Altın Künye Fiyatları: Online İndirimli, Taksitli Mücevherat Fiyatları

Altın Künye Fiyatları: Online İndirimli, Taksitli Mücevherat Fiyatları Galeri

Yaz gelip kısa kollu kıyafetler giyilmeye başlanıp kollarımız çıplak kalınca mutlaka ki bir şeylerle süslemek isteriz. Bunda çoğu zaman saatler yardımımıza koşsa da bazı hassas ciltlerde alerjiye neden olabilir bu aksesuarlar. Bu durumda kollarımız doldurmak için tek seçenek olarak altın künyeler kalıyor.

Altın Künye Modelleri

Altın Künye Modelleri

Son yıllarda altın künye modellerinde çok değişik tarzlar gözümüze çarpmakta. Beyaz, sarı, yeşil altınlardan oluşan modellerin yanı sıra taşlı modeller de piyasa da çok tercih edilmekte. İster aynı renk ister farklı renk taşlar olsun modellere daha şık ve pırıltılı bir hava katıyor. Özellikle genç bayanlar kollarında rengarenk taşlı aksesuarlar ile daha zarif göreceklerini düşünmektedirler. Önceki yıllarda örgülü ya da baklavalı modeller çok tercih edilmekteydi. Son yıllarda bunların yerine daha çok takıların aralarından obje sarkan modeller tercih edilmeye başlanmıştır. Bu modeller hem daha şık hem de daha kibar bir duruş oluşmasına neden olur. Bunun yanında bu modeller günlük kullanmak için çok kullanışlı değildir. Takılma riski oluşturduğu için evde bir iş yaparken rahat olamayabilirsiniz. Taşlı bir model altın künye alacaksanız eğer taşlarının yapısına ve takıya gömülü olmasına dikkat edin. Yapıştırma olan taşlar en ufak bir şeyde düşüp takının orjinaliğinin bozulmasına neden olur. Bu yılki takılarda genellikle nazar boncukları çok tercih edilmekte. Bu takılar hem çok şık duruyor hem de kişiyi kötü gözlerden koruduğuna inanıldığı için manevi yönden rahatlık sağlamakta. Altın künye seçerken özellikle kopçasının çok sağlam ve gevşek olmamasına dikkat ediniz. Aynı şekilde tek parça halinde değil de parçaların kopça ile birleştiği bir modelse birleşme yerlerinin sağlamlığına dikkat ediniz. Aksi takdirde takınız kopup kaybolabilir. Çocuk bileklikleri olarak en çok tercih edilen üzerinde isim yazılı modellerdir. Hem isimli hem de nazar boncuklu modeller çocuğunuzun da çok hoşuna gidecek ve takısını severek takacaktır.

Altın Künye Fiyatlarına Online Bakış

Altın Künye Fiyatlarına Online Bakış

İnternet üzerinden alış verişler genelde giyim ya da kozmetik ürünleri ile başlayıp zamanla çeyizlik, gelinlik, ayakkabı derken altına kadar bile varabilir. İnternet ortamında satış yapan online mağazalar size kuyumcularda sunulan fırsatları ve hatta daha fazlasını sunmaktadırlar. Altın künye fiyatlarına göz atabileceğiniz bir çok site bulunmakta. Bella Gloria ve Altın Çarşı ve Pırıltı Alyans siteleri bu sitelerden sadece birkaçı. Sitede çok şık ve zarif bileklere uygun koşullarla sahip olabilirsiniz. İndirimli fiyatlı ürünlere ücretsiz ve sigortalı kargo imkanı sahip olabilirsiniz. Birbirinden güzel ve değişik tasarımlı bilekliklerin satıldığı Altinsarrafi.com adresinde müşterilere bir çok imkan sağlanmakta. Sigortalı ve ücretsiz kargonun yanı sıra ürünlerine 5 yıl garanti veren site canlı destek, telefonla sipariş hizmetlerini de vermektedir. Altinsepeti.com adlı internet sitesinde özellikle çocuklar için çok güzel ürünler sipariş edebilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlere ertesi gün ürün tesliminde bulunabilen siteden alış veriş yaptığınızda anlaşmalı bankaların kredi kartına 6 taksit imkanından da faydalanabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları