Akyol Mobilya: Büyük İndirimli Hoş Mobilyalar Online Alışverişte!

Akyol Mobilya Galeri

Kurucuları tarafından 1970’li yıllarda başlayan ve 1985 yılına gelindiğinde işletme olarak mobilya sektöründe yerini alan Akyol Mobilya, genellikle modüler tarzda ve panel şeklinde üretim sürdürmektedir. 2006 yılında ise, İstanbul’dan taşınarak, daha iyi şartlarda çalışmak amacı ile Silivri’de yaklaşık 10.000m² büyüklüğündeki kapalı alanda hizmete başlamıştır. Panel tarzında, yatak odası takımı, genç ve çocuk odası takımları, yemek odası takımı ve duvar üniteleri üretmektedir. Firma, üstün kalite anlayışı, uygulanan fiyat politikası, rahat, konforlu, estetik ve özellikle fonksiyonel ürünlerinde satış öncesi ve sonrasında hizmet sunuyorlar. Uzun yıllar öncesine dayanan tecrübelere ve ileri teknolojiye göre üretilen modeller her yıl yenilenmekte ve geliştirilmektedir.

Akyol Mobilya Çeşitleri ve Modelleri

Akyol Mobilya Çeşitleri ve Modelleri

Firma, sektörde çok uzun bir geçmişe ve deneyime sahiptir. Sık sık yenilediği modelleri yeni evlenenler, çocuğu olanlar ve evlerindeki eşyaları değiştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Akyol Mobilya yatak odası takımlarında sürgülü dolaplar ile hem son derece şık ve dekoratif bir çizgi yakalanmakta, hem de kullanışlı ve konforlu bir özellik sergilenmektedir. Yatakların altında sandıklı baza ile büyük bir alan açılmakta ve pek çok eşya konulup saklanabilmektedir. Hemen her yıl değişen ve geliştirilen yatak odası takımlarının ve sürgülü kapakların değişik renkleri ve modelleri bulunmaktadır. Akyol Mobilya’nın yumuşak çizgileri ve ileri teknolojinin her türlü imkanlarından yararlanarak tasarlanan eşyalar için, alındıktan sonra da sunulan hizmetlerden yararlanmak mümkün. Genç odalarındaki dekoratif renkler ve çekicilik, her geçen yılda yeni dokunuşlarla geliştiriliyor ve düzenleniyor. Kullanışlı ve konforlu aynı zamanda şık görünmesi için firmanın tasarımcıları devamlı olarak çalışıyor. Kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacı ile tasarlanan modeller demonte olarak evlere ulaştırılmaktadır. En büyük kolaylık ise istenilen modüler sistemi alabilmektir. Modeller içinde seçim yapmak sureti ile arzu edildiği gibi ve odaların konumuna uygun şekilde bir tasarım yapabilir ve böylece tamamen kendinize özgü bir model oluşturabilirsiniz. Firma, mutfak dolapları ve yemek takımları konusunda inanılmaz çözümler sunmaktadır. Evinizde gerekli konforun sağlanması ve aynı zamanda dekoratif ve kullanışlı çözümler üreten tasarımları görerek seçebilir ve evinizde uygulayabilirsiniz. Malzeme ve tasarım konusunda âdeta müşteri ile işbirliği yapan firmanın her türlü mobilya konusunda binlerce ürünü bulunmaktadır. Bir evi baştan sona kadar döşeyebileceğiniz firmanın ürünleri yurdumuzda bulunan Avrupa standartlarındaki ilk ve tek ürünlerdir.

Mobilyada İndirimli Online Alışveriş

Akyol firması ürettiği modüler sistemler ile yirmi yılı aşkın süredir sektörde liderliği korumaktadır. Öncesinde ve sonrasında büyük bir özveri ile hizmet veren firmanın fiyatları da kalitesi ile paralel olarak ayarlanmış bulunuyor. Modüler olarak tasarlandığı için sadece istenilen parça da alınabiliyor. Akyol Mobilya’nın kendi sitesinden, showroom’lardan ve internetten araştırmak suretiyle istediğiniz modülü veya tam takımını indirimli olarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilir ve taksitle ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. İyi alışverişler!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları