Akbank Kredi Kartı Başvurusu: Online Kredi Başvuruları ve Krediler

akbank kredi kartı başvurusu Galeri

Kredi kartı kullanımı günümüzde artık bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. İnsanlar artık nakit alışveriş yerine kredi kartı ile alışveriş yapmayı daha fazla tercih ediyor. Özellikle internet üzerinden alışverişlerde kullanım oranı oldukça fazla. İnternet üzerinden ürün ya da hizmet satan online alışveriş sitelerinde mecburi olarak kredi kartı ile alışveriş yapmak zorundasınız. Her ne kadar kapıda ödeme imkanı sunan birçok site bulunsa da avantaj ve ödeme kolaylığı açısından bu yöntem her zaman bir adım önde gidiyor.

Farklı İhtiyaçlarınıza Uygun Seçenekler!

Farklı İhtiyaçlarınıza Uygun Seçenekler!

Türkiye'de birçok banka bu hizmeti kullanmanıza imkan veriyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen ve en fazla müşteri sayısına sahip bankalardan biri olan Akbank da bu imkanı size tanıyanlar arasında. Üstelik birbirinden farklı avantajlar sağlayan ve farklı özelliklere sahip birçok kart seçeneği bulunuyor. Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için şubelere kadar yorulmanıza gerek yok. İnternet üzerinden online bir şekilde bu hizmete ulaşabilirsiniz. Üstelik birçok farklı seçenek arasından sizin için en uygun olanı araştırabilir ve detaylı bilgilere sahip olduktan sonra başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Axess, Akbank'ın en çok tercih edilen kredi kartı hizmetidir. Sadece Türkiye değil aynı zamanda dünyanın her yerinde kullanmak mümkün. Özellikle 12 aya varan vade farksız taksit seçenekleri ile birçok avantajdan yararlanabilir ve ihtiyaç duyduğunuz ürünlere 12 taksit imkanı ile ulaşabilirsiniz. Harcamalarınızda ek olarak hediye puan kazanmak da mümkün. Akbank, Wings adını verdiği kart ile de size farklı bir deneyim yaşatıyor. Yurt dışı seyahatlerinde sürekli hava yolunu kullananlara avantaj sağlayacak olan Wings, mil puan kazanmanıza ve bedava uçak biletine sahip olmanıza imkan sağlıyor. Bunun yanında Fish adını verdiğini bir başka hizmet daha bulunuyor. Bu sayede her 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Bu çekiliş hakkı sayesinde araba kazanmak bile mümkün. Yapmanız gereken ise sadece başvuru yapmak ve kartınızın adresinize gelmesini beklemek. Aynı zamanda Türkiye'de yüzbinlerce farklı noktada çok uygun taksit imkanları ile alışveriş yapma şansınız da sürüyor. Boyner ile yapılan özel anlaşma ile bu avantajtan yararlanıyorsunuz. Bunun yanında Carrefour Axess adında farklı bir seçenek daha sunuluyor. Eviniz ya da iş yeriniz için gıda alışverişlerini Carrefour mağazalarında yapanlar için özel imkanlar sunan bu karta da ulaşabilir ve ek avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Başvurularınızı Birkaç Dakikada Tamamlayın!

Akbank kredi kartı başvurusunu için size en yakın banka şubesine kadar yorulmanıza gerek yok. Sadece birkaç dakikalık bir işlem sonucu başvurunuzu tamamlamak mümkün. Bunun için online ortamdan resmi sitesini ziyaret etmelisiniz. Bunun yanı sıra farklı seçenekleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Size en uygun ve en cazip gelenlerden bir tanesine başvuru yapabilir ve size verilen kod ile başvurunuzun ne aşama da olduğunu da görebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları