Alfa Beta Abiye: Alfabeta Koleksiyonlarında İndirimli Online Fiyatlar

Alfa Beta Abiyelerdeki Şıklık Galeri

Özel gecelerin vazgeçilmez tasarımlarından biri olan kıyafetler, genelde ipek ya da satenden üretilmektedir. Straplez, yarım kollu ya da askılı olarak üretilen bu kıyafetler, şık tasarımlarla hareketlendirilir ve en özel davetlere gidilebilir. Abiye olarak adlandırılan bu kıyafet modellerinde şık tasarımlar üreten markalardan biri de Alfa Beta olmaktadır. İstanbul merkezli olan bu firma, birbirinden şık kıyafet tasarımları hazırlayarak bayanların beğenisine sunmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlar ve renklerle üretilen Alfa Beta abiye kıyafetleri, her zevke uygun olarak hazırlanmakta ve kaliteli işçilikle bilinmektedir. Kumaştaki kaliteden ve işçilikten ödün vermeden kıyafet tasarımları hazırlayan marka, toptan ve perakende satışla moda dünyasına hizmet etmektedir. Abiye modasını yakından takip eden marka, her sezon yeni modelleri ile tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Toptan ve perakende satışını İstanbul’un Şişli ilçesindeki mağazalarından yapan marka, birçok giyim mağazasına da ürün hazırlamaktadır.

Alfa Beta Abiye Modellerindeki Şıklık

Herman Mıhçı tarafından 1987 yılında kurulan Alfa Beta'nın abiyeleri, yüzde yüz Türk sermayesi ile üretilmektedir. Moda dünyasındaki devlere kafa tutarak en özel abiye modellerini hazırlayan Alfa Beta, sezonun trend renklerinden oluşan koleksiyonunu da bayanların zevkine sunmaktadır. Her yaştan bayana hitap eden ürünler tasarlayan marka, şık kesimlerle hazırladığı gece elbiselerini son derece zevkli olarak tasarlamaktadır. Yeni sezonda uzun olarak hazırladığı tasarımlarını asimetrik kesimlerle şekillendiren marka, kıyafetlerine ayrı bir özellik katmaktadır. Sade kesimleri modern çizgilerle birleştiren marka, her sezonda yeni tasarımlar hazırlayarak Türk modasının öncü kuruluşları arasına girmiştir. İstanbul Osmanbey’deki tekstil piyasasının en önemli kuruluşlarından biri olan Alfa Beta markasının abiyeleri, her güne özel olarak hazırlanmaktadır. Yaz ve kış giyilebilen gece elbiseleri, en özel kokteyller, davetler, düğün, nişan gibi etkinliklerde bayanların vazgeçemediği tasarımların başında gelmektedir. Hatta mezuniyet törenlerinde de bu tasarımlar giyilmekte, şık bir kesim bir anda genç kızların görüntülerini farklılaştırmaktadır. Markanın hazırladığı bu kıyafetler, usta eller tarafından şekillendirilmiş tasarımlar olmaktadır. Usta modacılarla birlikte çalışan marka, bu nedenle her sezon birbirinden şık kıyafetler hazırlayarak Türkiye’deki büyük giyim markaları ile yarışabilecek düzeye gelmiştir. Marka, her yaştan ve her bedenden bayana hitap eden tasarımları ile öne çıkmakta, çok şık bir kıyafet isteyen bayanların isteklerine kolaylıkla karşılık verebilmektedir.

Şık Ve Kaliteli Tasarımlar Sizi Bekliyor

Alfa Beta abiye kıyafetlerini Türkiye’deki onlarca farklı mağazadan bulabilirsiniz. Ya da Şişli Bomonti’deki perakende satış mağazasından satın alabilirsiniz. Markanın ürünleri kaliteli olmasına karşın satış fiyatlarında cep yakmamaktadır. Her gelir grubundaki insanların rahatlıkla satın alabileceği bedellerle satılan markanın kıyafet tasarımlarını, Alfa Beta markasının online internet sitesinden takip edebilirsiniz. Web sitesinin ana sayfasında markanın tüm modellerinin fotoğraflarla tanıtımı yapılmaktadır. Hakkında bölümünde ise kuruluş tarihi belirtilen web sitesinde, showroom bölümü için üyelik istenmektedir. İletişim bölümünde ise toptan ve perakende satış mağazalarının adres ve telefon numaraları bulunmaktadır. Web sitesinde markanın tasarımlarını görüp bulunduğunuz yerdeki gece kıyafeti satan mağazalara göz atabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları