Adidas İndirim: Fırsatları ve Kampanyalı Fiyatlarla Online Alışveriş

Adidas İndirim: Fırsatları ve Kampanyalı Fiyatlarla Online Alışveriş Galeri

Spor, insan vücudu için son derece gerekli ve faydalı olan aktiviteler bütünüdür. Spor hareketleri evde yapılan basit hareketler halinde olabileceği gibi özel alanlarında veya platformlarda yapılabilen çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Her spor dalının kendine özgü bazı gereksinimleri bulunmaktadır. Yüzücüler için mayo ve gözlük, futbolcular için dizlik, tozluk ve toplar, basketbol oyuncuları için toplar ve şortlar, kaleciler için eldiven, tenis oynayanlar için raketler gibi akla gelebilecek uzun bir liste yapmak mümkündür. Spor malzemeleri sektöründe faaliyet veren yüzlerce firma vardır. Bu firmaların satış potansiyelleri malzemelerin kalitesi ve markanın ismine göre değişmektedir. Seçilecek ürün ne olursa olsun kalitesinden şüphe edilmeyecek birkaç marka vardır. Bu markalardan bir tanesi de hiç kuşkusuz Adidas'tır. Adidas, 1948 yılında Adoplh Dassler tarafından anonim şirket olarak kurulmuş bir spor malzemeleri üreticisidir. Kardeşi Rudoplh Dassler ile birlikte babalarından kalan ayakkabı atölyesini işletirken Rudolph'un ayrılarak kendi şirketini kurmak istemesi onları aynı kasabada iki rakip kardeş haline getirmiştir ve Adidas firmasının da kurulmasına vesile olmuştur. Firma, ürünlerinde şerit halinde 3 adet yanyana çizgiyi logo olarak kullanmakta ve her alanda kendini belli etmektedir.

Adidas İndirim Ürünleri

Markanın hemen hemen her spor faaliyetine yönelik ürünleri bulunmaktadır. Sşofmanlar, şortlar, formalar, tenis kıyafetleri, çoraplar, koşu ayakkabıları, basketbol ayakkabıları, toplar, eldivenler, mayolar, şapkalar, spor çantaları... akla gelebilecek her türlü ihtiyaç malzemelesini marka bünyesinde bulabilmek mümkündür. Dünyaca ünlü marka, her sezon koleksiyonlarına yeni ürünler ekleyerek kullanıcıların beğenilerine sunmaktadır. Spor kıyafetlerinde son yıllarda son teknoloji ürünü kumaşlar kullanmaktadır. Bu özel kumaşlar teri hızla emen, terletmeyen veya hava geçirgenliği maksimum olan özelliklere sahiptir. Ayakkabılarında da bu teknolojiyi kullanan marka, bu sayede insan sağlığına ve vücuda dost ürünler üretmektedir. ayrıca ayakkabı tabanlarında kullandığı hafif ve ortopedik malzemeler ayak duruş ve basma bozukluklarına sebebiyet vermeyecek, en küçük detay dahi düşünülerek üretilmiştir. Kullanılan hafif malzemeler sayesinde yürüyüş veya spor esnasında ekstra ağırlık vermeyerek oluşabilecek ağrı riskini ortadan kaldırmaktadır. Üretilen modeller sadece spor yaparken değil günlük tarza da uygun, her kıyafeti tamamlayabilecek cinsten şık ve gösterişi rahatlıkla buluşturan modellerdir.

Adidas İndirimleri ve Online Alışveriş İmkanları

Hemen hemen her ilde bulunan Adidas mağazaları, Boyner, YKM, Ende gibi büyük alışveriş merkezlerinden temin edebileceğiniz Adidas indirim ürünlerini uygun fiyatlar ile bulabilmek de mümkündür. Mağazaların outlet kısımlarında %70'e varan indirimli fiyatlar ile en sportif ürünlere ulaşmak mümkündür. Ayrıca markanın ürünlerine bilgisayarınızın başından, mağaza mağaza dolaşmadan ulaşmak da mümkündür. Üstelik bazı alışveriş siteleri düzenlenen kampanyalar ile fiyatlarını çok daha uygun seviyede tutmaktadır. Adidas indirim ürünlerine Bursa, İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerde merkezleri bulunan Korayspor, Yalıspor, Barçın ve Dalkılıç spor mağazalarının online alışveriş sitelerinden %70'e varan indirim fırsatları veya 1 alana 1 bedava kampanyaları ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca özel alışveriş klüpleri olan Trendyol, Morhipo, 1v1y, Daybuyday, Markafoni, Vip Dukkan gibi online alışveriş sitelerinde de markanın ürünlerini %80'e varan indirim avantajları ile satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Daybuyday
  • Boyner
  • Dalkılıç Spor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları