Adidas Bot: Düz ve Gore-Tex, Erkek - Bayan Bot Modelleri ve Fiyatları!

Adidas Bot: Düz ve Gore-Tex, Erkek - Bayan Bot Modelleri ve Fiyatları! Galeri

Neredeyse koca bir asıra hükmeden, spor malzemeleri sektörünün öncü markalarından bir olan Adidas; 1920’ lerde Almanya’da kurulmuş ve günümüze dek arttırdıkları popülerlikleri ile her zaman bu pazardaki en önemli şirketlerden biri olduklarını göstermişlerdir. Tarihleri boyunca onlarca sezon geçiren, her biri için farklı farklı koleksiyonlar hazırlayan ve hemen hepsi ile de beğeni toplamayı başaran bu markanın ürün yelpazesi içerisinde neler yok ki? Lisanslı ürünlerden ayakkabılara, su geçirmez botlardan rüzgarlıklara, kaz tüyü monttan eşofmana, çoraptan spor ekipmanlarına, mayodan çantaya kadar aklımıza gelebilecek her ürün grubu içerisinde üretim yapıyorlar. Hem klasiğe yakın, düz olanlar, hem de gore-tex yani su geçirmezlik teknolojisi ile üretilmiş Adidas botlar ise; gerek kaliteleri, gerek rahatlıkları ile, her sene tercih edilirliklerini daha da arttırıyorlar.

Adidas Bot Modelleri ve Özellikleri

Adidas Bot Modelleri ve Özellikleri

Adidas’ın hazırladığı koleksiyonlarda, hemen her renk ve tarza uygun ürün bulmak oldukça kolay. Çünkü çok fazla alternatif ürün üretiyorlar. Klasik kullanım için kumaş dokuma olanları tercih etmeyenlere deri ve sade görünümlü, dayanıklılıktan ve sportiflikten ödün vermeyenlere gore-tex gibi pek çok özellikte botları var. Siyah üzeri kırmızı, sarı ve mavi renk seçenekleri ile sunulan Terrex Mid; sentetik deri ve tekstil dokuma ile, su geçirmeyen gore-tex teknolojisinde; erkek, kadın ve çocuk kullanımları için ayrı ayrı numaralarda üretilmiş ve çokca tercih edilen bir ürün. Ağır hava şartlarına, soğuğa ve yağışa bana mısın demeyen, kullananların çeşitli forum ve alışveriş sitelerinde pozitif yorumlarda bulunduğu, şık olduğu kadar sportif de görülen Terrex Fast X Fm Mid Gtx de her sezon geliştirilen farklı modelleriyle, beğenileri hak eden bir başka ürün. Görece olarak diğerlerinden daha uygun fiyatı ve deri görünümüyle kolayca farkedilen Flint II Mid Fg de güçlü taban özellikleri ve görselliği ile dikkat çekiyor. Kar botları olarak dizayn edilmiş, çocuk kullanıcılar için kızlarda gri-kırmızı, gri-pembe gibi alternatiflerle üretilen AdlSnow II Pl ve yakışıklı ufaklıkları hedef alan AdlSnow II Pl Cf; su geçirmeyen, boğazlı ve cırt cırtlı modelleri ile ebeveynlerin tercih ettikleri ürünlerin başını çekiyorlar. Yine Terrex serisine ait Swift X Mid de dayanıklılığı ve rahatlığıyla göz dolduruyor. Süet malzemeden su geçirmez teknoloji ile yapılmış ve iş hayatı ya da günlük hayatı içerisinde klasik tarzdan vazgeçmeyen beyler için bej ve haki tonlarda tasarlanmış Zappan DLX Mid de uygun fiyatı ve rahatlığıyla dikkat çeken ürünlerden yalnızca bir diğeri.

Adidas Botlarda Online Fırsatlar, İndirimli Fiyatlar

Adidas Botlarda Online Fırsatlar, İndirimli Fiyatlar

Bilinirliği bu denli yüksek bir markanın ürünlerini, gerek mağazalarda gerekse de internet üzerindeki alışveriş sitelerinde uygun fiyatlarla bulmak aslında çok kolay. Hatta, online alışveriş olanağı sağlayan bir çok adreste ürünler ile ilgili yapılmış yorumları okuyabilir, fiyat ve özellikleri kolayca kıyaslayabilirsiniz de. Üstelik mağazalardaki fiyatlardan daha ucuza ve daha fazla taksit seçeneği ile ödeme şansına da sahip olarak. Adidas botları indirimli ve kampanyalı fiyatlardan bulabileceğiniz Koray Spor, Yalı, Barçın gibi spor malzemeleri satan firmaların yanı sıra; Hepsi Burada gibi online marketleri de kullanabilir, hatta dönemsel fırsatlarla kampanyalı mağazalar açan Trendyol, Markafoni, Limango gibi siteleri de ziyaret edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Limango
  • Markafoni.com
  • Trendyol
  • Yalı Spor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları