Adidas Çanta: Modelleri ve Kampanya Fiyatları Online Mağazalarda

Adidas Çanta: Modelleri ve Kampanya Fiyatları Online Mağazalarda Galeri

Çantalar gündelik yaşamda insanların, özellikle de bayanların vazgeçilmez yardımcıları konumundadır. Herhangi bir zaman herhangi bir yerde ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi içine doldurup çıktıkları bir muhafaza sisteminin en önemli unsurudur. Gerek günlük, gerek spor gerekse gece, şık bir davette hayatın her alanında ihtiyaç duyulan çantalar da kullanım alanlarına göre sınıflandırılmaktadırlar. Günlük hayatta kullanılan çantalar deri veya süet benzeri malzemelerden imal edilirken spor çantalar daha sade, alternatif kumaşlardan üretilmektedir. Bu tip çantalar nispeten daha fazla bölmeye sahiptir ve iç hacimleri daha geniştir. Spor çanta üretiminde başta gelen markalardan bir tanesi de Adidas'tır. Marka, 1938 yılında anonim şirket olarak Puma firmasının sahibi Rudoplh Dassler'in küs olduğu kardeşi Adolph Dassler tarafından resmen kurulmuş ve o tarihten bu yana birçok önemli başarıya imza atarak kendini geliştirmiştir.

Adidas Çanta Modelleri

Adidas firması yıllardan beri kalitesinden ödün vermeden ürettikleri spor çantalar ile bayan erkek ve çocuk kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Sağlamlıkları ile dikkat çeken bu çantalar spor alanlarında kullanılmalarının yanısıra günlük hayatta da severek tercih edilmekte ve tüketici tarafından kullanışlı bulunmaktadır. Özellikle sırt çantası grubunda üretilen Adidas çantaların müşteri portföyü ilkokul sıralarına kadar dayanmaktadır. Ebeveynler, eşyalarının kıymetini bilmeyi henüz idrak edemeyen minik canavarları için kalitesinden emin oldukları Adidas ürünlerini satın alarak, içleri rahat bir şekilde senelerce kullanmasını sağlamaktadır. Ayrıca omuzdan ayarlı tek saplı modeller de hem günlük kullanıcı için hem de okul kullanıcısı için düşünülmüş, bol cepli modellerdir. Adidas çantaların birçoğunda telefon ve ipod tarzı müzikçalarlar için ayrı bölmeler ve fermuarlı gizli cepler bulunmaktadır. Bu bölmeler aradığınız önemli eşyalarınıza daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayarak zamandan tasarruf etmenize ve değerli eşyalarınızı çanta içi karışıklığında çizilip yıpranmadan korumanıza imkan tanımaktadır. Spor malzemeleri için üretilen modeller salonlara veya spor alanlarına giderken gerekli malzemelerini toparlama konusunda kullanıcıların en büyük yardımcısıdır. Bir raketi, eşofman takımlarını, spor ayakkabıları ve su şişesini aynı anda sığdırabileceğiniz geniş iç hacme sahip olan bu çantaların su geçirmeyen kumaşlardan üretilen modelleri de mevcuttur.

Online Alışveriş İmkanları

Adidas çantalara markanın hemen hemen bütün illerde bulunan satış noktalarından ulaşabileceğiniz gibi orjinal ürün satan online alışveriş sitelerinden de satın alabilirsiniz. İzmir firması olan Barcin sporun online alışveriş sitesini gezebilir, outlet kısmından en güzel modelleri uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Spormarketim, indirimli ürünleri ve 24 saatte gönderi garantisi ile hizmet verirken kredi kartı ve havale ile ödeme seçenekleri sunmaktadır. Hepsiburada'dan en yeni modellere %40'a varan inidirm imkanları ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca zaman zaman yapılan indirim kampanyaları ile Trendyol, Markafoni, Limango, 1V1Y, Vip Dukkan gibi özel alışveriş klüplerini takip edebilir, markanın birbirinden güzel çantalarına %70'e varan indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Limango
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları