Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri: Online Alışveriş Mağazaları

Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri: Online Alışveriş Mağazaları Galeri

Spor yapmak, sağlıklı yaşamın en önemli koşullarından bir tanesidir. Spor, evde veya ilkel şartlarda birkaç basit hareket ile yapılabileceği gibi, genellikle ekipman gerektirecek hareketler bütünüdür. Teri emen veya vücudu kuru tutmaya yarayan özellikte kumaşlardan üretilen kıyafetler, raketler, top çeşitleri, mayolar, gözlükler, tozluklar, dizlikler... Kullanılan ekipmanlar sayfalar tutacak bir liste oluşturabilir. Her spor dalına uygun değişik modellerde spor ayakkabılar ise bu listenin en başında yer alan malzemelerdir. Spor ayakkabı sektöründe faaliyet veren onlarca marka adeta birbirleri ile yarışarak şıklık ve sağlığı bir araya getirip tüketiciye sunmak için çabalamaktadır. Adidas, spor ayakkabı sektöründe öncü sayılabilecek firmalardan bir tanesi olarak her sezon yeni modellerini satışa sunmaktadır. Adolf (Adi) ve Rudolf Dassler kardeşler tarafından kurulan ayakkabı şirketi zamanla kardeşler arasında çıkan anlaşmazlıklar nedeni ile ayrılmış, Adidas firması, Adi Dassler tarafından 1948 yılında anonim şirket olarak resmen kurulmuştur. Şirket, ürünlerinde genellikle aynı renkte 3 çizgi logosu kullanmaktadır.

Adidas Bayan Ayakkabı

Her sezon kendini yenileyen ve aynı zamanda da birkaç klasik modelinin de satışa sunmaya devam eden Adidas bayan ayakkabı modelleri bayanlar tarafından gerek rahatlığı gerekse kalitesi açısından beğeni ile satın alınmaktadır. 7'den 70'e yüzlerce bayanın ayağında göreceğiniz o meşhur 3 çizgili modelleri görüp de beğenmemek mümkün mü? Özellikle yaz sezonlarından satışa sunulan cıvıl cıvıl renklerdeki modeller herkesin gözünün kalacağı cinsten ayakkabılardır. Renklerin bir arada kullanılması ile birlikte ayakkabının kullanım alanını ve kombin çeşitliliğini fazlalaştıran marka, bu birbirinden gözalıcı renkleri en kaliteli kumaş ve derilerle buluşturmaktadır. Bayan ayakkabı modellerinde de gerek taban malzemesi gerek üst tarafın kumaş veya deri kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Nefes alan kumaşlar tercih edilip gün boyu ayakkabı içinde kalacak ya da spor yaparken terlemeye maruz kalacak ayaklar düşünülerek tüketici sağlığı ön planda tutulmaktadır. Ayrıca ortopedik taban yapıları sayesinde basma bozukluğu riskini de ortadan kaldırmaktadır.

Online Alışveriş İmkanları

Adidas bayan ayakkabılara markanın birçok il ve alışveriş merkezinde bulunan mağazalarından ulaşılabilmektedir. Bunun yanısıra tüm modelleri toplu halde görebilme imkanı tanıyan online alışveriş siteleri de mevcuttur. Bursa'daki Koray Spor, İzmir'deki Barçın Spor, Yalı Spor, Ankara'daki Dalkılıç Spor Adidas ayakkabı modellerini kendi yerlerinde satışa sunmanın yanı sıra internet sitelerinde de uygun fiyatlara listeleyen firmalardır. Bu firmaların online alışveriş sitelerinde, markanın bayan ayakkabılarını %50 indirimlerle satın almak mümkündür. Ayakkabıplus, Flo, Ayakkabı dunyası, Pabbuc.com, Spormarketim, Sporena gibi online ayakkabı satışı yapan mağazalarda da markanın ürünlerine ulaşmak mümkündür. Bu sitelerde kredi kartına taksit ve havale gibi ödeme seçeneklerinden birini seçebilir, kargonuzu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman yapılan indirimli kampanyalar ile markanın ürünlerine Trendyol, Morhipo, Markafoni, Limango, 1v1y gibi özel online alışveriş klüplerinde rastlayabilirsiniz. Bu kampanyalar ile Adidas ayakkabıları %70e varan indirimler ile satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Barçın Spor
  • Dalkılıç Spor
  • Yalı Spor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları