Air Jordan: Son Model Nike Basketbol Ayakkabılarında İndirimli Fiyat

Air Jordan Galeri

Air Jordan, spor giyim ve ayakkabı üretimi yapan Nike markasının, Michael Jordan’dan esinlenerek yarattığı basketbol ayakkabısı markasıdır. Michael Jordan 1963 doğumlu ve dünyada herkes tarafından tanınan bilinen, eski profesyonel Amerikalı basketbol oyuncusudur. Basketbol devi olarak tarihe geçen jordan, basketbol hayatında pek çok maçta yer almış ve çok sayıda ödüller hazanmıştır. Sıçrama yeteneği sayesinde “Air Jordan” ve “His Airness” lakapları verilmiştir.

Air Jordan Ayakkabılarında Muhteşem Fırsatlar

Nike markası Jordan’ın adına 1985 yılında Air Jordan basketbol ayakkabısı üretmeye başladı ve günümüzde halen bu markada ayakkabılar üretilmektedir. Belirli dönemlerde yeni versiyonlarının üretilip piyasaya sürüldüğü bu basketbol ayakkabısı, günümüzde spor giyim tarzını benimseyenlerin ve rahatına düşkün olanların ayakkabısı olma özelliğni taşıyor. Bu tarz basketbol ayakkabıları spor amaçlı kullanımın yanı sıra günlük kullanıma da uygundur. Tabanının elastiki ve denge sağlayıcı özellik içermesinin yanında, ayağı ve ayak bileğini saran yapısı daha rahat ve daha orantılı basış sağlamaktadır. Özellikle iç dokusu ayağın hava almasını sağlar ve ayak sağlığını muhafaza eder. Ayrıca esneklik özelliği ile basket ya da farklı bir spor dalında sağlıklı ve yüksek performanslı sıçrayış imkânı sunar. Bir spor ayakkabıda olması gereken tüm özelliklere sahip oluşu bu ayakkabıya olan ilgiyi de artırmaktadır.

Nike Basketbol Ayakkabılarının Cazip Fiyatları

Air Jordan ayakkabı, farklı özelliklere sahip olmasının yanı sıra her zaman Nike kalitesini de bünyesinde barındırır. Halk arasında Nike ayakkabılarının diğer spor ayakkabı modellerine nazaran daha yüksek fiyatta olduğu görüşü var, ancak kullanılan malzeme ayakkabının üretimi aşamasında uygulanan titiz ve temiz işçilik, tasarım aşamasındaki ince görüş ve dataycı çalışmalar göz önünde bulundurulursa, piyasadaki diğer ayakkabı markalarından çok daha ucuz olduğu görülmektedir. Ayakkabı tabanındaki özel silikon malzemenin kalitesi dıştan gelen darbelerin emilmesini sağlar ve ayağın sorun yaşamasını önler. Bilek kısmındaki takviyeler kavrama özelliğini ortaya koyar ve bilek kısmı rahat olarak sarılan ayak daha güvenli olarak hereket yeteneği kazanır. Ayrıca Nike ayakkabılarında kullanılar kumaşların hepsi doğal ve insan sağlığına olumsuz etki etmeyeyecek şekilde hazırlandığı için kullanıcı hiçbir şekilde terleme ya da üşüme yaşamaz. Terleme durumu yaşamayan ayakta mantar ve egzama gibi sağlık sorunları yaşanmaz. Ayrıca ayakta bulunan tarak kemikleri kişiye göre farklılık gösterir, bu durumu dikkate alan Nike firması her ayağa tam uyumlu ayakkabılar üretmektedir. Bu model Nike firmasının basketbol tutkunları için tasarlayıp piyasaya sürdüğü ürün çeşididir. Kendi adı altında 23 özel model ile basketbol oynayanlara ve ayak rahatına önem verenlere hizmet vermek için çalışan Nike, konusunda ilklerin ismi olmaya devam etmektedir. Bu kadar konforlu, güvenli ve rahat ayakkabılar ile kendisini ilgi ile takip edenleri hayal kırıklığına uğratmamaktadır. Sonuç olarak eğer ayakkabıda aranılan özellik konfor, sağlık ve güven duygusu ise Nike ürünlerinden birisi tercih edilmelidir. Online alışveriş imkânlarından faydalanarak siz de kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Zizigo.com ve Sporcum.com online sitelerinde yapılan kampanyaları kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zizigo
  • Sporcum
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları