Aker Eşarp: Aker Online Satış ve En Uygun Fiyatlar Burada!

Aker Eşarp: Aker Online Satış ve En Uygun Fiyatlar Burada! Galeri

Eşarp, kadınların ve genç kızların özel günlerde ya da günlük hayatlarında kullandığı bir aksesuardır. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan eşarplar her toplumda farklı amaçlar için kullanılmış olsa bile ilk çağlarda coğrafi bölgelere ve hava koşullarına göre tercih edilen bir aksesuardı. İlk etapta tek renkten yapılan kumaşlar kullanılırdı, fakat zamanla estetik açıdan daha iyi ve daha şık görünmek adına, renkli ve bol desenli modelleri ile hemen her kadının gardırobunda kendine yer bulabilmiş bir aksesuar olmaya başlamıştır. Modanın hızlı yükselişinin hayatımızın her alanına etki ettiğini ve bu gelişimin bir sonucu olarak birçok eşarp markasının ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Ülkemizin önde gelen eşarp markalarından biri olan Aker Eşarp, 1976 yılında üretime başlamış ve zamanla en kaliteli ipek eşarp markalarının arasında yer almıştır. Aker Eşarp'ın su geçirmeyen ve yağ lesesi tutmayan ürünleri ile tüketicinin beğenisini kazanmayı başarmış ve etek, elbise, pantolon, pardesü, kap, bluz, tunik, ceket, çanta gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip bir marka olduğunu hatırlatalım.

Aker Eşarp Modelleri Ve Fiyatları

Aker Eşarp Modelleri Ve Fiyatları

Aker Eşarp birbirinden şık modelleri ile tüketicinin kalbini çalmaya devam ediyor. Her yıl daha farklı ve daha modern tasarımları ile çok güzel koleksiyonlar çıkıyor ki, onlarca modelin içerisinde eşarp seçiminde biraz kararsız kalabilirsiniz. Ayrıca Aker Eşarp sadece kendi markasının satışını yapmıyor; Pierre Cardin, Byblos, Fendi, Rochas ve Blossom Garden gibi markaların eşarplarını da Aker Eşarp'ın online alışveriş mağazasında bulabilirsiniz. 72,50 TL'den başlayan ipek sura eşarp modellerinin çok canlı ve rengarenk modellerini bulabilirsiniz. İpek tivil grubunda ise 72,50 TL ve 98,00 TL olan eşarpların mavili, sarılı , yeşilli, kırmızılı, beyazlı ve naturel renklerin hakim olduğu modelleri bulabilirsiniz. İpek varaklı grubunda ise daha sade renkler ve egzotik desenlere ağırlık verilmiş, fiyatları 109,00 TL ile 130,00 TL arasında değişen eşarplar bulunmaktadır. Çanta modelleri ise 159,00 TL ile 399,00 TL arasında değişen fiyatlardan satılmaktadır. Outlet grubunda ise 29,90 TL ve 242,00 TL arasında değişen fiyatlarda onlarca eşarp bulmanız mümkün. Eşarplar sadece başörtüsü amacı ile kullanılmıyor bu yüzden seçeceğiniz güzel bir eşarp modeli ile çok şık görünmeniz mümkün. Çantanızın kenarına aksesuar olarak kullanabileceğiniz gibi kemer olarak kullanmanız ya da bileklik gibi bilekte kullanmanız veya fular gibi boynunuza asmanız mümkün. Biraz hayal gücü ile daha farklı bir şekilde de kullanabilirsiniz. Özellikle kot pantolonlarda kemerin bir kısmına uygun renk tonlarında bir eşarp bağlamanız hem daha havalı hemde daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Aker Eşarp Online Alışveriş

Aker Eşarp'ın birçok şehirde mağazası bulunmaktadır fakat bu mağazalara ulaşmakta zorluk çekiyorsanız, online eşarp alışverişi yapabileceğinizi hatırlatalım. Aker Eşarp'ın online alışveriş mağazasından istediğiniz eşarp modelini, evinizin rahatlığında hiç yerinizden kalkmadan bulabilirsiniz. Ayrıca bu online alışveriş mağazası sayesinde eski yeni tüm modelleri bulmanız ve kampanyalardan da haberdar olmanız mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları