Altınbaş Pırlanta: Pırlanta Takı ve Takı Setlerinde İndirimli Fiyatlar

Altınbaş pırlanta takı imalatında ve satışında öncü markalardan biridir. Galeri

Altınbaş markası, ülkemiz altın üretiminde önde gelen ve sektörde ilklere imza atmış bir firmadır. Markanın kuruluşu, 1975 yılına uzanmaktadır. 1950'li yıllarda altın üretimi ve satış işiyle uğraşan Gaziantepli Atınbaş ailesi yetmişli yıllarda markalaşma sürecine girerek üretim ve satış işlemlerini kurumsal düzeyde gerçekleştirmeye başlamıştır. Marka, Türkiye altın üretiminde ve satışında, yerel kuyumcuların ürün satışı yerine, bayilikler vererek satış yapmayı ve model koleksiyonları ile tasarım yapmayı geliştirmiştir.

Altınbaş Markası Ürünleri ve Pırlanta Modelleri Hakkında Bilgiler

Uzun yıllardır değerli taş ve altın işleme konusunda uzman olan marka ülke çapında birçok satış mağazası ile bayiliklere sahiptir. Firma, altın ve platin madenleri ile pırlanta, elmas, zümrüt, yakut, safir gibi değerli taşlar üzerinde çalışmaktadır. Bazı yarı değerli taşlar ile inci gibi ürünler de modellerde yer almaktadır. Marka, her sezon ürün koleksiyonlarını yenilemektedir. Markanın birçok farklı modeli bulunmakta ve bu anlamda kuyum sektöründe birçok altın firmasına da örnek teşkil etmektedir. Yeni sezon için hazırlanan koleksiyonlar, genel olarak, Otto, Queen, Icon, Love, Femme, Era olarak adlandırılmaktadır. Markanın beyler için hazırladığı ve kol düğmesi, kravat iğnesi gibi aksesuarlardan oluşan Ceo adlı bir koleksiyonu bulunmaktadır. Ayrıca, çocuklar için Kids ile evlenecek çiftler için Alyans koleksiyonu bulunmaktadır. Marka altın ve değerli taş işlemeciliği konusunda iddialı olmakla birlikte, özellikle pırlanta alanında en tanınan firmalardan biridir. Altınbaş pırlanta modelleri hanımlar tarafından en beğenilen takılar arasında yer alır. Altınbaş pırlanta ürünleri, genel olarak, yüzük, bilezik, bileklik, kolye, küpe, gerdanlık ve setler olarak düzenlenmektedir. Markanın gelinler için tasarlanmış ve pırlantalardan oluşan özel bir takı koleksiyonu bulunmaktadır. İnce bir işçilikle hazırlanan Altınbaş pırlanta setler, küpe, kolye, bilezik ve yüzükten oluşan çok özel takımlardır.

Ürün Alışverişi Seçenekleri ve Online Ürün Alımı Tavsiyeleri

Marka ülkenin birçok yerinde bulunan satış mağazalarına sahiptir. Ayrıca, birçok noktada bayilikleri mevcuttur. Bu sayede markanın koleksiyonlarına ulaşmak, denemek ve bilgi almak olasıdır. Firmanın önemli bir hizmeti de kapsamlı bir web sitesine sahip olması ve bu adresten online alışveriş imkanı sunmasıdır. Tüm ürünler, mağazalarla eş zamanlı olarak ve aynı kampanyalarla online mağazada uygulanmaktadır. Online mağazada, Altınbaş pırlanta modelleri ve diğer ürünler genellikle piyasa rakamlarından daha uygun rakamlara satılmaktadır. Belli miktar üzerinde alışveriş yapan müşterilere 24 ayar altından yapılan ve 5 gramlık özel altın hediyesi ücretsiz olarak verilmektedir. Marka, kredi kartlarına oldukça uzun vadeli taksit imkanları sağlamaktadır. Yapı Kredi Worldcard sahiplerine ise, 12 ay taksit ve 2 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır. Ek indirimler de bu kart sahiplerine uygulanmaktadır. Mücevher alışverişleri için ekran başında inceleme yaparak güvenli bazı online adreslerden alışveriş yapmak da mümkündür. Bella Gloria, Tektaşmatik, Divas Pırlanta, Pırıltı Alyans gibi alışveriş siteleri uygun fiyatlı ve şık birçok ürünü bulabileceğimiz adreslerdir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tektaşmatik
  • Bella Gloria
  • Pırıltı Alyans
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları