Ev ve Bahçe: 29,000 ürün bulundu (bu kategorideki ürünleri göster)

 • Yatak Takımları
  • 30%
   Detayları göster ›
  • 30%
   Detayları göster ›
 • Mutfak ve Sofra
  • 51%
   Detayları göster ›
  • 51%
   Detayları göster ›
 • Banyo Aksesuarları
  • 29%
   Detayları göster ›
  • 30%
   Detayları göster ›
 • Dekor
  • 32%
   Detayları göster ›
  • 32%
   Detayları göster ›
 • Ev Malzemeleri
  • 54%
   Detayları göster ›
  • 23%
   Detayları göster ›

Ev ve Bahçe

Ev ve Bahçe hakkında tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Doğanın çağrısına kayıtsız kalmayanlar havaların ısınması ile birlikte kendilerini onun kucağına bırakıyor. İnsan yapımı olmayan kısıtlı bir manzara ve bir tutam yeşil bile insanları mutlu etmeye yetiyor. Çünkü hayat şehirlere kaydı ve çocukluğunu ağaç dallarında büyütenler ne yazık ki iyice azaldı. Biraz daha şanslı olanlar ise ev ve bahçelerin de yaşıyorlar bu keyfi. Apartman hayatında sıkışıp kalanlar bile balkonlarında kendilerine nefes alacak alan yaratmaya çalışıyor. Bu alanların olmazsa olmazı ise kesinlikle çiçekler. Mevsime göre ekilen, renk renk ve bazıları da parfümleri kıskandıran kokusu ile baş döndüren çiçekler kah saksılar da kah toprakta boy vermeye çalışıyor.

Ev Ve Bahçelerde Süren Yaşam, Küçük Dokunuşlar İle Yaşanılası Hale Geliyor

Evlerde kurulan yaşam alanları yavaş yavaş bahçelere kadar uzanmaya başladı. Bu alandaki oturma gruplarına gösterilen özen de bunun en büyük kanıtı sayılıyor. Ağaç, bitki ve çiçekler ile tanzim edilmiş bahçelerde şık bir oturma takımı aile bireylerinin toplanmasına vesile olurken sohbetlerin daha da tatlanmasını sağlıyor. Ev ve bahçe için seçilen bu eşyaları satın almadan önce bazı kurallara dikkat etmekte fayda var. Kapalı mekanda kullanılan döşemelik kumaş ile kaplı mobilyalar açık alanlar için pek uygun olmuyor. Çünkü hava şartları ve açık havanın getirdiği bazı yan etkiler buna en büyük engel. Bu yüzden bahçe mobilyalarında genellikle plastik tercih ediliyor. Plastik hem uygun fiyatlı hem de dış koşullara dayanıklı bir malzeme. Ancak görsel açıdan ev sahibini yeterince tatmin etmediği durumlarda başka ürün seçenekleri devreye giriyor. Bu ürünlerin başında da rattan diye tabir edilen mobilyalar geliyor. Rattan, ekvator kuşağında yetişen bir ağaçtan elde edilen doğal bir malzeme. Temizliği kolay olması, bakım gerektirmemesi, dayanıklılığı ve hava koşullarından etkilenmemesi en büyük artıları. Bu artılara estetik açıdan güzelliği de eklenince ilk tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Üstelik rattan mobilyaları ev ve bahçe alanlarının ikisinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu avantajları fiyatlar konusunda tüketiciyi zorlayacak seviyelerde gezinmesine sebep olsa da iyi bir takip sonucu indirimler ve kampanyalardan yararlanarak istenilen ürünü çok uygun rakamlara satın almak zor değil. Ayrıca rattan görünümündeki plastikler, bambu, metal ve ferforje takımlar arasında da beğeni ve bütçenize uygun ürün bulabilmek mümkün.

İndirimlr Sitesi Sayesinde Hayallerinizi Ertelemeyin

Bahçe ve balkonlar evin uzantısı olduğu için, iç mekanın dekorunda benimsenen tarz bu alanlarda da rahatlıkla sürdürülebilir. Minik dokunuşlar ile dış mekanlarınızı da hayal ettiğiniz atmosfere kavuşturabilirsiniz. Eğer yeriniz müsaitse kuracağınız bir salıncak ya da hamak, enerjisini güneş ışığından alan fenerler, armut koltuklar, eğlenceli heykeller ve figürler bahçelerinizi de en az eviniz kadar ihtişamlı hale getirecektir. Bu mekanların güzelliği alana bağlı olduğu kadar hayal gücünüze de bağlı. Ev ve bahçe ile ilgili aradığınız her şey ise internet kolaylığı ile bir tık uzağınızda. İndirimlr.com sayesinde online alışveriş sitelerini tek bir adreste bulabilirsiniz. Üstelik uzun uğraşlar zorunda kalmadan, bilgisayar karşısında geçireceğiniz kısa bir süre içinde aradığınızı bulurken, indirimli fiyat avantajından da yararlanma fırsatını yakalayacaksınız. İndirimlr sitesi indirim ve kampanyaları kaçırmamanızı sağlarken hem bütçe dostu hem de keyifli bir alışveriş şansı sunuyor. İhtiyacınızı belirleyin ve indirimlr.com sitesini ziyaret ederek hayallerinizi zahmetsizce gerçekleştirin.

Ev ve Bahçe kategorimizdeki en iyi ürünleri inceleyin.

Defacto
Kategori