Adidas Spor Ayakkabı: Bayan ve Bay Modelleri, Online Satış Fiyatları

Adidas Spor Ayakkabı: Bayan ve Bay Modelleri, Online Satış Fiyatları Galeri

İnsan vücudunun sağlığı ve dinç kalması açısından dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi spordur. Spor, metabolizmayı düzenleyerek vücut fonksiyonlarının düzgün çalışmasına vesile olmaktadır. Spor yaparken, evde yapılabilecek belli basit hareketler hariç, tozluklar, dizlikler, toplar, raketler, özel kumaşlardan yapılmış spor kıyafetleri gibi birtakım malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat bu listenin en başında hiç şüphesiz ki spor ayakkabılar gelmektedir. Spor ayakkabılar ayak sağlığına dost, rahatlık ve konforun ön planda olduğu ayakkabılardır. Spor malzemeleri sektöründe, her zevke ve bütçeye göre spor ayakkabı imal eden yüzlerce firma vardır. Bu firmaların en büyükleri arasında Adidas gelmektedir. Adidas firması, 1948 yılında Adolph Dassler tarafından anonim şirket olarak kurulmuştur. Kardeşi Rudolph Dassler ile birlikte babalarından kalan ayakkabı imalathanesini ayırdıktan sonra tüm bağlarını koparan Adolph Dassler, firmasının adını isminden ilham alarak Adidas olarak belirlemiştir. Kurulduğu günden bu güne kadar da kaliteli ve zengin çeşitli spor malzemeleri modelleri ile tüketiciye hizmet vermektedir. Ürünlerinin genelinde şerit şeklinde konumlandırılmış 3 çizgiden oluşan logo kullanılmaktadır.

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Adidas ayakkabılar bayan, erkek ve çocuk kullanıcıların ayak sağlığı düşünülerek tasarlanmış özel taban yapısı ve sağlıklı malzemelerden yapılmış ürünleri ile her kesimden tüketicinin beğenisini toplamaktadır. Ayak sağlığı açısından düzgün basmak çok önemlidir. Ayakkabı tabanı ne kadar anatomik olursa, basma bozuklukları o ölçüde ortadan kalkmaktadır. Marka, ayakkabılarında, ayak sağlığı açısından ortaya çıkabilecek her türlü düşünerek kumaşlarını da hava geçirgen özellikte seçmektedir. Deri ayakkabıların çoğunda, tüm gün ayakkabı içinde duran ayakların hava almasını sağlayan hava delikleri bulunmaktadır. Markanın yıllardır farklı renk kombinlerinde üretilen Samoa, Country, Samba modelleri en çok tutulan ve günlük kullanıma uygun modelleridir. Zengin renk seçenekleri ile her tarzda kıyafete mükemmel uyum sağlayan ayakkabılarınız, sağlığın yanında sunduğu şıklıkla yüzünüzü güldürecektir.

Adidas Spor Ayakkabı Online Alışveriş İmkanları

Adidas spor ayakkabılar, Türkiye'nin bir çok ilinde bulunan mağazalarında, YKM mağazalarında, Boyner mağazalarında ve benzeri büyük alışveriş merkezlerinin raflarında satışa sunulmaktadır. Fakat her alanda olduğu gibi, markanın ayakkabılarını satın alma konusunda da online alışveriş siteleri yardıma koşmaktadır. Pabbuc.com sezon modası Adidas ayakkabıları en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile listelenmektedir. Online ayakkabı alışverişini kabusa çeviren "ya olmazsa?" korkusu ise sitenin verdiği ücretsiz değişim garantisi ise son bulmaktadır. Sporena, Sporcum ve Spormarketim gibi sitelerde markanın ürünlerini kolayca inceleyip beğendiğiniz modeli sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Alışverişlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyen bu alışveriş sitelerinde ayrıca indirimli bölümler de bulunmaktadır. Bunların dışında, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa gibi illerde merkezleri bulunan Yalı Spor, Barçın Spor, Koray Spor gibi spor mağazalarının online alışveriş sitelerini kullanabilir, birçöok ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman yapılan kampanyalı satışlar sayesinde Trendyol, Limango, Markafoni, Daybuyday, 1v1y, Morhipo gibi özel alışveriş klüplerinde de markanın ürünlerini kredi kartına taksit imkanları ile satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Barçın Spor
  • Yalı Spor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları