Alfa Romeo 156: Alfa Romeo 156 Modeli Kaçırılmayacak Kampanyalarla!

Alfa Romeo 156 Galeri

Alfa Romeo markası Ferrari ile birlikte kullanıcılarının kendilerine lakap taktıkları iki otomotiv markasından biridir. Alfa Romeo, İtalya’nın Milano şehrinde 1910 yılında kurulmuş bir otomotiv devidir. Kurulduğu ilk zamanlarda kamyon ve otobüs gibi ağır vasıtalar üretse de, günümüzde sadece binek araç üretmektedir. Bunlardan bir tanesi firmanın 1998 yılında piyasaya sürdüğü Alfa Romeo 156 modelidir.

Konfor ve Sürüş Keyfini Birlikte Yaşayın

Firmanın ürettiği otomobiller konfor ve sürüş keyfini üst düzeyde yaşatıyor. Performans açısından muadillerinden önde bir performans sunuyor. Alfa Romeo 156 modeli D sınıfı bir araç. Üretildiği ilk yıl yılın otomobil ödülüne layık görüldü. Firmanın en çok satan aracı konumunda bulunuyor. Bir önceki modeli olan 155 modeline göre daha gelişmiş bir otomobil. Dış tasarımı ile hem sedan bir modeli hem de spor bir araç modelini andıran Alfa Romeo 156, aynı zamanda zengin bir donanıma sahip. Çok çeşitli motor seçenekleri üretilen aracın 1.6, 1.8,1.9,2.0,2.4,2.5,3.2 lt’lik motor seçenekleri mevcut. Aracın 63 lt gibi geniş bir yakıt deposu bulunuyor. 2.0 lt’lik motoru 165 hp motor gücü üretiyor. 100 km hıza 8.2 saniye gibi bir sürede ulaşan araç maksimum 220 km/h hıza ulaşabiliyor. Ön ve arka süspansiyonlarında çift salıncak bulunan araç çukur ve tümseklerde konforunu bozmuyor ve virajlara süratli girilse de aracın dengede kalmasını sağlıyor. Yol tutuş performansındaki başarı klasik bir çizgide devam ediyor. Fren sistemi olarak ABS kullanılan aracın ön ve arka frenlerinde hava soğutmalı diskler bulunuyor. Fren basınç sitemi olan EBD teknolojisiyle güvenli bir duruş sunuyor. 1285 kg ağırlığındaki aracın yakıt tüketimi şehir içinde 12.2/100 km düzeyinde. Şehir dışı tüketimde bu oran 6.6/100 km düzeyinde oluyor. F1 şanzıman kullanılan araçta sürücü vitesi direksiyonda bulunan buton sayesinde değiştirebiliyor. Direksiyonu hidrolik olan aracın direksiyon turu kısa. Bu sayede direksiyon kontrolü rahatça sağlanabiliyor. Ayrıca fonksiyonel bir direksiyona sahip araçta direksiyon sürücünün istediği düzeyde ayarlanabiliyor. Araç sakin kullanımda sessizliğini koruyor. Elektronik bir klimaya sahip olan aracın iç mekan sıcaklığı isteğe bağlı şekilde düzenlenebiliyor. Dört cam otomatiği ile tüm camların kontrolü tek bir noktadan yapılabiliyor. Park sensörü ile aracı park etmek daha kolay bir hal alıyor. Ön ve arka kol dayama hazneleri ile sürücü ve yolcuların yolculukları daha konforlu oluyor.

Uygun Fiyatlar ve Cazip Ödeme Koşulları

Günümüzde bankaların sunduğu cazip faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile araç sahibi olmak oldukça kolay bir durum haline geldi. Bankaların ve finans kuruluşlarının kendi internet sayfalarından faiz oranlarına bakıp, en uygun ödeme seçeneğini seçerek rahatça araç sahibi olabilirsiniz. Firma dönem dönem araçlarında cazip kampanyalar düzenliyor. Ayrıca markanın anlaşmalı olduğu bankalar ile bütçeye uygun şekilde kredi bulmakta mümkün. Yeni Çarşım ve hızlı al gibi e-ticaret sitelerinden araç için çeşitli aksesuarlar temin edilebilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları