Aldora Mobilya: Aldora Mobilya Yatak Odası Takımları ve Diğer Ürünler

Aldora Mobilya: Aldora Mobilya Yatak Odası Takımları ve Diğer Ürünler Galeri

Aldora Mobilya, 2001 yılında Kayseri'de kurulmuştur. Günümüzde 40000 metrekare alanda üretim yapmaktadır. Yakın zamanda kurulan firma kısa bir zaman içerisinde kendisini kanıtlayarak ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Firma şuanda 42 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Aldora Mobilya; oturma grupları, kanepeler, köşe takımları, yemek odaları, yatak odaları, portmantolar, duvar üniteleri, yataklar, yataklar başlıkları, baza ve sehpalar üretmektedir.

Aldora Mobilya: Yatak Odası Takımları ve Özellikleri

Mimoza: Bu yatak takımında krem rengi tercih edilmiş ve keskin hatlar için eskimiş ahşap rengi kullanılmıştır. Takım; 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet küçük komodin, 1 adet şifonyer, 1 adet gardırop ve kahve rengi halıdan meydana gelmektedir. Gardırop ön yüzüne yaklaşık 30 santim genişliğinde, enine bir ayna yerleştirilerek hoş bir görüntü elde edilmiştir. Takımın bütün parçalarında krem rengi kullanılarak bir bütünlük sağlanmış ve ahşap rengi kısımlar ile uyum içerisinde bir görüntü sergilemektedir. Ferman: Bu yatak odası takımında tek renk olarak beyaz kullanılmış ve üzerine gümüş renginde metal ile süslemeler işlenmiştir. Parlak beyaz renginde olan takım; 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet komodin, 1 adet şifonyer, 1 adet gardırop ve beyaz bir halıdan meydana gelmektedir. Gardırop ön yüzünde sol üst ve sağ alt köşede simetrik halde bulunan iki adet işlenmiş sarmaşık figürü dikkat çekmektedir. Aynı figürün farklı varyasyonları çekmece tutacaklarında görmek mümkündür. Beyaz renk yatak odasına ferahlık kazandırmaktadır. Flow: Bu yatak odası takımında ağırlıklı beyaz olmak üzere siyah renk kombine edilmiştir. Takım; 2 adet komodin, 1 adet şifonyer, 1 adet gardırop, halı ve çift kişilik yataktan oluşmaktadır. Takım üzerinde siyah ve beyaz şeritler halinde yumuşak çizgiler göze çarpmaktadır. Gardırop ön yüzeyinin yarısı ayna olarak kullanılmıştır. Aynanın üzerinde beyaz dalgalı şeritler ile yatak ve komodin üzerindeki siyah şeritler büyük bir uyum içerisindedir. Yatağın karyola kısmı beyaz üzerindeki yatak ve yastıklar ise siyah olarak tasarlanmıştır. Halı ise siyah ve beyaz karışımı bir görüntüye sahiptir. Perla: Bu yatak odası takımında beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılmıştır.Bu sayede yatak odası sade bir görünüme kavuşmuştur. Takım; 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet komodin, 1 adet şifonyer, gardırop ve halıdan oluşmaktadır. Yatak ana iskeleti, başlıkla beraber beyaz renktedir, ancak üzerindeki yatak ve yastıklarda lila rengi kullanılarak yatak odasına farklı bir hava katılmıştır. Gardırop 3 kapaklı olup, ortada bulunan kapak üzerine ayna monte edilerek odanın görüntüsü tamamlanmıştır. Dolap, şifonyer ve komodin üzerinde bulunan tutacaklar parlak metalden işlenmiştir. Ayrıca halıda kullanılan somon rengi, yatak ile uyum içerisinde görünmektedir.

Aldora Mobilya: Diğer Ürünler ve Kampanyalar

Aldora mobilya; oturma grupları, maxi takımlar, kanapeler, köşe takımları, yemek odaları, yatak odaları, portmantolar, duvar unitileri, yataklar, yatak başlıkları, bazalar, sehpalar ve berjeler üretmektedir. En yakın Aldora mağazasından ya da ''aldora'' adlı İnternet sitesinden ürünler, fiyatlar, ürün çeşitleri hakkında bilgi edinilebilir. Sezon kampanyaları ile avantajlı fiyatlar, setler, yeni evlenen çiftlere kampanyalar sunmaktadır. Kredi kartına taksit fırsatları ve peşin ödemelerde indirimler ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları