Akülü Araba Fiyatları: En Ucuz Akülü Araba Buradan Satın Alınır!

Akülü Araba Fiyatları: En Ucuz Akülü Araba Buradan Satın Alınır! Galeri

Küçük erkek çocukların en büyük hayalinden biri de akülü arabaya sahip olmaktır. İlk çıktığı senelerde daha piyasaya yeni çıktığı için ve sadece bir kaç modeli olduğu için pek fazla rağbet edilmiyordu. Rağbet edilmemesinin sebebi ise fiyatı idi. Pahalı fiyattan satılmasının sonucu da çocuğa yansıyor ve babası daha uygun bir şey arayışına giriyordu. Çocukken karne hediye olarak bu güzel oyuncak yerine bisiklete dönüşüyordu. Hepimiz çocukken eminim bir adet bu şirin oyuncaktan olsun istemişizdir. İmalatını yapan firmaların erkeklerin araba tutkusunu iyi bildikleri için güzel bir proje ortaya koymuşlar. Ancak şu an bile akülü arabaların tercih edilmemesinin sebebi ne olsa gerek? Oyun oynanacak alanın yeteri kadar geniş olmaması olabilir belki de.

Erkek Çocukların Efsane Oyuncağı

Erkek Çocukların Efsane Oyuncağı

Akülü araba fiyatları artık eskisi gibi pahalı değildir. Çoğunluğu internet üzerinden bu satışları yapmakta ve size en uygun fiyat avantajını sunmaya çalışmaktadırlar. Fiyatları ve modellerine göre en az 200 TL ödeyerek bir model sahibi olabilirsiniz. 1.500 TL'ye varan fiyatlar ile de çok daha iyi kaliteli olanlardan bir tanesine sahip olma imkanınız var. Toyzz Shop, Oyuncak Denizi, Hediye Fabrikası ve Gittigidiyor.com üzerinden en uygun fiyatlara bu araçlardan biri sizi bekliyor. Çocuğunuza hediye olarak bu oyuncağı seçtiyseniz yapmanız gereken siteye girmek ve sizin cebinize en uygun fiyata olan aracı seçmek. Kredi kartlarına taksit imkanları ile de rahat bir nefes alabilirsiniz. 6V ile çalışan ve maksimum 20 kilo alan modeller daha ucuzdur. Kullanım yaşına göre 1-3 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanmıştır. Eğer biraz daha büyük bir çocuğunuz var ise başka modeller sizi beklemektedir. Korna çalma özelliği ki bu özellik bütün modellerde mevcuttur. Kaliteli olanlarda ileri ve geri vitese almanın yanı sıra daha uzun süreli sürebilirsiniz.

En Ucuz Akülü Araba Fiyatları

Uygun fiyata bu oyuncağı satan firmalardan bir kaç tanesi şöyle: hepsiburada.com üzerinden kredi kartına taksit imkanı ve hemen teslim alabilirsiniz. 1-3,3-6 , 6-9, 9-12 yaş aralığındaki çocuklarınıza elektrikli scoter ya da atv ya da gene akü ile çalışan bisiklet ve motor da alma imkanınız vardır. En güvenilir markalar arasında ise Pilsan, Feber, Cansın, Toystoys, Dolu, Denver, Peg Perego isimli ünlü markalar yer almaktadır. Farklı renk seçeneklerini de seçme hakkı size tanınmıştır. Bisikletcim.com üzerinden de stoktan çok uygun fiyata ve kredi kartına taksit imkanları ile bir araç sahibi olabilirsiniz. Ucuzlukavm.com, sizi 199 TL'den başlayan fiyatlar ile bir akülü araba sahibi yapıyor. Bunun yanı sıra Akakce.com ve Ucuzu.com siteleri üzerinden de piyasada bulunan en uygun fırsatları yakalayabilirsiniz. Size sunduğu "en ucuz olanı nerede bulunur" çalışması ile sıraladığı listeden birini seçebilirsiniz. Okullar bitti ve çocuklar artık karne hediyesi olarak sizden hayallerinin arabası olan oyuncaklarını istiyor. Çok fazla geç kalmadan bu fırsatlardan yararlanın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
  • Oyuncak Denizi
  • Toyzz Shop
  • Hediye Fabrikası
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları