Alternatif Kitap: Okumanın En Kolay ve Ucuz Yolu Online İndirimlerle

alternatif Galeri

İnternet, gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın her anında yanımızda. Bilgiye ulaşmak artık çok daha hızlı ve daha kolay. Bilgiyi geniş kitlelere ulaştırmak da tek tıkla mümkün oluyor. Bu yüzden günümüzün rekabeti sanal ortamda yaşanıyor. İçeriğin doygunluğu, tüketiciye ulaştırma kanalının güvenliği ve ödeme konusunda tüketici lehine avantajlar sunan online siteler, diğerleri arasından hemen sıyrılıyor. Alternatif Kitap bu düstur ile yola çıkan bir isim. Erdoğan Kitap Dağıtım ve Pazarlama şirketinin online mağazası olan Alternatif Kitap, internet üzerinden yapılan siparişleri Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırıyor. 1999 yılında sektöre giriş yapan, okulların ve öğrencilerin kitap ihtiyaçlarını karşılamaya başlayan firma, 2005 yılında başlatılan ücretsiz okul kitabı uygulaması ile internet mağazasına geçiş yaparak öğrenci destek yayınları yanında bir çok farklı kategorideki ürününün de satışına yönelmiştir.

Kitap Okumanın Alternatif Yolu

Alternatif Kitap internet sitesinde okul öncesi ve okul dönemi eğitim yayınları yanında aöf, kpss, polislik, hakimlik, muhasebe ve üniversite hazırlık gibi daha bir çok yardımcı kitabı bulabilirsiniz. Kategoriler başlığı altında ise seçenekleriniz oldukça fazla. Bilgisayar eğitim, yabancı dil, eğlence, edebiyat, sesli eserler, politika, sağlık, sanat, bilim teknoloji, felsefe, tarih, çocuk yayınları ve periyodik yayınlanan dergiler seçeneklerden sadece bir kaçı. Online alışveriş günümüzün en büyük yardımcısı. Trafik derdi yaşamadan, üstelik aradığınızı bulacağınızın garantisi olmadan evden çıkmak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca zamandan tasarruf etmenizin yanında paradan da oldukça fazla tasarruf ediyorsunuz. Online alışverişlerinizde, kitabın piyasa bedeline göre oldukça cazip indirim oranları sizleri bekliyor. Alternatif Kitap sitesinde çocuk yayınları satışa sunulduğu halde güvenlik gerekçesi ile sadece 18 yaş üstü kişiler üye olup sipariş verebiliyor. Ödeme kredi kartınız ile online, kapıda ödeme ya da banka havalesi şeklinde yapılabiliyor. Siparişinizi takiben 3 gün içinde kargonuz adresinize teslim ediliyor ancak her hangi bir nedenden dolayı siparişiniz elinize geçmez ise firma, kayıtsız şartsız size yeni bir ürün göndermeyi taahhüt ediyor. Ayrıca belirli bir miktarı geçen siparişleriniz için kargo bedeli ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Onlarca Kategori ve Meslek Hazırlık Yayınları

Okumanın en ucuz ve kolay yolu olan firma alternatifkitap.com adresi üzerinden müşteri ile buluşuyor. Sitenin görsel yapısı ve doğru yönlendirmeleri ile kısa bir sürede ve zaman kaybetmeden aradığınız kitabı bulabilir ve siparişinin verebilirsiniz. Sitede ayrıca çok satan listelerini görebilir ve aktüel özet akışı sayesinde mağazadaki son aktivitelerden haberdar olabilirsiniz. İnternet kocaman bir okyanus. Her biri başka adreste satılan ürünleri ararken yorulmak ve zaman kaybetmek yerine evinizin konforunda, bilgisayarınızın başında siparişini vererek evinize kadar gelmesini sağlıyorsunuz. Üstelik adeta alternatif bir dünya olan bu bilgisayar ağı sayesinde büyük paralar ödemeden de istediğinizi satın alabiliyorsunuz. Artık neredeyse her evde bir bilgisayar mevcut. Dahası her kişinin kullandığı pc bile farklı neredeyse. Bu yüzden her beğeni ve ihtiyacı karşılayacak online alışveriş adreslerinin de sınırı yok. İster okul hayatı olsun ister sosyal hayat, okumak neyse ki hala en sevilen alışkanlık. İnternet üzerinden yapılan alışverişleri sayesinde eserlerin ilk baskılarına, satıştan kalkan artık nadide olan yayınlara ve eğitim alanınıza destek ürünlere kadar aradığınız her şeyi sipariş edebilirsiniz. www.alternatifkitap.com, idefix.com ve dr.com.tr gibi web sitelerindeki cazip fiyatların yanında kampanyalı ürünleri de kaçırmamanızı öneririz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları