Ahmet Günbay Yıldız: Türk Yazarın Kitaplarında İndirimli Fiyatlar

Ahmet Günbay Yıldız Galeri

Ahmet Günbay Yıldız özellikle dini içerikli romanları ile muhafazakar kesim tarafından oldukça sevilen ve kitaplarına rağbet gösterilen bir isimdir. 1941 doğumlu olan yazar, edebiyat ile ilgilenmeye şiir yazarak başlamıştır. Birçok hikaye, şiir ve denemeleri gazetelerde yer almıştır. Asıl başarıyı ise seri olarak yazdığı hikayelerde yakalamıştır. Yanık Buğdaylar ve Çiçekler Susayınca isimli romanları büyük bir kitle tarafından beğenilmiştir. Kitaplarını ise kurucusu olduğu Timaş yayınları ile sevenlerine sunmaya da devam ediyor.

Tüm Zamanların En Çok Satılan Eserleri!

Tüm Zamanların En Çok Satılan Eserleri!

Ahmet Günbay Yıldız'ın en başarılı eseri şüphesiz Yanık Buğdaylar'dır. İyi ve kötünün bitmeyen kavgasını anlattığı bu eserde aynı zamanda bazı şeyleri yeniden keşfetmenizi sağlayacak yeni bir zemin oluşturuyor. Bu sayede kendinizi bir iç hesaplaşmanın ortasında bulabilirsiniz. Bir dönemin en çok okunanları arasında olan yazar "Figan" adı verdiği eseri ile de Ermeni katliamını ele almış ve Kurtuluş Savaşı dönemindeki olaylardan bahsetmiştir. Romanına da bu yüzden "Figan" adını vermiştir. "Aşka Uyanmak" adlı eseri genel olarak her yaşa ve cinsiyete hitap ediyor. Hayatta kötü olaylar ve olumsuz durumlar ile karşılaşmış ancak akıl verecek birini bulamamış kişilere özel öğütler veren ve oldukça çok satan bir kitaptır. Kitapta kaybolan bir insanın yeni karşılaştığı kişiler ile yaşadığı diyaloglardan bahsedilmekte. Sürükleyici ve tek solukta okunan eserleri ile gündemde olan yazar özellikle konu olarak daha çok dini içeriği seçmiştir. Olaylara İslam dininin emir ve yasaklarına göre bir bakış açısı getirmiştir. Bu yüzden de kendini özel olarak takip eden bir kitlesi oluşmuştur. Dil olarak oldukça akıcı ve sade bir dili tercih etmesi de küçük yaştaki çocukların bile severek onu takip etmesini sağlamıştır. Özellikle üslup olarak ve kullandığı konularda öğüt vermesi özellikle ebeveynlerin çocuklara eğitici eserler sunmasında önemli bir yere sahip. Sadece roman değil şiir kitabı da bulunan yazarın "Bahçede Hazan" isimli bir eseri bulunuyor. Bunun yanında Sevmekten Korkuyorum, Yıllar Geriye Dönse, Al Yüreğim Senin Olsun, Siyah Güller, Kiralık Hayaller, Hayata Dair Notlar, Seyretmekten Korkuyorum gibi birçok eseri de yine oldukça popüler olarak tercih edilmekte.

İndirim Kuponları ve Hediye Çeklerini Kaçırmayın!

Yazara ait tüm eserleri yakından takip etmek için Idefix.com ve Kitapyurdu.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz. İndirimli fiyatları ve kampanyaları sayesinde paket halinde eserleri satın almanızda mümkün. Aynı zamanda kitaplar hakkında okuyucu yorumları ve "İç Sayfalar" adı verilen hizmet sayesinde kitaplardan 10 sayfa okumanız mümkün. Bu sayede nasıl bir eser ile karşı karşıya kaldığınızı da görüyorsunuz. Sitemizi takip ederek Kitapyurdu ve Idefix.com'da kullanmak üzere indirim kuponları ve hediye çeklerine de ulaşmak mümkün. Üstelik üyelik gerekmiyor ve tamamen ücretsiz. Üye olduğunuz taktirde ise kampanyalardan ilk siz haberdar olursunuz. Yazara ait birçok esere ulaşmanın en kolay yolu Idefix ve Kitapyurdu.com'dan geçiyor. Bunun yanında alışverişlerinizi daha hesaplı duruma getirmek için ise burada size sunulan fırsat kodlarını takip etmeniz yeterli.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
  • idefix
  • Kitapyurdu
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları