Aldora: En Şık Yatak Odası, Genç Odası ve Yemek Odası Takımları

Aldora: En Şık Yatak Odası, Genç Odası ve Yemek Odası Takımları Galeri

Kadınların özellikle evinde en dikkat ettiği mobilyaların başında yatak odası, oturma odası, yemek odası gelmektedir. Bunun yanında gençler için ise bu durum farklıdır. Onlar için tek önemli olan ise kendi odalarıdır. Ebeveynler özellikle genç odasını seçerken çocuklarının istediği üzerine seçim yaparlar. Gençler ise daha çok kendini yansıtan desenleri ve renk tonları seçerler. Bu yüzden çok farklı ve özgün tasarımlı mobilyalar üretiliyor. Gençlerin dilinden en çok anlayan mobilya markaların başında ise Aldora geliyor. Özellikle genç odası ve yatak odasındaki özgün tasarımları ile her yıl binlerce kişi evini yenilemektedir. 2001 yılında kurulan Aldora, her geçen yıl kendini daha da geliştirmiştir. Ürettiği kaliteli ürünler ile Türkiye'de bir çok kesim tarafından ilgi ile takip edilmiştir. Özgün tasarımları, marjinal desenleri ile bir çok kitleye hitap ediyor. Ürettiği ürün grupları arasında ise oturma grupları, kanepeler, köşe grupları, yatak odaları, yemek odaları, bazalar, yataklar, yatak başlıkları ve daha bir çok ürün bulunmaktadır. Dünya modasını ilgi ile takip etmeleri ve her yıl o sezona ait popüler renkler ile yeni modelleri üretmesi onu bu kadar popüler yapan detaylardan sadece biridir. Birbirinden farklı yaşam kültürlerini de yansıtması onu her kesimden alıcı ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Ürün Grupları ve Modelleri!

Ürün Grupları ve Modelleri!

Aldora'nın yatak odası modelleri sizleri gerçekten farklı bir tasarım ile karşılıyor. Bianco modeli saf beyaz rengini sevenler için ideal bir ürün. Şifonyer, komodin, gardrop gibi daha bir çok ek ürünü ile sizleri bekliyor. Mimoza modeli de beyazın yanında kahverengi çizgileri ile evinizin en güzel köşesi olmaya aday bir ürün. Angel ise sizleri bambaşka bir tasarım ile karşılıyor. Oldukça sade ve çok şık bir gardrop kesimi ile oldukça popüler olan ve tercih edilen modellerden biridir. Arya modeli ise geçmiş zamanların motifini üstünde taşıyor. Beyaz renk ile muhteşem bir uyum gösteriyor. Eski zamanlara ilgi duyanlar için oldukça ideal bir ürün. Ferman, Flow, Gerbera, Gusto, Perla, Sedef ve Tivoli adlı modellerde sizler için düşünülmüş, farklı desenler ile süslendirilmiş ürünler arasında. Yatak odaları ile aynı deseni taşıyan ve birbirini tamamlayan yemek odaları da sizlerin hizmetine sunulmuş. Böylelikle eviniz tam bir uyum içinde oluyor. Ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve resimlerini görmek istiyorsanız Aldora.com.tr adlı siteyi ziyaret etmenizde fayda var. Bunun yanında size en yakın satış noktalarını da görmeniz mümkün.

Alışveriş İmkanı ve Ödeme Kolaylığı!

Ürünler hakkında geniş bilgiyi aldora.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında yine kampanyalar hakkında bilgi almak için de siteyi ziyaret etmekte fayda var. Servis noktaları, bayiler bölümü ile size en yakın Aldora mağazasına ulaşabilirsiniz. İletişim bölümünden müşteri hizmetlerini arayabilir ve merak ettiğiniz soruları da sorabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanları da sizi bekliyor. Nakliyat ve montaj konusunda yetkili servisler size kolaylık sağlamaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları