Akay Gelinlik: Gelinlik Modelleri ve İndirimli Fiyatlar Burada!

Akay Gelinlik: Gelinlik Modelleri ve İndirimli Fiyatlar Burada! Galeri

Akay Gelinlik Markası son yıllarda ürün çeşitleri ve kalitesiyle abiye kıyafet ile gelinlik modellerinde sektörde önemli yeri olan bir firmadır. Akay Gelinlik her sezon moda desenler ve güncel malzemeleri kullanarak birbirinden seçkin ve farklı gelinlik modelleri hazırlamaktadır. Bu nedenle, özellikle gelin adaylarının takip ettiği ve tercih ettiği bir markadır. Gelin adaylarının yanında özel geceler için abiye kıyafetler, söz ve nişan kıyafetleri ile kına gecesi kıyafetleri temin etmek de mümkündür. Gelinlik modellerinde model çizgilerinde, taş süslemelerinde ve dantel kullanımında, uygulanan ince işçilik dikkat çekmektedir. Kabarık, dar, kısa ve uzun olarak birçok gelinlik modeli hazırlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Firma yurt içinde tanınmakla birlikte yurt dışı pazarında da bilinen bir markadır. Akay Gelinlik firmasının KKTC ve Almanya da satış butikleri yer almaktadır.

Akay Gelinlik Modelleri ve Firma Ürünleri

Akay Gelinlik Modelleri ve Firma Ürünleri

Düğün genç kızların hayatlarındaki en önemli andır. İnsanın hayatını baştan başa değiştiren evlilik hayatımızın dönüm noktasıdır. Bu anlamda her kadın evlenirken düğününde en güzel gelinliği giymek, en şık görünen gelin olmak ister. Bu nedenle titizlikle araştırma yapılarak en yakışan modelin bulunması istenir. Ancak, evlilik oldukça masraflı bir olay olduğundan modelin şık olduğu kadar uygun fiyatlı olması da önemlidir. Akay Gelinlik firması seçkin modelleriyle gelin adaylarına hizmet veren önemli bir markadır. Marka gelinlik yanında, gecelik sabahlık, abiye kıyafeter, kürk, ayakkabı, kına kıyafeti, çocuk abiye kıyafetler, aksesuar, ev tekstili gibi ürünlerin satışını da yapmaktadır. Ayrıca gelinlik yanında kullanılan vazgeçilmez aksesuarlar olan kese, taç, gelin buketi, duvak satışı da yapılmaktadır. Akay Gelinlik, yurdumuzun birçok büyük ilinde satış mağazası olan önemli bir markadır. Başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa, Kahramanmaraş, Tekirdağ, Antalya, Samsun gibi önemli illerde satış adresleri bulmak mümkündür. Firma çeşitli kampanyalarla oldukça uygun satış kolaylıkları sağlamaktadır. Nisan ayı içinde olduğumuz şu günlerde Akay Gelinlik markası gelinlik yanında satılan gelin tacı ve duvağı, kese, çiçek buketi, saç çiçeği gibi aksesuarları gelinlikle birlikte ücretsiz olarak hediye vermektedir.

Akay Gelinlik Online Satış Mağazası ve Ürün İndirimleri

Yeni sezonda Akay Gelinlik yine şık ve kaliteli modelleriyle dikkat çekmektedir. Akay Gelinlik modelleri New Luxury, Elegance, Romantic olarak üç farklı çizgiden oluşmuştur. Modellerde dantel, taş, işleme ve daha birçok aksesuar kullanılmıştır. Akay Firmasının ürünlerini markanın resmi internet sitesinden takip edilebilir. Firmanın resmi internet sitesinde online mağazası bulunmaktadır. Online mağazada koleksiyon modelleri oldukça uygun rakamlara satışta bulunmaktadır. Online mağazada 100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Öte yandan gelinlik fiyatları yüzde ellilere varan indirimlerle ürün satışı yapılmaktadır. Piyasa fiyatının yüzde elli indirimle satıldığı modellerde bedenimize uyacak modellerin seçilerek alınması mümkündür. En geç 30 günlük kargo teslim şartı olan ürünlerde herhangi bir sorun olduğu takdirde iade ve değiştirme imkanı da bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Akay Gelinlik
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları