Aker Eşarp

Aker Eşarp, nano teknolojisini kullanarak dünyada ilk kez, su ve leke tutmayan özellikteki eşarpların üretimini gerçekleştirdi. Yapılan araştırmalar sonucu elde edilen su ve leke tutmayan özellikteki Aker Eşarplarınızı, senelerce, ilk gün aldığınız parlaklığı ve güzelliği ile kullanma şansına sahip olacaksınız.Aker Eşarp, üretimini yaptığı eşarplarda dünyanın en kaliteli ipek kumaşlarını kullanmaktadır.Her sezon tasarladığı ve koleksiyonunda yer verdiği binden fazla eşarp modeli ile alanında trendleri belirleyici bir rol oynar. Geleneksel motifleri, dünya modası ile harmanlar ve kendi tarzını yaratır. Teknolojik gelişmeleri yakında takip eden Aker, eşarp üretimindeki liderliğinin yanı sıra, giyim, çanta ve aksesuar üretimi de yapmaktadır.

Eşarpta Modayı Belirler, Özgün Modeller Üretir

Eşarpta Modayı Belirler, Özgün Modeller Üretir

İpek kumaşın kendi parlaklığını bozmamak ve yıpratmamak için boyamanın en iyi teknoloji ile gerçekleştirilmesi gerekir. Aker tesislerinde üretilen eşarplar, yıllar sonra bile ilk satın aldığınız gündeki parlaklığını ve kalitesini korur. İpeği, üretim esnasında en üstün seviyede koruyacak teknoloji kullanılmaktadır.Üretiminde en son boyama ve baskı teknolojisini kullanan Aker'in, ürünlerinde desen hatası, desen kayması ya da renklerin karışması gibi hatalar bulunmaz.Üretilen tüm ipek eşarpların kenarları, tecrübeli Aker nakışçıları tarafından tek tek, elde ve özenle yapılırlar. Aker Eşarpların kenarları makine ile dikilmez.Eşarbı elinize aldığınızda kumaş ya da boya kokusu duymazsınız. Kokusunu aldığınız gül ya da lavantanın etkisi eşarp yıkandıktan sonra bile devam eder. Üretimde kullanılan boyalar kanserojen içermez. Aker, OEKE – TEX adlı kalite belgesine sahiptir. Sadece çevre için değil, ayrıca işçi sağlığı için de hiçbir zararlı madde içermeyen ürünler kullanılır. Aker, OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001 belgelerine sahiptir.

Aker ONLINE

Aker ONLINE

Aker ürünlerine, Türkiye'nin birçok yerine yayılmış mağazalarının yanı sıra, online alışveriş mağazasından da satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca bir tek tıkla Aker Online alışveriş mağazasına girmek. Birçok avantajlı kampanyaların sunulduğu Aker online alışveriş mağazasında, eşarp alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Aker online alışveriş mağazasında bulunan outlet bölümünden de aradığınız tüm ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilir, avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları