Adidas Eşofman: Modelleri ve Satın Alınabilecek Siteler

Adidas Eşofman: Modelleri ve Satın Alınabilecek Siteler Galeri

Adidas markası ayakkabı, çanta, gözlük ve etek, şort gibi kadın ürünlerinin yanı sıra eşofman altları ve eşofman takımları ile bilinen kaliteli ve dünyaca ünlü spor giyim markalarının başında yer almaktadır. Koşu, basketbol, futbol, tenis ve golf gibi spor dallarına ait ürün ve ekipmanlar ile, kadın giyim, erkek ve çocuk giyim ürünleri gibi geniş bir yelpazeye sahip olan Adidas markasının eşofman altları ve Adidas eşofman takımları İstanbul, Ordu, İzmir, Hatay ve Kırklareli gibi birçok kentte bulunan Adidas mağazalarından ya da satış noktalarından temin edilebilir.

Adidas Eşofman Modelleri

Adidas Eşofman Modelleri

Adidas eşofmanları kadın, erkek ve çocuk eşofmanları olarak gruplandırılabilir. Erkek eşofmanlarının kapşonlu, kapşonsuz ve alt eşofmanlar gibi modelleri bulunuyor. Kapşonlu modeller; siyah renkten vazgeçmeyenlerin tercihi olan Adidas 365 cycl windbr erkek kapşonlu üst, beyaz renkli olan Adidas 365 fzhood erkek kapşonlu üst, alt ve üstün farklı renklerde olduğu Adidas 365 ts oh eşofman takımı, Adidas w responsewupan erkek tek alt siyah eşofman modeli, Adidas 365 t-top eşofman üstü erkeklerin tercih ettiği adidas eşofman modellerinden bazılarıdır. Bayan eşofman takımlarını daha renkli ve şık tasarımlar ile birleştiren Adidas'ın bayan eşofman modelleri; Adidas firebird tp bayan eşofman altı, Adidas s beckhenbauer tek alt, üstü mor alt kısmı ise siyah olan Adidas young knit eşofman takımı, Adidas as graph fermuarlı kapşonlu üst, Adidas firebird tp mor eşofman altı oldukça güzel bir model ve bu modeli, siyah ya da beyaz kapşonlu üst ile kombinleme şansınız var. Adidas eşofmanın en güzel modellerinden biri olan firebird tp kırmızı cepli tek alt modeli, beyaz ve pembe ile oldukça şık duran Adidas colorado wb kapşonlu üst, siyah, beyaz ve yeşil gibi birçok farklı renkten oluşan Adidas eşofman takımları ile cepli veya cepsiz modeller ile düşük bel eşofman altları bulunmaktadır. Çocuklar için; Adidas yg r trackpant mavi çocuk eşofman altı, oldukça şık görünen mavi desenli kapşonlu üst ve lacivert olan alt kısmı ile Adidas jaop wv suit çocuk eşofman takımı, aynı şekilde ama pembe renkli olan Adidas 389 jaop wv suit bebek eşofman takımı, beyaz t-shirt ve lacivert alt ile kombinlenmiş olan Adidas disney set cars çocuk takımı, ön kısımlarının Adidas logosu ile süslendiği fermuarlı lacivert, kırmızı ve beyazın harmanlandığı kız ve erkek çocuklar için Adidas eşofman takımları gibi onlarca model bulmak mümkün. 2011-2012 Adidas bayan eşofman takımlarında düşük bel modeller, kısa üstler ve gümüş ya da altın rengi parlak baskılar dikkat çekmektedir.

Adidas Eşofman Satın Alınabilecek Siteler

Adidas eşofmanlarını birçok kentte bulunan satış noktaları ya da mağazalardan bulabileceğiniz gibi, online alışveriş sitelerinden de satın alabilirsiniz. Sporalisverisim'de Adidas'ın birçok ürününü ve eşofman takımlarını satın alabilirsiniz. Trendyol, Gittigidiyor, Hepsiburada ve Markafoni gibi online alışveriş mağazalarından Adidas markasına ait ürünlere ve eşofman takımlarına ulaşılabilir. Clubboon, Barcin ve Markafoni gibi online alışveriş mağazaları belli aralıklarla Adidas eşofmanlarını %90'a varan indirimler ile satışa sunmaktadır. Ayrıca Adidas'ın online resmi satış mağazasında yeni sezon ürünler ve satış mağazalarının bilgileri ile bütün Adidas eşofman modelleri görülebilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Clubboon
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları