınbaş'ın birçok ürününü bulabileceğiniz online shopta, haftanın ve ayın ürünü gibi kampanyalardan yararlanabilir,daha ekonomik yapacağınız alışverişlerinizden avantaj sağlayabilirsiniz Hediye almak istiyorsanız,kategorilere ayrılmış hediye seçeneklerinden fikir edinebilirsiniz

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Altınbaş
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları