Adidas Online Satış: Türkiye Mağazaları ve Tüm Online Fırsatlar

Adidas Online Satış: Türkiye Mağazaları ve Tüm Online Fırsatlar Galeri

Spor, insan vücudunun sağlıklı olması ve dinç kalması açısından yapılabilecek en önemli faaliyetlerden bir tanesidir. Spor yaparken toplar, tozluklar, dizlikler, özel kumaşlardan yapılmış kıyafetler, eşofmanlar, spor ayakkabılar gibi malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Spor ayakkabılar ayak sağlığını korumaya yönelik özel olarak tasarlanan, yüksek konfor sağlayan, son derece rahat ayakkabılardır. Eşofmanlar genel olarak pamuklu kumaşlardan üretilseler de son yıllarda terletmeyen veya hava geçirgenliği maksimum olan climatech kumaşlar tercih edilmektedir. Spor malzemeleri sektöründe her ihtiyaca yönelik malzeme üreten yüzlerce firma vardır. Bu firmalar arasında en büyük pazar payı ve ciroya sahip markaların başında Adidas gelmektedir. Firma, Adolph ve Rudolph Dassler adlı iki kardeşin ortak ayakkabı üretimini durdurup, birbirlerinden ayrılarak kendi şirketlerini kurması ile oluşmuş bir markadır. Adolph Dassler tarafından 1948 yılında, Anonim Şirket olarak kurulmuştur. O günden bu yana da kaliteli ve rahat spor malzemeleri üreterek kullanıcılarının yüzünü güldürmüştür. Ürünlerde genel olarak aynı renkten 3 çizgi logosu kullanılmaktadır.

Adidas Ürünleri

Marka, kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden üretimine devam eden sayılır markadan bir tanesi olarak tüketicinin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Spor ayakkabıları sağlık, rahatlık ve şıklığı bir araya getirmektedir. Bu nedenle günlük kullanım için de son derece uygun ürünlerdir. Eşofmanlar takım halinde veya tek tek satışa sunulmaktadır. Seçilen kumaşlar özel teknolojiler ile üretilmiş, teri emen veya hava geçirgenliği yükske olan kumaşlardır. Birçok model, bayan ve erkek kullanıcılar tarafından günlük hayatta rahat pantolon işlevi görerek sıklıkla kullanılmaktadır. Erkek, bayan ve çocuk kategorilerinde birbirinden şık ve sezon trendi renklerin kullanıldığı tişörtler bulunmaktadır. Ayrıca günlük hayatın vazgeçilmezi olan, kişisel eşyalarımızı toparlamadaki en büyük yardımcımız çantalar da bu markanın koleksiyonlarında, zengin model ve işlev seçenekleri ile yer almaktadır. Okul çantaları, günlük kullanım için bayan çantaları, spor çantaları ve valizler, bel veya spor ayakkabı çantaları kullanıcılar tarafından kalitesi övülen modellerdir. Genelde her sezon yeni modellerini satış kataloguna ekleyen marka, zaman zaman ünlü sporcuların tasarımları ile oluşturulan özel koleksiyonlarını da müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Bu koleksiyon ürünleri, normal sezon ürünlerine göre bir miktar daha pahalı olmaktadır.

Adidas Online Satış

Markanın ürünlerini, birçok ilde bulunan satış mağazalarından ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden Adidas online satış yapan sitelerden de ulaşabilirsiniz. Pabbuc.com'da sezon modası Adidas ayakkabılara en uygun fiyatlarla ulaşmak mümkündür. Üstelik ücretsiz değişim garantisi sayesinde, olur mu olmaz mı ikilemine düşmeden, rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Sporena, parfümden formaya, eşofmandan ayakkabıya her türlü Adidas online satış ürününü bulabileceğiniz bir online alışveriş sitesidir. İndirimli ürünlerin listelendiği sitede, alışverişlerinizde gönderi ücreti alınmamaktadır. Sporcum'da Adidas ürünlerinin cazip indirim seçenekleri ile listelendiği bir başka alışveriş platformudur. Bunların dışında Sporena, Yalı, Barçın, Koray, Dalkılıç gibi çeşitli illerde merkezleri bulunan güvenilir alışveriş mağazalarının online alışveriş siteleri de bulunmaktadır. Eğer takip ederseniz Trendyol, Markafoni, Daybuyday, 1V1Y, Vip Dukkan gibi özel alışveriş klüplerinden, markanın ürünlerine %70'e varan indiirm fırsatları ile ulaşabilirsiniz. Bu sitelerin tümünde kredi kartı veya havale ile ödeme imkanlarının yanında, kredi kartına taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Sporena
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları