Alışveriş Siteleri Listesi: En Güvenilir ve Hızlı Alışveriş Siteleri

Alışveriş Siteleri Listesinin Avantajları Galeri

Türkiye’de alışveriş artık online yapılmaya başlandı. İnternet kullanıcılarının artması, buna paralel olarak sanal mağazaların çoğalması, bu sektördeki işlem hacmini büyütmektedir. Ancak alışveriş siteleri listesine bakıldığında, güvenilir satış yapan belli başlı markalar bulunduğu ortaya çıkmaktadır. Sanal mağazalar normalde yüksek güvenlik sistemine sahip, tüketici haklarını sonuna kadar koruyan, siparişi kapıda teslim ettiğinde kargo ücreti almayan, iade ya da ürün değişimi hakkı veren kuruluşlar olmaktadır. Yıl boyu sürekli indirim kampanyaları düzenleyerek müşteri odaklı çalışan sanal mağazalar, aile bütçesine de katkı sağlamaktadır. Türkiye’deki alışveriş siteleri listesine bakıldığında, yerli ve yabancı sermayeli kuruluşların varlığı ortaya çıkmaktadır. Yüzlerce alıveriş sitesinin arasında öne çıkanlar çok fazla olmamakla birlikte, bunlar güvenilir siteler olmaktadır ve hepsinin listesinde ünlü markaların tasarımları yer almaktadır.

En Güvenilir Alışveriş Siteleri Listesi

Türkiye’de birçok online alışveriş siteleri bulunmakta. Hepsi de bilinen markaların kaliteli ürünlerinin satışını yapmakta ve siparişleri zamanında teslim etmesiyle bilinmekte. Örneğin; Trendyol sanal mağazasında özellikle ünlü markaların kıyafet aksesuarlarını bulabilirsiniz. Gece kıyafetlerinden elbiselere, gömleklerden çantalara kadar yüzlerce markanın binlerce ürününü satan bu sanal mağaza, siparişinizi zamanında adresinize teslim etmektedir. Ayrıca indirim fırsatlarıyla en şık modeli uygun fiyatla kullanıcıya sunmaktadır. Sanal mağaza listeleri arasında bulunan Yeni Çarşım’da televizyonlardan bilgisayarlara, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar onlarca markanın ürününü bulabilirsiniz. Bu sanal mağaza da indirim fırsatlarıyla bilinmektedir. Bilgisayar denince akla ilk gelen marka olan Gold bilgisayarda da online satış vardır. Akıllı cep telefonlarından fotoğraf makinelerine, televizyonlardan beyaz eşyalara kadar yüzlerce ürün seçeneğiyle satış yapan Gold, güvenilir sanal mağazaların arasında geliyor. Zizigo, genelde ayakkabı ağırlıklı ürünleriyle bilinirken, Modanisa, muhafazakar kesimin tercih ettiği tesettürlü modelleri satıyor. Takı ve aksesuar arayanların tercihi Lidyana olurken, mücevher almak isteyenler Pırıltı Alyans adresine tıklıyor. Bunların yanında Vestel gibi markaların sanal mağazasının yanında, Kliksa, Darty gibi sanal mağazalar da bulunuyor. Hızlı Saat gibi sanal mağazalar, saat alışverişinde güvenilirliğiyle bilinirken, Bücürük gibi online mağazalar da bebek ve çocuk ürünlerinde öne çıkıyor. Bütün bu alışveriş sitelerinin listeleri, müşteri odaklı çalışanlardan oluşuyor. Yüksek güvenlikli bu siteler, anlaştıkları bankaların kredi kartlarına taksit yapabiliyor. Listede adı geçmeyen onlarca marka bulunuyor ve hepsi de birbirinden güvenli alışveriş hizmeti sunuyor.

Kuponu ve Çek Avantajları

Sanal mağazalardaki indirimlerden haberdar olmak için yapılması gereken ise oldukça basit. Üyelik sistemi sayesinde bütün indirim fırsatlarının bildirimleri elektronik postanıza gönderiliyor. Bu sayede tüm indirimlerden haberdar olabiliyorsunuz. İndirim çeki ve hediye kuponları sayesinde de satın aldığınız ürünleri çok daha cazip imkanlarda satın alabiliyorsunuz. Bu kupon ve çeklerle birlikte dilediğiniz ürünü cazip fiyatlarla satın alırken, verdiğiniz siparişlerin tamamı adresinize teslim ediliyor. Kapıya teslimde satın aldığınız ürünün boyutlarına bakılmıyor. Sadece bazı sanal mağazalarda belirli bir miktarın üzerindeki siparişlerde kargo ücreti alınmıyor. Ancak hepsinin ortak bir özelliği var; beğenmediğiniz ürünü iade etmek ve iade ederken kargo ücreti ödememek.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pırıltı Alyans
  • Lidyana
  • Modanisa
  • Bücürük
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları