Akgün Otel: İstanbul Topkapı Otellerinde Uygun Konaklama Fırsatları

Akgün Otel Topkapı Galeri

Etrafı surlarla çevrili eski İstanbul’un en önemli tarihi eserleri, öncelikle görülmesi gereken yerleri şüphesiz sur içinde kalıyor. Attığınız her adımda, Ayasofya’dan Kapalıçarşı’ya, Sultanahmet’ten Topkapı’ya kadar Osmanlı’dan ve Bizans’tan izler bulmanız mümkün. Beş yıldızlı bir turizm kalesi olan Akgün Otel İstanbul’un tam merkezinde, bütün tarihi ve sosyal yapılara yakın mesafede olan Topkapı’da yer alıyor. Akgün, Taksime beş, Atatürk Havalimanına on kilometre uzaklıkta. Önünden geçen hafif metro ile otelden, Dünya Ticaret Merkezi (CNR), Atatürk Hava Limanı, Forum İstanbul Alışveriş Merkezine ve sur içinde yer alan tarihi mekanlara kısa sürede ulaşmak mümkün.

Akgün Otel Hizmetlerini Yakından Tanıyın

Otelde “Deluxe” olarak kategorize edilmiş odaların yanı sıra, on adet suit oda ve kral dairesi bulunmakta. Bütün odalarda, Minibar, güvenlik kasası, direkt telefon, banyo telefonu, uydu yayınlı LCD TV, özel yastık menüsü gibi hizmetler mevcut. Bütün suit odalar ise oturma odası ile bölünmüş olup konukların gönül rahatlığıyla ağırlanması için gerekli konfor düşünülmüş. Akgün Kral dairesi ise yüz metrelik geniş bir alana sahip olup zarif ve zengin görünümlü eşya ve aksesuarlarla donatılmış. Kral dairesinden İstanbul'un ünlü camilerinin ve İstanbul boğazının eşsiz manzaraları keyifle izlenebilmekte. Ayrıca bütün odalarda ve otel genelinde ücretsiz internet servisinden yaralanmak mümkün. Bunun yanı sıra ücretsiz olarak verilen Akgün hizmetleri keyif verici. Ücretsiz otopark ve vale servisi, Türk hamamı, sauna, Fin hamamı, buhar banyosu ve spa merkezine girişler tüm konuklar için ücretsiz. Akgün restoranlarında Türk mutfağı ve uluslararası mutfaklara özel yemekler için geniş seçenekler sunulmuş. Restoranın yanı sıra cafe ve barlardan faydalanmak isteyen konuklar lobi bar, garden cafe ve havuz bar seçeneklerinden birini tercih edebilirler. Otelin açık havuzu yaz aylarında keyifle kullanılabilir. Bütün bunlara ek olarak Akgün Otel tatil ve konaklama amaçlı gelen ziyaretçilerinin yanı sıra kurumsal müşterileri için her türlü teknik destek ve donanıma sahip dokuz adet toplantı odasıyla hizmet vermekte. Fuar, kongre, seminer ve şirket toplantıları için gönül rahatlığıyla kullanılabilecek olan odalar, 25 kişiden 650 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip. Düğün kutlama aktiviteleri için ayrılmış olan balo salonu, yazın havuz başından da yararlanmak suretiyle kullanılmakta. Düğün ve nişan organizasyonları için, pasta, giriş seremonisi, fotoğraf ve video çekimleri gibi hizmetleri içeren özel bir paket hazırlanmış.

Online Rezervasyon İmkânları ve Fırsatlar Sunan Siteler

Rezervasyon için Akgün Otel’in kendi sitesini de kullanabilirsiniz ancak öncelikle internet üzerinden şehir fırsatlarını içeren ve avantajlı fiyatlar sunan siteleri incelemekte fayda var. Tatilsepeti.com'da otel hakkında detaylı bilgilere, resimlere ve oda fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Siteden rezervasyon yaptırmanız halinde kredi kartına on taksit ödeme seçeneği de mevcut. Online rezervasyon imkanı sağlayan bir diğer site olan otel.com’da da Akgün Otel hakkında detaylı bilgi bulabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bağlılık programıyla yüzde beş bonus veren otel.com rezervasyon, değişiklik ve iptal işlemleri için ücret almıyor. Ayrıca en düşük fiyat garantisi sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Otel.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları