Adidas Süperstar Fiyatları: Adidas Süperstar En Ucuz Nerden Alınır?

Adidas Süperstar Fiyatları: Adidas Süperstar En Ucuz Nerden Alınır? Galeri

Küçük bir kasabada ayakkabıcı olan bir babanın iki evladı, bugün dünya devi Puma ve Adidas markalarının kurucularıdır. Babaları öldükten sonra ayakkabı işinde zaman zaman birlikte çalışan zaman zaman ise zıtlaşan bu iki kardeş yollarını birbirleriyle yarışmak için ayırırlar. İkisi de aynı alan üzerinden farklı yenilikleri ve ticari zekâlarıyla mücadele ederler. İşin tuhafı kardeş gibi değil tam bir rakip ve zıtlaşma içinde çalışırlar. Puma’cılar ve Adidas’cılar diye taraftar gibi ikiye ayrılan ve asla birbiriyle iletişime girmeyen bu iki şirket geleceğin devleri olmuşlardır.

Adidas'ın Gelişimi ve Seçkin Ürünleri:

Adidas'ın Gelişimi ve Seçkin Ürünleri:

Adidas, Nike’dan sonra en çok satan spor malzemeleri ve ayakkabı firması iken, Puma ise Adidas’ın yarısı kadar ciro elde edebilmiştir. Fakat atılımları ve ilkleriyle Puma’nın ön plana çıktığı dönemlerde olmuştur. Olimpiyatlar ve yarışlar kazanan önemli isimlerin, kullandığı gereçler ve ayakkabılar, ya Adidas markası ya da Puma markasına ait olmuştur. Bu da isimlerini duyurmalarında ve bu başarılarda ürettikleri ayakkabı ve gereçlerle pay sahibi olmalarına etken olmuştur. Puma’nın ilk vidalı kramponları icat edişi kullanan takıma birincilik getirmiştir. Öte yandan Adidas’ın dünya kupasına giden birkaç isimde kendi ürünlerini kullanılması da ikili arasındaki rekabetin ne kadar kuvvetli olduğunu göstermektedir. Bu savaş haline gelen rekabetle birçok yeniliğe imza atmış ve kendini hızla geliştirerek seçkin bir marka olmuştur. Sadece ayakkabı değil, geniş bir alana yayılmış spor malzemeleri ve aksesuarları da üretmiştir. Hem tekstil hem spor malzeme hem de ayakkabı çeşitleriyle sporcuların ve spor giyinmeyi sevenlerin tercih ettiği bir marka olmuştur. Uluslararası bu firmanın mağazalarını resmi sitesinde harita üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz. Futbol, koşu, basketbol gibi kategorilere ayrılan ürün yelpazesi ne kadar geliştiğinin de ayrıca bir göstergesi halindedir. Futbol kategorisinde Uefa Euro resmi maç topları, basketbol kategorisinde hafiflik ve denge özellikleri olan seçkin spor ayakkabıları göze çarpmaktadır. Koşu kategorisinde ise koşarken havalandırma sistemiyle teri atan ayakkabı modelleri dikkat çekmektedir.

Adidas Süperstar Fiyatları, İndirimleri ve Online Mağazalar:

Pabbuc online alışveriş sitesi; ayakkabı, giyim ve aksesuarda genel olarak spor ürünler satan bir sitedir. Ünlü markaların spor ürünlerini bu sitede bulabilmeniz mümkün. Adidas’ın Süperstar fiyatları %25 ile % 40 arası indirimlerle görebilirsiniz. Hem çocuk için hem yetişkin için spor ayakkabılar mevcuttur. Yalıspor mağazasında çocuk modelleri ve renkli ayakkabılarında yetişkinler için Adidas Süperstar fiyatları oldukça uygundur. 94 TL’den başlayan fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz! Ucuzu.com’da bir çok model ve indirim görebileceğiniz gibi ayrıca bu ürünleri satan diğer siteler arasında karşılaştırma yapabilmeniz mümkün. Adidas Süperstar fiyatları arasında karşılaştırma imkânı sunarak karar vermenizi kolaylaştırdığı gibi sayfanın sonundaki fiyat grafiğiyle de size yardımcı olacaktır. Korayspor online satış mağazasında hem yeni ürünleri hem de %25 indirimli Süperstar modellerini görebilirsiniz. Hemen hemen bu markaya ait bütün modelleri görebileceğiniz bu sitede fiyatlar oldukça uygun!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları